Skocz do zawartości

Co z figurami II...


bjar_1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Godzinę temu, balans napisał:

Chciałem jedynie przypomnieć, że targowica to była skrajna kato-prawica, z prymasem i biskupami na czele. Kilku z nich trafiło później za to na szubienicę.

Unia płaci i wymaga, a jak nam się nie podoba, to zawsze możemy ogłosić Polexit.

My płacimy kowboje wymagaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Czlowieksniegu napisał:

Spirit- na serio uważasz za coś śmiesznego, że względu na powód, ktoś wali w twarz?

Po wyborach pewnie będą wsadzać do Berezy, bo tak kończą wszystkie rewolucje. Aby nie było, ja mam już blisko do 7-go krzyżyka i mi to lotto i powiewa. Dawno temu ktoś, kto zresztą był odznaczony VM za wojnę w 1920 roku, powiedział mi, że tak naprawdę to normalnie było w tym kraju, gdy był pod zaborem austro-węgierskim, bo później to już było coraz gorzej.

P.S. Dzisiaj w telewizorni usłyszałem, że krajem nie rządzi suweren, ale suteren. Co mnie tylko rozbawiło, bo jaki kraj takie elity...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Czlowieksniegu napisał:

Spirit- na serio uważasz za coś śmiesznego, że względu na powód, ktoś wali w twarz?

Amnezja przez 4  miechy- mocny cios musiała zaliczyć. Twarda zawodniczka z posłanki... po takim ciosie amnezyjnym jeszcze goniła napastniczkę z zapytaniami.

A na serio to, czy kiedykolwiek miałeś okazję posłanki posłuchać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robię wszystko, aby TV i R nie słuchać, pomijając stacje strickte muzyczne, a najlepiej jakieś Spot. lub Cloud.

Podobnie, jak nie bywam na większości portali internetowych, które udają, że są informacyjne- choć przyznam, jak się chcę pośmiać mam kilka ulubionych. Podobnie, jak mam kilka ulubionych blogów- na jednym ostatnio rozgorzała dyskusja, czy i gdzie Ratajczykowi winno się pomnik postawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie