Jump to content

toska

Forum members
 • Content Count

  763
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

toska last won the day on September 12

toska had the most liked content!

Community Reputation

4 Neutral

Recent Profile Visitors

156 profile views
 1. Ale że co zdziwiony jesteś.... Przecież im nawet żłobki przeszkadzają boz PRL
 2. Dla co poniektórych nie liczy się cel a to z kim do tego celu się podąża.
 3. Niewiem nie znam się ale się wypowiem. Formoza co ty mu zrobiłeś ?niewiem.kota mu ukradłeś czy coś?
 4. Dla odprężenia taka figura
 5. Yeti tu wybór kiepski dałeś bo obie opcje to pewniak. Dla ichniejszej polityki znaczymy mniej niż rodzime firmy które robią dil z rządem USA.
 6. Bo bogatemu dzieci diabeł kołysze.
 7. Wiesz les jak to mówią.... Jak się zaczeło w rondelku zupę gotować to się tego nie zostawia bo gówno wyjdzie. Facet spieprzył bo 1.Nie będzie firmował swoim nazwiskiem bredni Antka. 2.Przestraszył się odpowiedzialności za , to ja zerżnołem caracale, i tego że to jemu teraz,, miłość,, za to zrobić ktoś może. Zwłaszcza jak się wybór narodu zmieni. Opceje podane do wyboru. ........ Odnośnie źródła wiem że masz alergie na GW ale to nie moja wina szukałem info o nim na twoich portalach ale nawet jednej małej wzmianki o nim nie ma..... Tak że wiesz...... Kolejny do szafy.
 8. Yeti nie jestem biegły w języku Szekspira to też ciężko mi będzie znaleźć opracowanie pt. tytułem szkic osobowości i motoryke postepowania bizona. Ale na początku jego stołkowania ktoś takowe popełnił. W skrócie można znaleźć w nim było że osobnik ten w polityce będzie się kierował tym samym co w biznesie czyli schematem zysków i strat. W tym wypdku dotarło do niego i pewnie nie tylko że straty będą a kwestia tylko jakie i jak je zminimalizować. Udawane,, my nic żeśmy nie wiedzieli,, administracji jest na pokaz.
 9. Jak informuje Gazeta Wyborcza, Berczyński nie pojawił się na amerykańskich uroczystościach z okazji 78. rocznicy zbrodni katyńskiej i 8. rocznicy katastrofy smoleńskiej. Ale to nie wszystko. Jak donoszą źródła gazety, Berczyński rzadko wychodzi z domu i nie pokazuje się nawet znajomym. Nikt nie wie dlaczego. Kluczowe jest...... Nikt nie wie niczego/dlaczego. Może już zaczął atomówke rzeźbić.
 10. Ale hajs inny znaj skale i układ. Bardziej mnie zastanawia w hamerykańskiej ekonomi walka ekonomiczna z ryżojadami z jednoczesną walką podjazdową z EU.
 11. Yeti stary a naiwny jak dziecię jesteś. Niemcy wyrównanie rachunkowe z koszernymi zrobili przy ichnim projekcie nuklearno_wojskowym. Amerka doinwestowała się kapitałem starszych braci na długie lata przed wyborem tatanki na prezia. Układ polega na tym aby napięcie Izrael kontra......* uyrzymywało się stale na odpowiednim poziomie. *potrzebne wstawić
 12. Info z innego foruma. Nie niemieckie, a czeskie pociski 100mm Skody. Policja od niedzieli podobno pilnowała je.
 13. Erich ty tak poważnie 1 mm... To chyba przy pierwszym strzale. Bosman mówił broń należy w momencie strzału trzymać mocno.... i...delikatnie i tak samo traktować jak sami wiecie co.
×
×
 • Create New...

Important Information