Jump to content
ekiosk egazety next prenumerata

toska

Forum members
 • Content Count

  850
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

toska last won the day on February 11

toska had the most liked content!

Community Reputation

20 Excellent

Recent Profile Visitors

281 profile views
 1. We wojsku nie takie rzeczy ginły. Tak samo jak nie które pojawiały się skądinąd. Amba działa. Ale w muzeach tylko znika.
 2. Jak ktoś jest na tyle sprytny inaczej żeby do chałupy z włóczyć takie balasy bo lubi strzał adrenaliny to..... Po prostu będzie ją miał o 6 rano któregoś pięknego dnia.I tu nie ma zmiłuj cierp ciało jeśli się chciało. Należy odcinać się od równania detektorysta=unobomber o takiej oczywistość jak detektorysta=hiena cmentarna nawet nie wspomnę. Grajewski lotny na umyśle nie jest co zapewne dla jego przełożonego też jest jasne i dlatego w przedstawieniu na wiejskiej to raczej pełnił role statysty i sztucznego tłumu. Bo nawet jak chciał dać odgłos paszczą to ten sprytniejszy kazał mu siedzieć cicho. Jak w tym dowcipie PRL o dwóch w patrolu bo jeden pisaty a drugi czytaty
 3. Tam można było zaobserwować jedną rzecz.... Jacek/PZE przyszło z problemem A reszta towarzystwa po stronie poszukiwaczy przyszła ze swoimi problemami. Wesołość we mnie wzbudził człowiek co dwadzieścia lat był piesem.... No proszę i ja mam uwierzyć że on w trakcie swojej służby był inny.... W zawodzie by się nie utrzymał. Pech/sprawiedliwość życia brutalnie teleportowała go do bolesnej prawnej rzeczywistości naszego kraju.
 4. Ani Grajewski ani ten drugi fistuś ustawy nie pisali. Obaj wypełniają ustawowy obowiązek w ich mniemaniu najlepiej jak potrafią ,dobrze czy źle to już inna para kaloszy. Walenie w nich jak w bęben dowodzi tylko jednego że to prawo jest tak złe że byle kretyn może/chce interpretować go wedle swego uznania.
 5. To jak klientom się nie podobało co pisali to trzeba było ich tekst usunąć..... Najlepiej razem z nimi. Kiedyś była inna polityka forumowa to co ktoś napisał było i zostawało wyjątki to coś co nie było zgodne z regulaminem.
 6. Yeti no żeesz ty w mordę że to akurat ty. Prędzej Hiszpańskiej inkwizycji bym się spodziewał. Były wątki (błache ) gdzie krew i kartki lały się strumieniem a w tym tak ważnym temacie w kosmos. Odnoszę wrażenie że temat zmiany prawa dotyczący poszukiwaczy jest traktowany przez Odkrywcę (czy to forum czy gazetę) co najmniej po macoszemu.
 7. Można obejrzeć tu https://www.sejm.gov.pl/sejm9.nsf/transmisje.xsp?unid=7E517C3C54FE746FC12584FC003BC62F# Tylko nie wiem czy tu można o czymś dyskutować bo zaraz znów wątek w kosmos poleci.
 8. A mówili zmienimy forum będzie fajnie/nowocześnie mówili no i mamy...... Oczo jebne że się tak wyrażę.
 9. Poprzedni wątek gdzieś wybył.... To przykre..... Spotkanie zgodnie z zapowiedzią odbędzie się 11 lutego o godz. 12:00. Swój udział w spotkaniu potwierdziło dwóch panów z KGP . Krajowy koordynator do spraw zwalczania przestępczości przeciwko zabytkom nadkom. Adam Grajewski oraz z- pca dyrektora Biura Kryminalnego KGP, inspektor Grzegorz Napiórkowski
 10. Balans jeszcze o paletach drewnianych zapomniałeś..... Wiadomo że w technologii takowych potęgą jesteśmy i basta.
 11. W powstaniu gargulca z powyższej foty miała udział pewna pani premier.
×
×
 • Create New...

Important Information