Jump to content
ekiosk egazety next prenumerata

toska

Forum members
 • Content Count

  959
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

toska last won the day on March 30

toska had the most liked content!

Community Reputation

33 Excellent

Recent Profile Visitors

333 profile views
 1. Wydaję się że odpowiedź jest na twoich zdjęciach. Zwróć uwagę na okienka do piwnicy.
 2. Wieś położona na terenie parku? Jak masz łopatę to miast kopać to profilaktycznie w cymbał.
 3. Bo tamtego popsuli..... Może to i dobrze bo podobno te 737 same latajom.
 4. A może by tak koronawirusa... Skoro 6 stron moszna. Napalmem. Swoją drogą następny wirus jak by przeliczyć jakieś średniej wielkości miasto to.... Można by wyleczyć cały świat 1 atomówką. Skoro na forum działa?
 5. Gupi jezdeś...... Jak na cmentarzu byś lądował? Tam tragedia lekką ręką licząc w pasie podejścia ma 350 km.... nie wiem czy kwadratowych? Czy może mentalnych.
 6. Wy najpierw zamknięcie swoich normalnych inaczej..... Ich odchyły są dużo groźniejsze.
 7. Pewien stary mędrzec z siwą brodą dał mi radę żebym odpuścił..... ze względu na chorobę.... Co też ni mniejszym czynie.
 8. Wolałem jednego pijanego Kwaśniewskiego niż dwóch trzeźwych Kaczyńskich. Notabene uważam że ten lepszy mniej zafiksiwany zginą.
 9. Ja tak nieśmiało.... A co mi tam zapytam.... A kogo lub co byś widział jako ojca narodu?
 10. Już to dawałem.... Teraz z podPISem Po trupach do celu Dla każdego głosującego gratis
 11. Mormonom zapewne zwisa co o nich sądzą wyznawcy Kk. Świadomie nie pisze chrześcijanie..... Władza postępuję tak jak chce społeczeństwo. A w folderze wyborczym źle ilość zgonów wygląda. W naszym piekiełku liczba zgonów jest nie policzalna bo..... Kryteria kwalifikacji,, od czego,, są różne niż na przykład u makaroniarzy
 12. To znaczy stosujesz się do zaleceń NASZEGO rządu? Cz po prostu ich nie lubisz? Odnośnie mormonów to ich sposób na życie jest ich sprawą i chyba nikogo na siłę w swoich społecznościach nie przetrzymują. Szwedzi też nie reagują na świrus tak jak reszta i co.....?
 13. No nie poznaje kolegi..... Odpowiedź na poziomie co poniektórych urzyszkodników tego forum. Ale że ty po skrajności pojechał?
 14. No ale gdzieś na świecie żyją ludki.... Tacy mormoni na ten przykład rezygnują z luksusów technologicznych w zamian nie są niewolnikami procesorów.
×
×
 • Create New...

Important Information