Jump to content

toska

Forum members
 • Content Count

  1227
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  17

toska last won the day on November 2

toska had the most liked content!

Community Reputation

77 Excellent

Recent Profile Visitors

612 profile views
 1. Ty myślisz że oni drugi raz ten sam błąd? Pisowska nowomowa..... Kto coś ma i ma więcej niż ja to na pewno ukradł. Sami złodzieje dookoła.... Ale teraz Jarek wam pokaże... Wszystkim.
 2. Tyle tylko że u Hunów to powód do wstydu..... A u nas ........do dumy?
 3. Ale......Ale Czy... Na siłę ratować samobójcę?
 4. Tak nieśmiało zapytam czy Od współpracy KK z komunizmem Też? Bo oni to chyba ze wszystkimi.... Nawet tego z rogami bym nie skreślał
 5. Sam paliłem dekadę po dwie paki dziennie ale już od dekady nie palę nawet jak spożyje drugi z produktów akcyzowych co obecnie czasami się zdarzy jak sam nie wyprodukuje. Podałeś jakieś pokrętne usprawiedliwienie ...... Poszukaj ile kasy idzie na leczenie dymiących...... Zapewniam cię że to na pewno się nie kalkuluję z akcyzą za smrody.
 6. Osobiście uważam że palacze nie powinni być brani pod uwagę jako użytkownicy respiratorów. Tak w sumie to chyba już wybrali.....
 7. Albo blacha kciukowa https://forum.odkrywca.pl/topic/699397-odkrywca-forum/
 8. Się nie boję .... Mam swój... prywatny. 3h z pra dziada dziadka i ojca jestem 4 pokoleniem które urzytkuje . Użytkowo wybódowano z tego Dwa całkowite drewniane domy , zrobiono więźby dachowe do 4 urzywano do szalunków 4 olbrzymie stodoły z odeskowaniem więźby do chlewni kurników itp. Tony węgla w życiu nikt nie kupił. Za doractwem Ericha wyłączyłem z obwodu łowieckiego (dwie sprawy w toku z kółek za wysiadki i za jedno polowanie ). Świerk Jodła kilka dębów z czego tylko jedna wycięty lex Szyszko bo zagrażał budynkom, sosny te w większości olchy sporo i dorodne brzozy. Lasy jako przedsiębiorstwo ..... Kiepski to widzę. Bogato w domu nie było ale w życiu dziadek czy ojciec drzewa na podkłady kolejowe baliki do palet czy desek do takowych ciąć by nie dali. Co nie zmienia faktu że w latach 90 z działek leśnych w prywatnych rękach w 30 procentach pozostały lotniska. Ale obecnie nawet tam bez ingerencji ,, naukowców,, z LP natura sama pięknie zalesiła teren.
 9. toska

  Wątek abortywny

  No i nieśmiało zauważam że jest po północy na świecie żadnych zjawisk odbiegających od ,,normalnych,,nie zaobserwowałem.
 10. toska

  Wątek abortywny

  Się zapisywać można....
 11. Tam wojna zaraz Ciebie co najwyżej to ... mientkim makaronem można...
×
×
 • Create New...

Important Information