Jump to content

Jedburgh_Ops

Forum members
 • Content Count

  1877
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

Jedburgh_Ops last won the day on August 24

Jedburgh_Ops had the most liked content!

Community Reputation

20 Excellent

Recent Profile Visitors

779 profile views
 1. Geniuszu żałosny, Superstacja jest Solorzowa, czyli propissowska, gdybyś geniuszu nie wiedział.
 2. Wykonalne tylko w polskim Ciemnogrodzie: Jak bezdomny przez kilkanaście lat udawał księdza i biskupa http://wyborcza.pl/duzyformat/7,127290,25008817,bezdomny-latami-udawal-ksiedza-proboszczowi-mowilem-szczesc.html#S.DT-K.C-B.1-L.1.duzy#s=BoxWyboImg1
 3. Oczywiście. Tę propagandę możesz sobie uprawiać w swojej wsi pod tamtejszym sklepem ogólnospożywczym pozwalającym pić piwo i „wino” na schodku do sklepu. Posłuchaj sobie piss-debilu Patryka Słowika. „Dziennik Gazeta Prawna” doskonale wie, skąd się wziął obecny kryzys lekowy, a piss-szumowina rządząca nie ma o tym zielonego pojęcia. http://www.superstacja.tv/program/redakcja-aleksandra-pezda-pawel-moskalewicz-patryk-slowik,6878561/
 4. Jeśli fanów światowej „orłologii” to interesuje to mogę pokazać coś z mojej kolekcji orłów na czapki oficerskie i korpusu chorążych US Army z lat 30. i 40. XX w.
 5. Program Flaszka+ ma się znakomicie. http://next.gazeta.pl/next/7,151003,25019931,pomimo-500-plus-liczba-urodzen-spada-dzieci-rodzi-sie-mniej.html#s=BoxOpImg3
 6. Rewelacja. Dwóch gości ma czapki szeregowców z oficerskimi orłami. Olbrzymia rzadkość wynikająca z braków w wojskowych sklepach PX, a zazwyczaj tam nigdy niczego nie brakowało, wręcz przeciwnie, aż się ulewało od wszelkich możliwych towarów dla wojska.
 7. Pacjent nie miał być MON-em.
 8. Naprawdę? Naprawdę?! Każdy widzi to, co chce widzieć, czyli co ma urojone w ramach swojej patologicznej nienawiści do ludzi. Lecz się psycholu. Ja tu pijaństwa nie widzę w przeciwieństwie do pijanych politruków piss. Ja tu widzę tylko dwie kobiety w pewnym wieku, z których obie polityka przerosła. I tylko tyle. Infantylnej, tępej mordy Maliniaka i jego dziecinnych zachowań w przestrzeni publicznej, plus histerycznych wrzasków, nic nie przebije, nawet żeby obie ciotki z tego filmiku zaczęły sobie pokazywać metki swoich ciuchów.
 9. A bo to pierwszyzna u „elit” piss?
 10. Za to pisowscy meleksowi ułani z Limasol to dopiero są pozbawieni choroby alkoholowej. Szczególnie ten z wiecznie czerwonym nosem pijackim.
 11. No wiem, wiem, narozrabiałem, bardzo przepraszam, ale nie mogłem się powstrzymać, bo to moja branża Za karę rezygnuję z nagrody. Swoją drogą do tego ciekawego zdjęcia można dodać drugą zagadkę: Najczęściej w jakich okolicznościach następuje takie skasowanie szybowca, jakie widać na zdjęciu z małym Sebastianem Kawą? Szybowiec - poza tym, że jest w dwóch kawałkach i jest na straty - jest w zasadzie nieuszkodzony w tym sensie, że oba kawałki są prawie nieuszkodzone.
 12. Sebastian Kawa. Mistrz nad mistrzami, nie do pokonania przez nikogo na świecie. I bardzo dobrze, tak ma być
 13. Rewelacyjne zdjęcie. Pierwszy raz widzę Stena Mk 5 z przednim chwytem obróconym o 90° w lewo.
 14. Na pewno ulica Powązkowska i na pewno Kościół pw. św. Karola Boromeusza
 15. Bardzo ciekawią mnie zatrzaski LTD na tym spadochronie. Po pierwsze - czy Leslie Irvin po wyemigrowaniu z USA do W. Brytanii ufał tylko oryginalnym amerykańskim LTD i sprowadzał je do swojej nowej ojczyzny do produkcji spadochronów, czy korzystał z brytyjskich klonów LTD; po drugie - czy Polska robiła swoje klony LTD, czy importowała klony brytyjskie, albo może oryginały amerykańskie? Tak „na oko” to te LTD z tego zdjęcia wyglądają mi na amerykańskie, ale przy tej jakości zdjęcia mogę się mylić.
×
×
 • Create New...

Important Information