Jump to content

Jedburgh_Ops

Forum members
 • Content Count

  3118
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  19

Jedburgh_Ops last won the day on January 12

Jedburgh_Ops had the most liked content!

Community Reputation

121 Excellent

Recent Profile Visitors

1554 profile views
 1. Kapitalna fotografia. Żołnierze US Army z sił powietrznodesantowych. Fotografia albo z operacji „Dragoon”, albo z op. „Market Garden”, ale głównie obstawiam tę pierwszą.
 2. Twoje spodnie nie są z „sukna”, jak napisałeś, ale są z serży; są z serży konkretnego państwa; bardzo charakterystyczne guziki są też z konkretnego państwa; bardzo charakterystyczny materiał podszewkowy też jest z konkretnego państwa, które od stuleci w swoim przemyśle tekstylnym ma bzika na punkcie tego rodzaju materiału, jak żadne inne państwo. Łącznie układa się to w pewną całość. Ale przy takiej grzeczności z Twojej strony i przeświadczeniu, że ktoś chcąc Ci pomóc „leje wodę” i „nabija sobie posty” to wypada jedynie życzyć Ci pomyślności w szukaniu osoby, która pomoże Ci w identyfikacji tych spodni.
 3. Właśnie dlatego zapytałem o średnice guzików, bo to nie jest tak, że nic nie da się powiedzieć o tych portkach. Mają parę rzeczy bardzo charakterystycznych, ale jak ktoś prosi o pomoc, a nie wyraża chęci współpracy no to już trudno...
 4. W przypadku tego egotycznego bufona to raczej: Make Asylum Great Again.
 5. Temu nędznemu łachowi na azyl zostają jeszcze eksterytorialne Stare Kiejkuty w pewnej republice buraczanej. Od dziś ten patałach będzie miał nowe zarzuty z kodeksu karnego.
 6. Najpierw obejrzymy program „Spieprz i wanilia”, ponieważ na Trumpie ciążą zarzuty jednego przestępstwa federalnego i dwóch stanowych. Misió musi wziąć w łapy olbrzymią lupę i szukać sobie państwa, z którym Stany Zjednoczone nie mają umowy ekstradycyjnej.
 7. Ci ludzie to kłamcy genetyczni. Nie ma takiego kłamstwa, jakiego nie wygłoszą dla ciemnych mas. Kłamstwo spółki Trump/Duda: Polska miała mieć uprzywilejowaną na świecie drogę do szybkiego zakupu amerykańskich szczepionek przecicovidowych. Gdzie ten dostęp, gdzie te szczepionki? Nie było, nie ma i nie będzie. Wszystko, co Polska kupuje pochodzi z puli UE, kłamcy Trump/Duda tylko się śmieją, a polski ciemnogród się cieszy z takich władz.
 8. Niedobrze. Olbrzymi błąd i strata. Jeśli nie słuchasz to nie wiesz, że gdy zaszczepisz się przeciwko covidowi to wszczepią Ci mikroczipa, poprzez którego z satelity tajny rząd światowy będzie za Ciebie decydował o wszystkim: co masz jeść, z kim masz spać, produkty jakich korporacji kupować itd. Jak im się coś nie spodoba to mogą Ci kazać wskoczyć do zbiornika z napalmem, zamiast użyć go w dotychczasowy, tak lubiany tutaj sposób. A masz pojęcie, jakie nowe działy tego forum mogą Ci kazać zakładać, gdy już będziesz zaszczepiony i będziesz sterowany z satelity?
 9. To jest nie całkiem tak. Widać, że nie słuchasz świrów Ewy Paweli i Janusza Zagórskiego z NTV. Ten akwen z tyłu tamy to jest szczepionka. Ona dla każdego zaszczepionego zawiera port USB do mózgu - tak twierdzi Pawela. Musisz bracie edukować się u naukowczyni Ewy Paweli i reszty świrów z NTV.
 10. Bo to jest wycieczka identycznych prymitywów. Bydło atakujące Kapitol to elektorat głęboko wierzący, że światem rządzi tajny rząd światowy złożony z UFOszczaków, Rothschildów, Wertheimerów, Gatesa i paru innych z Top Ten miliarderów.
 11. Dokładnie. I do tego oszalała dzika tłuszcza z wiarą w QAnon. Ale youtubowa Niezależna Telewizja NTV jest wielce zdziwiona, że ma już dwa ostrzeżenia od YT za wygadywanie bredni protrumpowskich i wielu innych.
 12. Coś więcej o tych portkach? Ktoś Ci to dał/sprzedał z jakąś informacją, skąd się one wzięły, z jakiego mogą być okresu, albo jak długo przechowywał je poprzedni właściciel? Zmierz suwmiarką bardzo dokładnie (z dokładnością do 0,1 mm) średnicę guzików i podaj ją.
 13. Człowieku! Dostajesz ode mnie Pulitzera za ten post! Skąd Ty wywlekasz takie smakowite rzeczy? Rewelacja. „Jezu ufam tobie” - aż się wzruszyłem. Przed wiekami, gdy pracowałem w Unitrze, to święty obrazek z tym napisem miała pod szkłem swojego biurka pani sekretarz POP PZPR.
×
×
 • Create New...

Important Information