Jump to content

Jedburgh_Ops

Forum members
 • Content Count

  3662
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  30

Jedburgh_Ops last won the day on July 24

Jedburgh_Ops had the most liked content!

Community Reputation

187 Excellent

Recent Profile Visitors

1987 profile views
 1. Czy ktoś może podać link do FB Piotra Lewandowskiego? Piotrów Lewandowskich jest tak wielka liczba, że nie mogę znaleźć profilu FB tego Piotra Lewandowskiego.
 2. Tak to jest, gdy tych niewdzięcznych Francuzów nauczyliśmy jeść nożem i widelcem. A nuż na przykładzie wozów Made in PGZ świat nauczyłby się konstruować jakieś wojskowe pojazdy kołowe i gąsienicowe i z czarną niewdzięcznością by nam nie podziękowano za naukę.
 3. Pokazaliśmy kiedyś PZL-130 w Izraelu, bo jak raz szukał samolotów szkolenia podstawowego dla sił powietrznych. I daliśmy polatać. Szefostwo szkolenia Izraelskich Sił Powietrznych powiedziało (po lataniu tym samolotem), że to chyba jakieś nieporozumienie.
 4. Tak się mści bezrozumne słuchanie amatora-geostratega Bartosiaka, o czym pisałem powyżej. Czołowy ideolog PiS tak potrafi urządzić głupich pisowców. „Brama smoleńska” to mania tego amatora. Ale może PiS zaczął już korygować siłą granice w Europie i już zdobyliśmy „bramę smoleńską”? Sojuszniczka PiS Le Pen przecież jest orędowniczką siłowego korygowania granic w Europie.
 5. TH#69 świetny! Gratulacje dla zespołu TH. Kluczyk nasadowy od Shermana - piękny. Właśnie kupiłem trochę drugowojennych US narzędzi do mojej kolekcji, ale nie aż takiego kluczyka
 6. Takie są fakty. Jesteś nikim bez żadnej wiedzy. Jedyna twoja zdolność to byle jakie ryserczyki w necie, żeby cokolwiek komukolwiek napisać.
 7. Jesteś żałosnym besserwisserem niemającym nic do powiedzenia na tym forum. Nigdy nawet nie otarłeś się o AMG pozostawione przez jakiś samolot na jakimś DOL-u - nawet na tym szkolnym. A przypomnij temu forum, który z polskich DOL-i jest tym szkolnym?
 8. A gdzie twoja wiedza pilotażowa fanatyku? Czekam. Opowiedz temu forum, jak się na DOL-u ląduje i jak się z niego startuje. I gdzie się trenuje lądowania na DOL-u zanim dostanie się pozwolenie na lądowanie na nim. Dla ciebie , głupku, to wszystko jest proste, jak można przeczytać w twoim idiotycznym - jak zawsze - poście.
 9. Stek bzdur w kontekście polskich DOL-i, głupku. A do wiedzy normalnych użytkowników forum - Polska nie chce na polskich DOL-ach Gripenów.
 10. No to opowiedz temu forum, jak wygląda organizacja DOL-u i jakie są problemy z jego użytkowaniem? GDDKiA może sobie wylać beton w kształcie DOL-u gdzie tylko chce. Opowiedz temu forum, głupku, jak wygląda przygotowanie DOL-u, ile to trwa, ile maszyn do tego trzeba i ile takich maszyn ma WP? No i opowiedz temu forum. głupku, jak się ląduje na DOL-u i jak się startuje i czy zawsze można korzystać z DOL-u, czy może nie zawsze? Popisz się swoją wiedzą pilotażową. Prosiłem o twoje zdjęcia autorskie, a nie byle co z netu, specjalisto od DOL-i.
 11. Złodziejstwa PiS ciąg dalszy: Mąż posłanki jest wiceprezesem w PGNiG. A co z uchwałą sanacyjną PiS? „Nas nie dotyczy”
×
×
 • Create New...

Important Information