Jump to content

Jedburgh_Ops

Forum members
 • Posts

  3662
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  31

Jedburgh_Ops last won the day on August 13

Jedburgh_Ops had the most liked content!

Recent Profile Visitors

2247 profile views

Jedburgh_Ops's Achievements

-145

Reputation

 1. Czy ktoś może podać link do FB Piotra Lewandowskiego? Piotrów Lewandowskich jest tak wielka liczba, że nie mogę znaleźć profilu FB tego Piotra Lewandowskiego.
 2. Figura-heca na 24 fajerki
 3. Tak to jest, gdy tych niewdzięcznych Francuzów nauczyliśmy jeść nożem i widelcem. A nuż na przykładzie wozów Made in PGZ świat nauczyłby się konstruować jakieś wojskowe pojazdy kołowe i gąsienicowe i z czarną niewdzięcznością by nam nie podziękowano za naukę.
 4. Pokazaliśmy kiedyś PZL-130 w Izraelu, bo jak raz szukał samolotów szkolenia podstawowego dla sił powietrznych. I daliśmy polatać. Szefostwo szkolenia Izraelskich Sił Powietrznych powiedziało (po lataniu tym samolotem), że to chyba jakieś nieporozumienie.
 5. Tak się mści bezrozumne słuchanie amatora-geostratega Bartosiaka, o czym pisałem powyżej. Czołowy ideolog PiS tak potrafi urządzić głupich pisowców. „Brama smoleńska” to mania tego amatora. Ale może PiS zaczął już korygować siłą granice w Europie i już zdobyliśmy „bramę smoleńską”? Sojuszniczka PiS Le Pen przecież jest orędowniczką siłowego korygowania granic w Europie.
 6. TH#69 świetny! Gratulacje dla zespołu TH. Kluczyk nasadowy od Shermana - piękny. Właśnie kupiłem trochę drugowojennych US narzędzi do mojej kolekcji, ale nie aż takiego kluczyka ?
 7. Takie są fakty. Jesteś nikim bez żadnej wiedzy. Jedyna twoja zdolność to byle jakie ryserczyki w necie, żeby cokolwiek komukolwiek napisać.
 8. Jesteś żałosnym besserwisserem niemającym nic do powiedzenia na tym forum. Nigdy nawet nie otarłeś się o AMG pozostawione przez jakiś samolot na jakimś DOL-u - nawet na tym szkolnym. A przypomnij temu forum, który z polskich DOL-i jest tym szkolnym?
 9. A gdzie twoja wiedza pilotażowa fanatyku? Czekam. Opowiedz temu forum, jak się na DOL-u ląduje i jak się z niego startuje. I gdzie się trenuje lądowania na DOL-u zanim dostanie się pozwolenie na lądowanie na nim. Dla ciebie , głupku, to wszystko jest proste, jak można przeczytać w twoim idiotycznym - jak zawsze - poście.
 10. Stek bzdur w kontekście polskich DOL-i, głupku. A do wiedzy normalnych użytkowników forum - Polska nie chce na polskich DOL-ach Gripenów.
 11. No to opowiedz temu forum, jak wygląda organizacja DOL-u i jakie są problemy z jego użytkowaniem? GDDKiA może sobie wylać beton w kształcie DOL-u gdzie tylko chce. Opowiedz temu forum, głupku, jak wygląda przygotowanie DOL-u, ile to trwa, ile maszyn do tego trzeba i ile takich maszyn ma WP? No i opowiedz temu forum. głupku, jak się ląduje na DOL-u i jak się startuje i czy zawsze można korzystać z DOL-u, czy może nie zawsze? Popisz się swoją wiedzą pilotażową. Prosiłem o twoje zdjęcia autorskie, a nie byle co z netu, specjalisto od DOL-i.
 12. Złodziejstwa PiS ciąg dalszy: Mąż posłanki jest wiceprezesem w PGNiG. A co z uchwałą sanacyjną PiS? „Nas nie dotyczy”
×
×
 • Create New...

Important Information