Skocz do zawartości

Czlowieksniegu

Moderator
 • Zawartość

  17058
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Się z Kurasiem nie rozpędzaj... Wróbelki donoszą, że będzie problem z jego awansem na majora, który został mu przez Człowieka z obłędem w oczach nadany...
 2. Czlowieksniegu

  Policjanci zatrzymali ,,poszukiwacza skarbów”

  Jak mawia klasyk "Nie uważałeś, co robisz, to teraz rób, co uważasz". Nie rozwinę, coby o politykę nie zahaczać
 3. Czlowieksniegu

  Policjanci zatrzymali ,,poszukiwacza skarbów”

  predi888 Nie klnij, bo Ci Bozia język urwie przy końcu...
 4. magius28 " , jak wyglądał lasek na Niskich Łąkach " Jak po nalocie dywanowym..
 5. magius28 " grodziska na Osobowicach we Wrocławiu" A tu nie wiedziałem, że morświnki ryją. Choć spacerując w tamtych okolicach kilka razy kopiących wszędzie spotykałem.
 6. Czlowieksniegu

  Z kamerą wśród...

  les05 Ale to nie chodzi o przekonywanie. "Dowcip" w wiedzy lub jej braku.
 7. Czlowieksniegu

  Z kamerą wśród...

  les05 Ale my nie krytykujemy. Dziwimy się kwiat młodzieży akurat jego wybrał na sztandary i w chamski sposób akurat w Hajnówce sobie maszeruje. Wiem, wiem... tłumaczą się, że to dla "Inki". Ale jeśli nie byłeś na tamtych terenach, to polecam- porozmawiasz z tambylcami. Ja, bardziej na północe, w okolicach np Rajgrodu, Jedwabnego, Radziwiłowa, itp miałem okazję.
 8. Czlowieksniegu

  Medalik

  Idzie sobie Św. Krzysztof... Było już na Forum.
 9. https://www.radiowroclaw.pl/articles/view/84777/Sensacyjne-odkrycie-archeologow-Kilkaset-grobow-ksiazecych-pod-obwodnica-Wroclawia-ZDJeCIA?utm_source=wp&utm_medium=sg&utm_campaign=trendy#
 10. Czlowieksniegu

  Rozminowanie pod przekop Mierzei

  Horhe " Poza tym, u nas w bardzo minimalnym stopniu wykorzystuje się wodne drogi śródlądowe do transportu" Co ma nie-piernik do wiatraka? Jest/będzie jakieś połączenie wodne, które po przeładunku z czegoś średniej wielkości, będzie np barkami pchane dalej? A jeśli tak, to co i gdzie?
 11. Czlowieksniegu

  Będą kary za polskie obozy"

  Les05... " Kłopotowski nie pasi? " To nie jest kwestia pasi-nie pasi. Na razie, podałeś jedno nazwisko intelektualisty (?), który w dodatku jest przez Frondę cytowany, co jak rozumiem mocno na prawo pacjenta stawia. Tym bardziej, im bardziej jest zwolennikiem zamachu, co także pewne... gremia forują. Ale pal licho- pisałeś w liczbie mnogiej.
 12. Czlowieksniegu

  figury (pozornie) niemożliwe... vol. 5

  https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/po-co-rumunii-dane-o-psychice-polskich-zolnierzy/56shbh8
 13. Czlowieksniegu

  Będą kary za polskie obozy"

  les05 " Zapewne wiesz, że pomysł ten ma wielu ojców w Polsce. Całkiem poważni intelektualiści jeszcze kilka lat temu proponowali taką transakcję. " Nadal czekam na nazwiska tych poważnych intelektualistów. Na razie, to coś o Sierakowskim, może Kłopotowskim, ktoś z Aszkenazych, pomijając głupiutkie aktoreczki i znanego, ale nieznanego z nazwiska kompozytora podałeś. Jakoś nikt z wyżej wymienionych nie pasuje do "poważni intelektualiści".
 14. Czlowieksniegu

  Będą kary za polskie obozy"

  Tyr Les pisząc o " wielu ojców w Polsce. Całkiem poważni intelektualiści jeszcze kilka lat temu proponowali taką transakcję " na serio miał tą sierotę na myśli? A może ktoś jeszcze? Chętnie się dowiem, bo o takim "pomyśle" jeszcze nie słyszałem.
×

Powiadomienie o plikach cookie