Jump to content

Czlowieksniegu

Moderators
 • Content Count

  18036
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Podobno nie będzie Ustawy o edukacji seksualnej....
 2. " zdarzenia zagrażającego życiu i zdrowiu wielu osób, mającego postać eksplozji materiałów wybuchowych " Przy całej tragedii, szczęście mają Ci, którzy nie przeżyli.
 3. Można już oglądać filmy, jak się Rosjanie instalują w byłych amerykańskich bazach. Można, także, śledzić dwubiegunową DT- ogłasza, że ekonomicznie wykończy Turcję, by za chwilę stwierdzać, że USA nie ma problemów związanych z Turcja vs Kurdowie vs Rosja/Syria.
 4. Wojtek- a próbowałeś stosować magiczne słowo na "P"? Czyli.. prędzej...
 5. Niewybuchy pochodzą najprawdopodobniej z czasów II wojny światowej. Policja podejrzewa, że jeden z pocisków chciała wykorzystać grupa przestępcza. W kompleksie leśnym we Włoszczowie znaleziono pociski artyleryjskie, detonatory i zapalniki. Podczas dalszego przeszukania saperzy natrafili na miejsce, gdzie prawdopodobnie dokonywano rozbierania pocisków. Materiały pochodzą najprawdopodobniej z okresu II wojny światowej. - To, co zastaliśmy na miejscu sugeruje, że jakaś grupa przestępcza odzyskiwała tam materiały wybuchowe - tłumaczy st. chor. sztab. Robert Krasowski, dowódca Patrolu Rozminowania z Centrum Przygotowań do Misji Zagranicznych w Kielcach. Kolejny pocisk odnalazł około 15 metrów od budynków mieszkalnych pracownik gminnego Zakładu Usług Komunalnych w miejscowości Bęczków. - Ma on wymiary około 35 na 10 cm. Do czasu przybycia patrolu saperskiego teren został zabezpieczony przez policjantów - powiedział asp. Artur Majchrzak z Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach. Na pocisk o wymiarach 40 na 15 cm natrafił na polu mieszkaniec miejscowości Huta Koszary w gminie Bieliny. Materiał zabezpieczyła policja. Na niewybuch pochodzący także prawdopodobnie z okresu II wojny światowej natknięto się w powiecie koneckim. Niewybuch znalazły osoby pracujące przy budowie leśnej drogi pożarowej. Powiadomiliśmy patrol saperski, a do czasu jego przybycia teren został zabezpieczony - relacjonuje sierż. Marta Przygodzka z Komendy Powiatowej Policji w Końskich. Kolejny niewybuch odkryto przy ulicy Świętokrzyskiej w Opatowie. - Pocisk został znaleziony przez pracowników podczas budowy chodnika. Teren został zabezpieczony, będzie pilnowany przez policjantów do środy, do czasu przybycia patrolu saperskiego - zapewniła podkom. Agata Frejlich z Komendy Powiatowej Policji w Opatowie. https://wiadomosci.wp.pl/niewybuchy-w-pieciu-miejscowosciach-w-wojewodztwie-swietokrzyskim-6435618441754753a
 6. Pal licho, czy się zgadzam z powyższym i dlaczego nie. Zwłaszcza, że nie zmienia powyższe faktu, że Fort Trump nie ma w tej układance jakiegokolwiek znaczenia.
 7. Les- ale podaj, jakikolwiek merytoryczny powód, aby Moskwa wpadła z wizytą do PRL?
 8. Les- już pal licho intencje Człowieka z obłędem w oczach. Ale w jaki sposób chce w przeciągu trzech czy czterech miesięcy przesłuchać 100 osób i napisać raport, jeśli przesłuchanie 150 zajęło podkomisji dwa czy trzy lata?
 9. Antoni Macierewicz kieruje w Ministerstwie Obrony Narodowej pracami tzw. podkomisji smoleńskiej - jest to zespół, który pracuje nad ostatecznym wyjaśnieniem przyczyn tragedii, do której doszło 10 kwietnia 2010 roku. Część mediów sugerowała, że po wyborach komisja przestanie działać i nigdy nie zostanie opublikowany raport końcowy z jej prac. Wiceprezes Prawa i Sprawiedliwości zaprzeczył. - Cała Platforma Obywatelska, całe SLD i całe PSL głosowały za tym, aby oddać wrak i wszystkie urządzenia Rosji, żeby nie badać katastrofy smoleńskiej, byleby to robiła Rosja. Oni bardzo konsekwencje walczą o to, żeby nie dopuścić do ujawnienia prawdy o dramacie smoleńskim. Mówiłem o tym wielokrotnie, w tym roku będą wyniki badania uniwersytetu Wichita, który sprawdza i weryfikuje nasz raport techniczny. Wtedy, gdy zakończone zostaną badania, zostaną one opublikowane - w końcu tego roku albo w styczniu przyszłego roku - zapowiedział przewodniczący. - Podkomisja smoleńska cały czas działa. Opozycję zdenerwowało, że zaczęliśmy przesłuchiwać świadków. Przesłuchaliśmy ponad 150 świadków, jest do przesłuchania jeszcze ok. 100 osób - dodał. https://polskieradio24.pl/130/5553/Artykul/2383983,Antoni-Macierewicz-Senat-jest-izba-refleksji-Jestem-optymista-ws-wspolpracy-z-opozycja
 10. "Coś", co miało nawiązać do trojaka. Na fałszerstwo za proste- może ozdoba, część wisiorka, czy na modłę cygańsko/turecką.
 11. I teraz model szwajcarski, czyli uzbrojenie "lekkie" i wyposażenie w domu.... ZUS by nie udźwignął zasiłków pogrzebowych.
 12. https://wiadomosci.wp.pl/rolniczy-terrorysta-znowu-zaatakowal-zawiesza-sruby-w-kukurydzy-zniszczyl-10-kombajnow-6433938642105985a
×
×
 • Create New...

Important Information