Jump to content

Czlowieksniegu

Moderators
 • Content Count

  21647
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

1 Follower

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Erih, Tyr- saren na DŚ od groma. A jak się poszuka źródeł, to wychodzi, że ok 850 tys sztuk i raz w górę, raz w dół liczebność, choć odstrzał wzrasta. Szarego już dawno nie widziałem, ale może to kwestia np wielkości i kamuflażu.
 2. takafura "teraz trzeba modernizować tysiące nowej broni" Kukuła twierdzi, że nie będzie modernizacji. Pietrzak wprost odwrotnie, że będzie. "Możliwe - nie wiem. Chociaż do WOT kupują chyba wszystko nowe - broń, mundury itp. Mają coś z PRL ?" Nie, nie tak- temat Grotów przejął NIL, choć wcześniej szło to standardową procedurą. Dlaczego? Mnie nie pytaj...
 3. takafura- w zależności od źródła, w naszej socjalistycznej Ojczyźnie żyje od 2 do 2,5 tys wilków. Czy to dużo? Nie... wiem.
 4. Czeska firma zbrojeniowa Czeska Zbrojovka Group SE (CZG) ogłosiła w czwartek w nocy, że przejmuje legendarnego amerykańskiego producenta broni Colt. Transakcja opiewa na 220 mln USD oraz ponad milion nowo emitowanych akcji CZG. W ramach transakcji czeska firma ma przejąć także kanadyjską część Colta. „Jesteśmy dumni, że możemy włączyć do naszego portfolio Colta, który jest obecny w armii USA od ponad 175 lat” - powiedział Lubomir Kovarik, prezes zarządu CZG. Szef Colta, Dennis Veilleux, nazwał transakcję „silnym sojuszem dla obu marek i dla naszych klientów”. CZG, która zatrudni
 5. takafura... błagam. Znajdź mi firmę, która dla jednego jedynego zlecenia bierze kredyt c.a. 80 mln złotych, gdzie wszystko zależy od jednego podpisu. Tym bardziej, że odbiorca jest, przynajmniej na początku, jeden jedyny. Nie rozmawiamy o Musk'u, który lubi eksperymenty i na nie go stać. Dwa- nie wiem, czy zauważyłeś ale i MON, i FB jest sponsorowane przez podatników, więc obojętnie czy się uda czy nie, każdy z nich by dorzucił do raty kredytu. Trzy- ja nie napisałem o korupcji, a o pewności co do wyników kwalifikacji. Cztery- w jaki sposób i dlaczego w przeciągu krótkiego
 6. Yhmm... Co doskonale pasuje do sytuacji. Umowa: 5 września 2017. Finał badań: 15–16 listopada Pierwsza dostawa: "Dokładnie rok temu, 30 listopada 2017 miało miejsce symboliczne przekazanie pierwszych 5,56-mm karabinków modułowych Grot C16 FB-M1 żołnierzom Wojsk Obrony Terytorialnej (WOT). https://www.milmag.pl/news/view?news_id=1648" Przecież to oczywiste, że Radom wyprodukował N sztuk, bez zapewnienia, że kwalifikacje skończą się pozytywnie. Tak się robi w każdym interesie za -set milionów złotych. Zwłaszcza, gdy się musi c.a.
 7. "który na jednym z portali internetowych handlował materiałami wybuchowymi." A ile razy -śmy pisaliśmy, że A. to zło?
 8. srbm- lekcje odrobione? Tornister spakowany? Ewentualnie zapamiętany cały przekaz dnia na jutro? Jak tak szukanie dowodów na moją nieprawidłową cytatę?
 9. Panie i Panowie... jeszcze nie odrobiliście lekcji, że nie warto kopać się z koniem?
 10. W internecie nielegalnie sprzedawał materiały wybuchowe. Jest w rękach policji Policjanci z wydziału kryminalnego katowickiej komendy wojewódzkiej zatrzymali 43-letniego mieszkańca Jastrzębia-Zdroju, który na jednym z portali internetowych handlował materiałami wybuchowymi. Kryminalni wspólnie z policyjnymi kontrterrorystami zabezpieczyli aż 74 kilogramy prochu strzelniczego, który mężczyzna ukrywał na terenie swojej posesji. Podejrzanemu grozi do 8 lat więzienia. Na trop 43-latka z Jastrzębia-Zdroju kryminalni wpadli podczas monitorowania ogłoszeń na jednym z portali internetowych.
 11. srbm- zapraszam, proszę udowodnić, że słowa które przytoczyłem nie padły z ust Figurskiego... Nie mówiąc o tym, że twój sposób obrony Grota, FR i uczestników bałaganu, jest mocno żenujący.
 12. srbm- powyższe wiele wyjaśnia... Ty, po prostu, nie zauważyłeś czemu wątek jest poświęcony. Podpowiem- zamieszaniu/bałaganowi/problemami z Grotem. Nikt, na marginesie, nie zabrania ci założyć własnego wątku, gdzie opiszesz i wymienisz wszystkie formalne i techniczne problemy związane z UKM-2000P/M i kolejnymi mutacjami.
 13. Co doskonale pasuje do sytuacji. Umowa: 5 września 2017. Finał badań: 15–16 listopada Pierwsza dostawa: "Dokładnie rok temu, 30 listopada 2017 miało miejsce symboliczne przekazanie pierwszych 5,56-mm karabinków modułowych Grot C16 FB-M1 żołnierzom Wojsk Obrony Terytorialnej (WOT). https://www.milmag.pl/news/view?news_id=1648" Przecież to oczywiste, że Radom wyprodukował N sztuk, bez zapewnienia, że kwalifikacje skończą się pozytywnie. Tak się robi w każdym interesie za -set milionów złotych. Zwłaszcza, gdy się musi c.a. 80 mln pożyczyć, przygotować linie p
×
×
 • Create New...

Important Information