Jump to content

Czlowieksniegu

Moderators
 • Content Count

  17727
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Marcin-ale ja Tobie podobne pytania i przy okazji prośby o argumenty z Twojej strony prosiłem i ... się nie doczekałem.
 2. A co, misiu, zabolało? Tak bardzo, że jak zwykle przy braku argumentów merytorycznych, do wycieczek osobistych się uciekasz...?
 3. Uwaga, zabronione jest zamieszczanie próśb o identyfikację niewypałów, niewybuchów, zapalników, części, elementów lub przedmiotów których posiadanie jest prawnie zabronione
 4. Proszę mnie nie obrażać pisząc o MM per "Pinokio"- mamy we Wrocławiu całkiem sporo grono wspólnych znajomych...
 5. https://wiadomosci.wp.pl/wybuch-chaos-tuszowanie-prawdy-w-rosji-kolejny-incydent-nuklearny-to-kwestia-czasu-6413485066409601a
 6. Jak nie jesteś wróżką? Teraz mi to piszesz? Dobra- pośmialiśmy się, pożartowaliśmy.. A teraz jak najbardziej serio.
 7. balans- Ty mi napisz,, pomijając wojnę z ZSRR, co z cała ideologią rasową. Nie bardzo by przeszło, że nagle Żydzi nie są źli, a i Słowianie/Polacy mogą być. Chyba, że odpuszczamy Słowianom/Polakom, a przy okazji ich do wykonania Holocaustu własnymi rękami zmuszamy. Dwa- Rosenberg miał taki plan, żeby nie tylko neutralność, ale i Wlk. Brytanię do wycieczki na Wschód namówić. Trzy- antykomunizm II RP, to jednak za mało, aby takie plany snuć. Mimo, że Berlin sporo czasu i wysiłku dla takiego przymierza poświęcił.
 8. balans- a kto napisał: "Po wojnie nie wysyłano Polaków na Sybir"
 9. balans "W wydaniu niemieckim, to w zamian za dostęp do Bałtyku, dostęp do Morza Czarnego. Tyle tylko, że tam zdecydowaną większość mieszkańców stanowili Ukraińcy, a więc prędzej czy później druga Jugosławia." Znaczy się ideologiczne podwaliny III Rzeszy bez znaczenia? Znaczy się i Żydzi, i Słowianie/Polacy jednak nie do wapna? A co z planami wycieczki AH na Zachód? Z nami czy bez nas? "W wydaniu sowieckim nie wiem, ale raczej coś na kształt późniejszego PRL-u, acz w przedwojennych granicach." Znaczy się burżuazja się wyślizga? I kułacy, i inteligencja...?
 10. Marcin- jest kilka książek z history-fiction, gdzie II RP wiąże się paktem z Berlinem i prze na wschód.
 11. " Ja wiem że ty z natury strachliwy jezdeś i wszelakiego huku się boisz ..." A kiedy Ty miałeś okazję poznać moją koleżankę małżonkę, która że z metra cięta powtarza jak mantrę "Skoro mnie nie widać, musi mnie być słychać". A co do rozrywek- nawet najlepiej wymyślone Forum nie zastąpi zdrowego rozsądku i objawów instynktu samozachowawczego.
 12. Toska- na Forum, idąc tym tropem, brakuje sporej ilości informacji... Dwa- jest takie cuś: " Uwaga, zabronione jest zamieszczanie próśb o identyfikację niewypałów, niewybuchów, zapalników, części, elementów lub przedmiotów których posiadanie jest prawnie zabronione" Trzy- ja się w takich wątkach gościnnie udzielam- kabumy nigdy mnie nie interesowały.
 13. Bjar- a co będzie, jak ktoś sprytny inaczej postanowi, powołując się na Ciebie, faktycznie w ten sposób?
×
×
 • Create New...

Important Information