Jump to content

czestar

Forum members
 • Content Count

  1574
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

czestar last won the day on January 20

czestar had the most liked content!

Community Reputation

28 Excellent

Recent Profile Visitors

2135 profile views
 1. po pierwsze nie obrażaj,ja jestem niespotykane spokojny człowiek ale do czasu.Po drugie chodzi o to żeby działać,a bez poparcia rządu będzie trudno.
 2. nikt cie nie zmusza do zapisania,twój wybór im więcej nas będzie tym więcej będziemy mogli zdziałać.
 3. jestem za PZE i Wiem że robią co mogą żeby zamienić prawo do spraw poszukiwaczy,I tak pomogli w zmianie o pozwolenia na poszukiwania w celu uproszczenia.
 4. chodzi ci o stanowiska wpisane do rejestru zabytków.
 5. mam taką samą tylko niebieską,plastikowa zabawkowa moneta z prl-u.
 6. opukaj,oczyść to z tej rdzy może coś pomoże.Lub zrób elektrolize.
 7. w tym miedzy innymi problem że jeden konserwator uzna to za zabytek a drugi nie.
 8. no właśnie,dlatego musisz być ,,czysty'' a jak znajdziesz zabytek to oznaczasz itd...i zgłaszasz.
 9. moge zapytać jaki rejon? jeśli nie jest to tajemnicą.
 10. Medalik wybity w 1910 roku na pamiątkę otwarcia Zamku Wilhelma w Poznaniu. Av .: Popiersie Wilhelma II, po bokach napis: WILHELM II DEUTSCHER KAISER KONIG VON PREUSSEN, Rv .: Klęcząca kobieta trzymająca makietę zamku w dłoniach. ps.Bardzo Rzadki. Gratuluję.
 11. https://wiadomosci.onet.pl/swiat/archeolodzy-stlukli-jajka-sprzed-1700-lat/q1gr87c Angielscy badacze z Oxford Archaeology podczas wykopalisk w Aylesbury (60 km na północny zachód od Londynu) znaleźli cztery jajka. Kury zniosły je 1700 lat temu. Niestety, podczas wydobywania ich,archeolodzy zbili trzy sztuki – wydobył się z nich porażający odór. Na szczęście, jedno jajko ocalało. – Zdarzało nam się już odkopywać kości kurczaków czy fragmenty skorupek jaj w rzymskich grobach na terenie Wielkiej Brytanii, ale nigdy nie znaleźliśmy całego jajka. Tym razem, w wilgotnym osadzie, jaki pozostał po jamie niegdyś wypełnionej wodą, przetrwało coś, co nigdy nie ocalałoby w suchym otoczeniu – wyjaśnia kierujący wykopaliskami dr Stuart Foreman.
×
×
 • Create New...

Important Information