Jump to content

michal1514

Forum members
 • Content Count

  1613
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral
 1. O dzięki bardzo ! Woodhaven, wyślę Ci coś na PW.
 2. Witam ! Tabliczka znamionowa. Focke - Wulf Bauart Flugzeugbau GmbH Bremen Sach - Nr: 8-?90.654-02 Werk - Nr : 1028 Hers??? Focke-Wulf Co się z tego można dowiedzieć ? Jak będe miał jak to podrzucę zdjęcie.
 3. No właśnie na lidarze g...wno widać. No nic coś trzeba będzie kombinować, dzięki za pomysły i pomoc ! Pozdrawiam ! :)
 4. No co do śniegu to muszę troszkę poczekać aby zaobserwować .. :P Ktoś coś jeszcze ?
 5. Witam ! Posiadam działkę, na której niegdyś stała stodoła oraz gospodarstwo Niemieckie. Po domostwie nic nie zostało a stodołe rozebraliśmy parę lat temu. Rozchodzi się o to, że jest gdzieś" studnia, zagruzowana, poniemiecka, lokalizacja mniej więcej jest znana ale żądnego śladu gdzie mogła być nie ma. Teraz pytanie - jak ją namierzyć ? Różdżka ? Czy są jakieś inne sprawdzone metody, studnia na działce się przyda a przy okazji może jakiś fant wyskoczy :). Jak ktoś się zmagał z podobnym problemem albo ma jakiś pomysł to dajcie znać. Pozdrawiam !
 6. No troche lemieszy na tym polu też było...więc całkiem możliwe. Może jeszcze ktoś co$ ??
 7. Nie wiem czemu takie małe zdjęcia wyszły ... Od tej strony koło jest wklęsłe natomiast z drugiej strony wypukłe. Druga strona zabetonowana" gliną więc na razie nie doczyściłem.
 8. Dobrze, dzisiaj coś dorzuce lepszego.
 9. Wybity jest też jakiś numer. Koło oczyszczę jeszcze dokładnie i wtedy wrzucę lepsze zdjęcia i wymiary, na razie wrzuciłem takie na świeżo :). Wydaje mi się, że to od jakiejś maszyny rolniczej. Bok koła jest płaski, nie ma żadnego wgłębienia na np. linę.
 10. Witam! Na polu wyskoczyło mi takie oto koło. Dokładną średnicę jeszcze podam ale położona karta do bankomatu mniej więcej ją pokazuje. W środku jest otwór na wylot na mocowanie na oś lub jakiś wałek. Grubość koła to jakieś 5-6 cm.
×
×
 • Create New...

Important Information