Jump to content

michal1514

Forum members
 • Content Count

  1616
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Witam ! Czy ktoś z szanownych użytkowników zajmuje się prowadzeniem sklepu stacjonarnego ze sprzedażą wykrywaczy, akcesoriów do poszukiwań itp. Itd. i chciałby mi kilka rzeczy podpowiedzieć ? Pozdrawiam.
 2. O dzięki bardzo ! Woodhaven, wyślę Ci coś na PW.
 3. Witam ! Tabliczka znamionowa. Focke - Wulf Bauart Flugzeugbau GmbH Bremen Sach - Nr: 8-?90.654-02 Werk - Nr : 1028 Hers??? Focke-Wulf Co się z tego można dowiedzieć ? Jak będe miał jak to podrzucę zdjęcie.
 4. No właśnie na lidarze g...wno widać. No nic coś trzeba będzie kombinować, dzięki za pomysły i pomoc ! Pozdrawiam ! :)
 5. No co do śniegu to muszę troszkę poczekać aby zaobserwować .. :P Ktoś coś jeszcze ?
 6. Witam ! Posiadam działkę, na której niegdyś stała stodoła oraz gospodarstwo Niemieckie. Po domostwie nic nie zostało a stodołe rozebraliśmy parę lat temu. Rozchodzi się o to, że jest gdzieś" studnia, zagruzowana, poniemiecka, lokalizacja mniej więcej jest znana ale żądnego śladu gdzie mogła być nie ma. Teraz pytanie - jak ją namierzyć ? Różdżka ? Czy są jakieś inne sprawdzone metody, studnia na działce się przyda a przy okazji może jakiś fant wyskoczy :). Jak ktoś się zmagał z podobnym problemem albo ma jakiś pomysł to dajcie znać. Pozdrawiam !
 7. Michał melduje się ! Zwarty i gotowy !
 8. O proszę, już na sierżanta awansowałem :)1 wrz. zameldować się nie mogłem bo internetu brak było :( Do zobaczenia w następnym roku :)!
 9. Fajne buciki :) Wiesz, z którego roku pochodzą ?
×
×
 • Create New...

Important Information