Jump to content

michal1514

Forum members
 • Content Count

  1614
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. O dzięki bardzo ! Woodhaven, wyślę Ci coś na PW.
 2. Witam ! Tabliczka znamionowa. Focke - Wulf Bauart Flugzeugbau GmbH Bremen Sach - Nr: 8-?90.654-02 Werk - Nr : 1028 Hers??? Focke-Wulf Co się z tego można dowiedzieć ? Jak będe miał jak to podrzucę zdjęcie.
 3. No właśnie na lidarze g...wno widać. No nic coś trzeba będzie kombinować, dzięki za pomysły i pomoc ! Pozdrawiam ! :)
 4. No co do śniegu to muszę troszkę poczekać aby zaobserwować .. :P Ktoś coś jeszcze ?
 5. Witam ! Posiadam działkę, na której niegdyś stała stodoła oraz gospodarstwo Niemieckie. Po domostwie nic nie zostało a stodołe rozebraliśmy parę lat temu. Rozchodzi się o to, że jest gdzieś" studnia, zagruzowana, poniemiecka, lokalizacja mniej więcej jest znana ale żądnego śladu gdzie mogła być nie ma. Teraz pytanie - jak ją namierzyć ? Różdżka ? Czy są jakieś inne sprawdzone metody, studnia na działce się przyda a przy okazji może jakiś fant wyskoczy :). Jak ktoś się zmagał z podobnym problemem albo ma jakiś pomysł to dajcie znać. Pozdrawiam !
 6. No troche lemieszy na tym polu też było...więc całkiem możliwe. Może jeszcze ktoś co$ ??
 7. Nie wiem czemu takie małe zdjęcia wyszły ... Od tej strony koło jest wklęsłe natomiast z drugiej strony wypukłe. Druga strona zabetonowana" gliną więc na razie nie doczyściłem.
 8. Dobrze, dzisiaj coś dorzuce lepszego.
 9. Wybity jest też jakiś numer. Koło oczyszczę jeszcze dokładnie i wtedy wrzucę lepsze zdjęcia i wymiary, na razie wrzuciłem takie na świeżo :). Wydaje mi się, że to od jakiejś maszyny rolniczej. Bok koła jest płaski, nie ma żadnego wgłębienia na np. linę.
×
×
 • Create New...

Important Information