Jump to content

pokemon

Forum members
 • Posts

  2404
 • Joined

 • Last visited

  Never

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

pokemon's Achievements

0

Reputation

 1. Niestety kolego Woodhaven zostajecie zdegradowani do stopnia podpułkownika z uwagi na zameldowanie się w tegorocznej edycji sekundę przed czasem :)
 2. podpułkownik Woodhaven- czas na podsumowanie 11 edycji
 3. Czołem żołnierze! Kolejno odlicz! :)
 4. chorąży nikt- proszę wykonać rozkaz i nie komentować Apelu!
 5. Czołem żołnierze! Po tylu latach, po raz pierwszy nie udało mi się zameldować na czas (to ze względów zdrowotnych). Mogłem to uczynić 31 sierpnia, czynię teraz- więc awansu nie będzie. Dziękuję skromnej grupie kolegów którzy się zameldowali i na ten pseudo-awans zasłużyli. Kwatermistrza/adiutanta proszę o wykonanie zadania wszelkiego podsumowania. Apel smoleński zostawmy. Nie jest to ten wątek i śmierć poległych w tragedii to nie śmierć w walce na froncie ale tragedia jest tragedią i najlepiej jej nie roztrząsać. Kolega wziął to na własne sumienie to niech dźwiga. Ja za Hubalem powiem: ie będę dupy woził jak inni chodzą piechotą". Dziękuję za tegoroczną edycję. Dalsze rozkazy później. Czołem! (-) pokemon dowódca
 6. Czołem żołnierze! Dziękuję podkomendnym za wykonanie zadania! Dzisiaj mam do zakomunikowania smutną wiadomość: Po ciężkiej chorobie odszedł z naszych szeregów strzelec markoodkrywca". Cześć Jego pamięci! Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie... [*] [*] [*] Dziękuję! Rozejść się! /-/ podpułkownik pokemon"
 7. Czołem żołnierze! Bóg nagradza męstwo! Znowu pozwolił Nam zameldować swoją gotowość! Jedyne co martwi to to, że wyznaczony rok 2032 zbliża się szybciej niż się wydawało :) Tyle lat przygody koledzy... Jak każdego roku 1 września stańcie do apelu! Przystąpić do wykonania zadania! Kolejno odlicz!
 8. Również dziękuję wszystkim za udział w tegorocznej edycji i zapraszam pozostałych za rok-nigdy nie jest za późno. Do godziny zero (2032 rok) pozostało 17 lat kochani :) Myślę, że kwatermistrz zorganizuje nam na ten czas jakąś wojskową grochówkę z wkładką i ciut okowity się znajdzie :) Przybyli na miejsce mają prawo założyć tego dnia mundur ze stosownymi dystynkcjami, ale uwaga: za kilka lat jak zostanę Marszałkiem Polski zaczniemy odliczanie do tyłu: za przeoczenie zalogowania się w dniu 1 września danego roku, będzie jedna belka w dół a więc stopniowa degradacja :) Nie ma żartów: do zobaczenia za rok! Spocznij!!!
 9. Czołem żołnierze! W szeregu zbiórka! Przystąpić do wykonywania zadań! łotego pociągu" nie oddamy!!! :)
 10. Dziękuję podkomendnym za wykonanie zadań! Spocznij! Spotykamy się za rok! Oby nie w gorszych a lepszych nastrojach jak dziś ;) Czego oczywiście tak sobie jak i Wam życzę! Do zobaczenia! kapitan pokemon" Obrońca przyczółku
 11. Czołem żołnierze! W dwuszeregu zbiórka! Kolejno...odlicz! PS. Trwamy! Pamiętamy! Dzisiaj wróg staje u bram Europy...historia kołem się toczy! Pamiętajmy o poległych za ojczyznę, żeby ich trud nie szedł na marne! Jeszcze Polska nie zginęła!
 12. Dziękuję za udział w tegorocznej zabawie. Do pamiętnej daty pozostało aż/tylko 19 lat! Trwamy na posterunku! Do zobaczenia za rok! Spocznij!
 13. Czołem żołnierze! W szeregu zbiórka! Proszę podkomendnych o tradycyjne wykonanie rozkazów na dzisiejszą okoliczność. Przypomnijmy: 74 lata temu było tak: http://www.youtube.com/watch?v=hwBq6wry6TI
 14. Czołem żołnierze! Rok 2012...tylko 20 lat zostało do określonej daty ;) Dziękuję za niezawodne przybycie tak starym druhom jak i nowym kolegom od szabli i szpadla ;) Kwatermistrza poproszę w kolejnych dniach o przyznanie awansów i poukładanie szeregów. Czas szybko leci, ale póki my żyjemy"! Do zobaczenia za rok!
 15. Dzięki kol.Woodhaven ☺ Czas na podsumowanie tegorocznej edycji. Przypominam, że formujemy oddział piechoty także kanonierów ani bosmanów na razie nie będzie. Dostosowujemy również szarże do szarż obowiązujących we wrześniu, a więc tegoroczne nominacje: chorąży pokemon (dowódca plutonu) starszy sierżant Woodhaven (z-ca dowódcy, kwatermistrz) plutonowy Hebda (adiutant) starszy strzelec sonic squad (kapelan) starszy strzelec sylwekkrawczyk (poeta) sierżant karpik ( dowódca I drużyny) plutonowy zbyniek (dowódca II drużyny) plutonowy General Remek (dowódca III drużyny) plutonowy michal1514 (dowódca IV drużyny) plutonowy Poszukiwacz bunkrów (dowódca V drużyny) plutonowy Swiety 82 kapral kokesh kapral 8total4 kapral Człowiek sniegu kapral czarnykot kapral blackdog68 kapral martini kapral traper6 kapral blo 39 kapral dżihad kapral danieloff kapral beero kapral RyB@14 kapral Hitboy64 kapral Mirek 69 kapral Pit_100 kapral aslv starszy strzelec vis 1939 starszy strzelec Daro Shadow starszy strzelec sidzok starszy strzelec Stock84 starszy strzelec Tradytor starszy strzelec nikt starszy strzelec andzy starszy strzelec rafal_etz starszy strzelec Szczurek_1979 starszy strzelec Cronos starszy strzelec Damian 84 Pluton jak i pozostałych jeszcze niezmobilizowanych strzelców zapraszam za rok przy okazji kolejnej rocznicy września i kolejnej edycji naszej zabawy ☺ PS. Nadal nie mamy sanitariuszek ☺ Czołem żołnierze!
×
×
 • Create New...

Important Information