Jump to content

banderas

Forum members
 • Posts

  1357
 • Joined

 • Last visited

  Never

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

banderas's Achievements

0

Reputation

 1. ...widać ,że las szykuje się już do snu zimowego i nauka na przyszłość aby w Listopadzie zapomnieć o grzybobraniu. pzdr. b.
 2. ..... a na koniec trafiłem na miejsce z opieńkami,wszystkich było około 50 sztuk...
 3. ...potem trafił się samotny gołąbek....
 4. Dzięki Panowie za informacje. ...no wybrałem się dzisiaj na te grzyby ale bez rewelacji. Pierwszy grzyb jaki spotkałem to purchawka...
 5. IdeL,znam sprawę z tymi grzybami-był u nich dyabeu ,stawiali opór ale dyabeu użył magicznych sztuk i polegli http://www.youtube.com/watch?v=triac-Iwxbk Kurna,nikt nie był dzisiaj w lesie?
 6. Witam. Mamy Listopad,ostatnio trochę popadało i noce były ciepłe więc tak się zastanawiam,czy warto się wybrać jeszcze na grzyby. Patrząc na mapkę aktualnego występowania grzybów http://www.grzyby.pl/wystepowanie.htm teoretycznie można jeszcze coś tam nazbierać,a jak w praktyce.Był może ktoś dziś w lesie? Mam chęć jutro wyskoczyć pod Wilgę,może uda się zebrać chociaż na kilka słoiczków,co sądzicie? pzdr. b.
 7. Witam. Serdecznie przepraszam użytkownika kopijnik2 i użytkownika boratynka za swój głupi wpis,który nic nie wnosił do wątku a tylko szkodził. Bardzo proszę moda o usunięcie wpisów użytkownika banderas z; -2011-02-11 22.57.47 -2011-02-12 23.30.10 i - 2011-02-12 23.46.31 Wymienione posty nic nie wnoszą do wątku i są zbyteczne. Stanowczo domagam się żółtej kartki za durne wpisy dla użytkownika banderas. Bardzo będę wdzięczny za pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.
 8. aaa i ... bardzo prosimy o nadsyłanie fotek" -przedstawcie się , kto prosi ?
 9. boratynka-olałeś mój post-wklepałeś co chciałeś zero odzewu na moje propozycje. Jak tak grasz ,to ja proponuję wstrzymać się z dodawaniem fotek boratynek na potrzeby muzeum,nie wiadomo z kim gramy,dwanaście postów na forum a wymagania że hej. Pochwal się w dziale nasze odkrycia,zyskaj zaufanie forumowiczów a potem wymagaj. Specjalnie policzyłem [zajęło mi to godzinę],że znam osobiście 63 osoby z tego forum i do nich apeluję aby nie dawały fotek boratynek dla niepewnego gościa. forum oceni,kto ma rację. pzdr.
 10. Witam. Takie pytanko,jak ktoś nie chce się logować na MYVIMU.COM ale ma ochotę udostępnić kilka fotek boratynek w tym wątku z wyrażeniem zgody na podarowanie zdjęć na potrzeby muzeum to może? Ten wątek był by takim sitem" do wyławiania ciekawych egzemplarzy na potrzeby muzeum. Przydało by się ustalić jednolite tło dla wszystkich fotek,ładniej by się to prezentowało. pzdr.
 11. a na niedzielę jest przewidziany jakiś wypad,ciekawe tereny
 12. pobierzcie energię do pracy z nieergonomicznymi piszczałami na upalny lipiec http://www.maxior.pl/film/38928/Niezwykly_gitarzysta pzdr.
 13. Chaczaturian elektrycznie http://www.youtube.com/watch?v=RYyUkY_Lr1g&feature=related
 14. i jeszcze to http://www.youtube.com/watch?v=SO4s4GQqt_U&feature=related pzdr.
×
×
 • Create New...

Important Information