Jump to content

traper6

Forum members
 • Content Count

  3979
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

traper6 last won the day on June 1

traper6 had the most liked content!

Community Reputation

13 Good

Recent Profile Visitors

490 profile views
 1. Wraca myśliwy z polowania, wnerwiony, bo nic nie upolował. Ciśnie autem tyle ile fabryka dała. Nie wiadomo skąd i jak, z leśnej drogi wyjechała na asfalt furmanka. Nie było szans na hamowanie, czy na ominięcie. Uderzył autem centralnie w konie i furmankę. Auto uszkodzone, furmanka w drzazgach. Wysiadł z auta i podszedł na miejsce wypadku. Widzi w rowie dwa konie z połamanymi nogami,brzuchy porozrywane, wnętrzności na wierzchu, konie charczą, rzężą, cierpią.......... Wrócił do auta, wziął dubeltówkę i zastrzelił / dobił oba konie co by się zwierzęta nie męczyły. Parę metrów dalej zobaczył również w rowie woźnicę. Podchodzi do niego i pyta. - Jak się pan czuje, nic się panu nie stało ? Woźnica z przerażeniem w oczach, dyskretnie kocem zasłania kikuty urwanych nóg i krzyczy - Panie !!! Kuźwa, nawet mnie drasnęło !!!
 2. Jeżeli wiesz że to przestępstwo, to dlaczego robisz z nas kryminalistów zadając takie pytania ? My kopiemy w internecie. Zbieraj znaczki, hoduj rybki, wyjdź z psem na spacer, napij się zimnej wody itp. Bądź prawym obywatelem. Szanuj rodziców, nauczycieli i nie pchaj się za kraty. Zakładając ten wątek sam wskakujesz mundurowym na widelec.....
 3. https://www.gov.pl/web/mswia/czwarty-etap-odmrazania-ograniczen " Premier Mateusz Morawiecki podkreślił, że od 30 maja noszenie maseczek w przestrzeni otwartej przestanie być obowiązkiem, tylko wtedy, gdy zachowany zostanie dystans społeczny. - Jeśli będzie możliwe zachowanie dystansu, noszenie maseczek nie będzie obowiązkowe - z wyjątkami. W sklepie, środkach komunikacji, kościołach czy kinach maseczki będą obowiązkowe – podkreślił szef rządu. " Te "naryjniki" to było błogosławieństwo dla szpetnych dziewczyn. Figura ładna, zgrabna, a twarz to paszczydło. Niestety, kurtynę podniesiono i znowu się zaczną kombinacje jak zaciągnąć mena do łóżka nie używając np. Trybuny Ludu
 4. Tak, ale nie " pudełko" z elektroniką . Smętka używałem ok. 10 lat i bez żadnych skutków ubocznych czesałem płytkie rzeki, rozlewiska, przybrzeżne wody przy plażach. Wszystko to były wody słodkie. Nie wiem jak może się zachować w wodach słonych (morza). Zwróć uwagę czy cewka nie posiada mikropęknięć. Jeżeli tak, to wykrywka będzie Ci "wariować". Pozdrawiam.
 5. Przypominasz mi szturchanie śpiącego i głodnego lwa kijem.............
 6. To jest już kuźwa po prostu CHORE !!! U nas pewnie zaapelują co by się owinąć w prześcieradło i położyć pod bramą cmentarza, albo pod zakładem utylizacji odpadów...............
 7. Musi być że konstruktorzy nagminnie obglądali Mad Maxa
 8. Byłem dzisiaj prawie w centrum Wrocka i przechodząc koło parku zachciało mi się okrutnie szczać. Szaletu miejskiego brak, wszelkie lokale pozamykane, więc co ? Jak ten najgorszy cham i prostak odlałem się na trawniku, za dużym krzakiem magnolii. 1-2 min. później przez park przejeżdżał patrol policji. Gdybym tam się poszedł odlać, to przypuszczam że to by było chyba najdroższe w moim życiu szczanie.
 9. I tak miał szczęście że żyje w tych czasach, a nie minionych. Za Adolfiny to za takie przestępstwo zafundowano by mu pobyt w spa Auschwitz.
 10. Przepraszam że powtarzam, ale to zdjęcie jest dla mnie fenomenalne. Gdzie to zostało zrobione ? W jakich latach. Pod koniec, czy zaraz po wojnie ? Jaka jednostka posługiwała się tym sprzętem ?
 11. Julku. Z całym szacunkiem rozumiem Twoje rozgoryczenie , zdenerwowanie, i chęć ostrzeżenia innych, ale.... nie powinno się pisać takich wątków. Sam byłem handlarzem na Allegro/Aukro, eBay. Nigdy nie handlowałem kopiami, podróbkami i innym śmieciem. Ale z tego co piszesz wystarczy odwrócić kota ogonem i............ tępić konkurencję. Ktoś sprzedaje oryginały, ale wystarczy napisać na internetowych forach kolekcjonerskich coś w tym stylu i zepsuć danemu sprzedawcy rynek zbytu i zdyskredytować go w oczach potencjalnych nabywców. Przerobiłem to Wybacz jeżeli Cię uraziłem, ale piszę o obecnych realiach e-sprzedaży. Z wyrazami szacunku traper6
 12. Korona wirus cię dopadła ? Idź lepiej pomyj naczynia, posprzątaj w pokoju, pomóż rodzicom, itp. itd. Stare kotlety są niesmaczne . Ode mnie za ten wątek masz:
 13. To może i ja coś dorzucę w sprawie P-39. Jedna z filii obozu Gross Rosen mieściła się w Skarbimierzu koło Brzegu Opolskiego. Przebywali tam jeńcy zajmujący się budową / rozbudową lotniska. Nie pamiętam dokładnie roku 1996/98 jeździłem tam ze Smętkiem szukając fantów po obozie. Trafiłem na duży śmietnik gdzie był m.in. bagnet Lebela, 3 niemieckie oficerskie klamry kolejarskie i...... dokładnie 110 szt. amerykańskiej amunicji kal.37 mm. Moje pierwsze skojarzenie: amerykańska amunicja kal.37 mm. + lotnisko = Aircobra Więc czy na tym lotnisku mogły stacjonować Aircobry, czy też taka amunicja była wykorzystywana przez sowietów w innym sprzęcie ?
 14. To niegdyś piękne i ciekawe forum, powoli zaczyna mi się kojarzyć z jednym
 15. Ktoś, gdzieś tutaj użył określenia na to forum Obsrywca. Z moich obserwacji muszę po części z tą osobą się zgodzić. Jestem ze starej gwardii i z wykrywką biegałem 21 lat. A więc dłużej niż nie jeden obecny tu użyszkodnik tego forum chodzi po tym świecie. Smuci mnie to i bardzo martwi, że taka piękna pasja (hobby), przeradza się w politykierstwo i skakanie sobie do gardeł, na zasadzie kto komu pierwszy przegryzie aortę. Czas umierać ?
×
×
 • Create New...

Important Information