Jump to content

traper6

Forum members
 • Content Count

  3992
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

traper6 last won the day on June 1 2020

traper6 had the most liked content!

Community Reputation

14 Good

Recent Profile Visitors

567 profile views
 1. Nóżka, paluszek, siniaki...... Phi.... Ok. 10 lat temu w zimę, mieszkając w bloku w Oławie pakowałem auto na giełdę staroci we Wrocku i wynosiłem klamoty z piwnicy, m.in. 3 puste skorupy niemieckich pocisków art. kal. 172 mm i wadze ok. 80 kg. każda. Gdybym był pijany, czy też "wczorajszy" to miałbym wytłumaczenie przed samym sobą. Ale nie, byłem nieprzyzwoicie trzeźwy jak świnia. Wynosząc 3-ą skorupę nie wiem jakim cudem potknąłem się i przewróciłem na schodach. Lewa dłoń uderzyła o krawędź schodka i dopindoliło w nią 80 kg.... Wyczerpał mi się słownik wyrazów obcych i bliskoznacznych i myślałem że z bólu to rękę wsadzę sobie w dupę. Przymrozek i okłady ze śniegu, uśmierzyły trochę mojemu cierpieniu. Byłem przekonany że to tylko stłuczenie. Pojechałem na giełdę. Po powrocie ból nie ustępował. Na drugi dzień rano nie mogłem ruszać palcami i widzę że z dłoni zrobił mi się balon. Żarty się skończyły - pomyślałem. Poszedłem do lekarza, potem prześwietlenie RTG i co się okazało....? Że to nie stłuczenie, tylko mam złamane 2-e kości śródręcza.... Reasumując. W zimę, nieświadomie, 2-u krotnie ze złamaną dłonią przejechałem autem przez ścisłe centrum Wrocławia i nie spowodowałem wypadku.
 2. Czy to jest ten sygnet co Mosche Rosenblau i Icek Goldsmitch na Oktoberfeście ściągnęli z palucha pijanemu ss-manowi ?
 3. Niechludow Z tym telefonem do WARSZAWY 3 ja nie żartuję, bo możesz się obudzić z ręką w nocniku. Ja to przerabiałam w innym temacie, gdyż pani w okienku nie była doinformowana. Do póki nie zablokowano mi konta na eBayu z dorobkiem ponad 3 tys. komentarzy (100 % pozytywy) sprzedałem na platformie eBay.de, srebrną paterę o wadze 1450 gram, a cena końcowa osiągnęła 1600€. Wygrawerowany napis głosił że była to nagroda pamiątkowa dla dowódcy 46 pułku artylerii we Frankfurcie nad Odrą z 1923 r. Paterę pięknie spakowałem i wysłałem listem wartościowym do Niemiec. Po około 2 tygodniach, kupiec mi piszczy za pomocą @ że nie otrzymał przesyłki. Byłem osrany. 2 dni później dostaję awizo, że jest do mnie list wartościowy. To był zwrot mojego L.W. Patrzę na datowniki i widzę Wrocław 2, Warszawa 3 i Berlin (sic !). Zrobiłem foty przesyłki z naciskiem na datowniki i wysłałem do kupca. Okazało się że pomiędzy Polską a m.in. Niemcami zniesiono przesyłki wartościowe, a pani na okienku nie była doinformowana. Paterę wysłałem ponownie (bez przepakowywania) w nowej kopercie, ale już listem poleconym. 4 dni później dostałem pozytywa.
 4. Ja się nie wpindalam w Wasze układy i preferencje.Wyznaję jedyną słuszną zasadę że: Tłok powinien pracować w cylindrze, a nie w rurze wydechowej. Ot, co...!
 5. Jaki kuźwa pędzel !? Chopie, technika poszła do przodu i teraz się maluje na(wy)tryskowo...
 6. To jest tylko czołówka do teledysku która trwa ok. 1 -1.5 sek. A tu śnurek
 7. Youtube. Zwracam się do koneserów sztuki. Czy to jest zdjęcie naturalne, czy też podrasowane np. w paincie ? To jest młoda dziewczyna 20-24 lata. Ale jej waruny..... Ech..... Pomijając górne, zresztą bardzo obfite partie ciała, to ten dół - szerokość chyba standardowych drzwi...
 8. To jest obraz !? Wybacz, z całym szacunkiem, ale mi to wygląda na olejodruk.
 9. Niechludow. Jeżeli się zdecydujesz na kupno klamotów na eBay`u to przedzwoń najpierw na urząd pocztowy Warszawa 3 ( jest to główny urząd wymiany z zagranicą ) i dowiedz się jak wygląda obecnie przepływ korespondencji z danego kraju. Wiem że obecnie jest zawieszona do odwołania przez pandemię wymiana poczty m.in. z Anglią. Mam info z pierwszej ręki, gdyż mój jazgotnik pospolity (co niektórzy mówią na to żona ) pracuje na Poczcie Głównej we Wrocku. Pozdrowionka
 10. Widzisz Visiu, ja widziałem fanty które mnie interesują z pobojowisk w Biesach. Tam ziemia jest mocno zmineralizowana tak źe nawet mosiądz dostaje w doopę (mam na myśli m.in.zapały art. C.K. armii ), natomiast przedmioty,bądź ich części wykonane z żelaza, cynku, czy też z aluminium to już totalne szroty, a to mnie nie interere. No chyba że ktoś posiada tzw. strychowce. Ale I W.Ś. to nie tylko Biesy. Ćwierć wieku temu pod Tannenbergiem kopałem Mosiny, Mausery, itp. gdzie dawało się zauważyć resztki oksydy, ale tam ziemia to głównie piaski. I taki fanty o których wcześniej wspominałem mnie interere.
 11. P.S. A może wiesz gdzie można kupić w bardzo dobrych stanach ręczne granaty i zapalniki artyleryjskie Carskiej Rosji ? {oczywiście wszystko zdezaktywowane }.
 12. https://opinie.wp.pl/war-plan-red-scenariusz-ataku-usa-na-kanade-6126040399255169a
 13. Jeżeli wiesz że to przestępstwo, to dlaczego robisz z nas kryminalistów zadając takie pytania ? My kopiemy w internecie. Zbieraj znaczki, hoduj rybki, wyjdź z psem na spacer, napij się zimnej wody itp. Bądź prawym obywatelem. Szanuj rodziców, nauczycieli i nie pchaj się za kraty. Zakładając ten wątek sam wskakujesz mundurowym na widelec.....
 14. https://www.gov.pl/web/mswia/czwarty-etap-odmrazania-ograniczen " Premier Mateusz Morawiecki podkreślił, że od 30 maja noszenie maseczek w przestrzeni otwartej przestanie być obowiązkiem, tylko wtedy, gdy zachowany zostanie dystans społeczny. - Jeśli będzie możliwe zachowanie dystansu, noszenie maseczek nie będzie obowiązkowe - z wyjątkami. W sklepie, środkach komunikacji, kościołach czy kinach maseczki będą obowiązkowe – podkreślił szef rządu. " Te "naryjniki" to było błogosławieństwo dla szpetnych dziewczyn. Figura ładna, zgrabna, a twarz to paszczydło. Niestety, kurtynę podniesiono i znowu się zaczną kombinacje jak zaciągnąć mena do łóżka nie używając np. Trybuny Ludu
×
×
 • Create New...

Important Information