Jump to content

traper6

Forum members
 • Content Count

  3912
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Recent Profile Visitors

178 profile views
 1. Okucie paska, troka ? Czy to wyszło w pobliżu nożyczek (kurek od broni czarnoprochowej) które dałeś wcześniej do ID ? Jaki to metal, brąz ? Na przyszłość dawaj większe zdjęcia.
 2. Nooo.... Nareszcie mówisz po ludzku. Sekskombajn. W nocy mąż zaczyna dobierać się do żony, a ta mówi: - Gdzie ty z takim kłoskiem startujesz do takiego kombajnu jak ja. Speszony i zasmucony mąż odwrócił się i poszedł spać. W nocy budzi go żona i mówi: - No dobra stary, chodź "pomłócimy to zboże". - Wiesz co ? Już nie odpalaj tego kombajnu. Ten jeden kłosek już sam wymłóciłem....
 3. Les05 Jeżeli to coś na fotografii w jednoznacznych barwach (bo panami ich nazwać nie można) nazywasz rajem to....uuuups...... wybacz. Nie moja liga, nie moje preferencje i na pewno nie zostaniemy kolegami. Zastanawiam się jak ten nagi mężczyzna zaatakował polycmajstra. Pałą !?
 4. Nawiązując do Kuchcińskiego. 109 lotów w ciągu roku ? Cieeeeenias. Ja w ciągu 1.5 roku wykonałem ponad 300 lotów na trasie Wrocław (Strachowice) - Poznań (Ławica) - Warszawa (Okęcie) i za 2 godz. powrót tą samą trasą. Tam i nazad traktuję jako jeden lot. Nie byłem pilotem, mechanikiem pokładowym, stewardem czy jakimś tam politykierem. Ba, jeszcze mi za te loty płacono :)
 5. Zacytuję tutaj Wirakoczę. " brak słów...........aby to nazwać.......mój zasób wszelkiej maści przekleństw, inwektyw jest za ubogi aby nazwać tego typu działania..... " To się w mojej starej pale nie mieści. Flagi i sztandary pewnie będą w kolorach tęczy. A gdzie pamięć i cześć tych wszystkich poległych i pomordowanych ? Oni się w grobach nie będą obracać, tylko już za wentylatory robić... Na ich grobach mamy tańczyć !? H A Ń B A !!! Idąc tym tropem rozumowania, to co kuźwa, za 4 lata na Wołyniu będziemy Trepaka tańczyć ?!
 6. Co pany, co pany ?. Visu ma rację. Żvcie, pinkolone życie.
 7. Macałeś, sprawdzałeś ? Silikon nie silikon, 0,7 na ćwarz i by rozbrajał te bomby. Mój jazgotnik pospolity (znaczy się żona) ma 48 lat i jak bym jej powiedział że jest starą rurą to michę i wyro na jakieś 2 tygodnie miałbym przykręcone do sufitu. Abstrachując, wiesz jak inaczej się mówi na emeryta pod prysznicem ?
 8. Na pierwszej fotce z KW-2 czy to nie jest fragment naszego 7TP ?
 9. Co jak co, ale dziadek przygruchał sobie dupę o 34 (!) lata młodszą i to z konkretnymi bombami.
 10. Jeszcze w latach `70 mój ojciec trzymał w takiej butelce naftę.
×
×
 • Create New...

Important Information