Jump to content
ekiosk egazety next prenumerata

traper6

Forum members
 • Content Count

  3961
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutral

Recent Profile Visitors

343 profile views
 1. Czytając ostatnie wpisy zacząłem się zastanawiać czy to forum zmieniło profil. Czy nadal jest dla poszukiwaczy, czy też miłośników kochających inaczej. Tfu... ! Nie wiem jakie oceny mieliście w szkole z fizyki, lub mechaniki, ale zapamiętajcie na przyszłość takie motto: "Tłok musi pracować w cylindrze, a nie w rurze wydechowej !!! ". I tego się trzymajcie.
 2. Jak w telepatorze oglądałem amerykancki cykliczny serial na temat renowacji antyków (nie pamiętam tytułu, tam było dwóch lub trzech "renowatorów" ) i gdy widziałem to co oni tam wyczyniają, to na myśl przychodziła mi tylko jedna rzecz. Gonił bym ich boso przez Nevadę, Teksas, Oklahomę i z powrotem, napindalając po łbach grubą pałą. Już kilka lat temu wymyśliłem hasło - "Odrestaurowane na styl amerykański".
 3. Bo ja wiem czy się tak nudził.....? 51 lat i 3 letnia córka !? Facet musiał być chyba raczej "zaorany".......
 4. Nasłuchałeś się bajek w stylu Ali Baba, Baśni 1001 nocy i temu podobne ?
 5. Raz pytam się żony: - Co byś zrobiła gdybyś wróciła z pracy i zastała mnie w łóżku z obcą kobietą ? - No jak to co. Nie przeszkadzałam bym ci, zabrała najpotrzebniejsze rzeczy, wyjechała do matki i założyła ci sprawę o rozwód. - No dobra. Podobna sytuacja. Wracasz z pracy i zastajesz mnie w łóżku z facetem. - O k...wa ! Tego to nie brałam pod uwagę.....
 6. Ulala.... Yeti nie wiedziałem że zmieniłeś wyznanie, znaczy się preferencje....... To my już raczej nie będziemy kolegami.......
 7. Znaczy się już w tej chwili jest w czyśćcu i za ten trud i poświęcenie wejdzie do nieba w zabłoconych butach
 8. Visiu, jeśli do mnie pijesz, to powiem krótko. Jestem apolityczny. Na wybory nie chodzę, polityka mnie nie interesuje W OGÓLE i mam na to wypinkolone. Mam taki sam wpływ na politykę, jak np. wynik jakiegokolwiek meczu.
 9. To nie kraj jest głupi tylko niekompetentni politycy / ustawodawcy.
 10. Znalezione w necie: "Boże daj ludziom rozum bo środki czystości, kaszę i makarony już mają....."
 11. Sam na eBayu handlowałem pocztówkami i to głównie w Niemczech. Pocztówka to raczej populares wg. mnie warta 3 - 5 ojro. Znaczek bez błędu, standard. Ja tutaj widzę drugie dno. Aukcja jest lipna. Faktycznie jest sprzedawane zupełnie coś innego i raczej nielegalnego. Aukcje stworzono w celu "prawnego" zabezpieczenia (eBay/PayPal) co by jeden nie wydymał drugiego na kasę. Parę lat temu widziałem najdroższą pocztówkę sprzedaną w Austrii za 7500 ojro (ponad 20 oferentów) i to mogło być realne. (pierwsza austriacka pocztówka). Ale tutaj 12 koła ojro ? Fiu,fiu. Wrzucajcie tutaj takie "kwiatki" z "dziwnymi" cenami.
 12. Wysiedlić ludzi na 2-3 dni, no może tydzień i rozdupcyć cały skład. Alpy są duże. Zamiast następnego tunelu, będą mieli nową przełęcz
 13. Bo ja wiem czy to jajca. Za takie jajcowanie sprzedawca musi zapłacić prowizję i to nie małą, Zdaje się ok. 600 ojro.
×
×
 • Create New...

Important Information