Jump to content

les05

Forum members
 • Content Count

  3732
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  22

les05 last won the day on September 4

les05 had the most liked content!

Community Reputation

92 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie znam gości, ale słyszałem, że Wolter chciał życie oddać, żeby mogli głosić swoje skrajnie ortodoksyjne poglądy faszystowskie. Skończ z tym Średniowieczem, daj żyć uciskanym faszystom i faszystkom! Faszyści czy lewica są jak brat i siostra w patologicznej rodzinie ulegającej rozkładowi przez nihilizm pozbawiający ludzi poczucia sensu i wartości życia. Dlatego, stojąc z boku, z przyjemnością obserwuję jak degeneraci naparzają się, staczając na margines społeczeństwa. Ich czas już minął i ich ideały już się wypaliły.
 2. Dla onetu każdy kto nie jest w lewo zakręcony musi być prawicowym ekstremistą tudzież rasistowsko-faszystowskim wielbicielem Hitlera no i co jest oczywiste bije żonę i nie płaci alimentów.
 3. Gościu, który mawiał, żeby zachowywać się przyzwoicie sam, pod koniec życia, miał z tym problem.
 4. Spróbuj stosować tę zasadę przynajmniej od czasu do czasu.
 5. Nie ciesz się, za trzy lata milcząca większość, po raz kolejny, pokaże tym dyszącym z nienawiści europejcom środkowy palec.
 6. Obudzili się kilka lat za późno. http://www.pap.pl/aktualnosci/news%2C740055%2Czelenski-ci-ktorzy-oddali-krym-poniosa-odpowiedzialnosc.html
 7. Wzięła z Fora znikła jak kamfora.
 8. Polska ma własną transkrypcję i transliterację alfabetu rosyjskiego na nasz, amerykańska nie oddaje tak dobrze jak nasza zasad rosyjskiej pisowni i wymowy choć jest oficjalnie przyjętą przez ONZ i powszechnie stosowaną w świecie.
×
×
 • Create New...

Important Information