Jump to content

les05

Forum members
 • Posts

  5103
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  40

les05 last won the day on November 3

les05 had the most liked content!

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

les05's Achievements

117

Reputation

 1. I kamień spadł mi z serca. Czyli jednak komuniści.
 2. Nareszcie coś pocieszającego. http://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-raport-w-ostatnich-latach-ponad-318-mln-ludzi-zostalo-uchodz,nId,5643099 Całe kraje, takie jak Holandia, mogą nawet zniknąć
 3. Zdecydowanie. Łatwiej napisać niż powiedzieć.
 4. To już koniec, czy będzie jeszcze trzęsienie ziemi?
 5. Może niedługo wymyślą broń przyszłości przeznaczoną tylko do obrony. F-35 z włączoną tylko opcją obronną, taki latający cel.
 6. I od razu lepiej to wygląda. A więc można. Taką optymalizację zgonów powinny wprowadzić wszystkie kraje i wtedy wirus nie będzie groźny. Włochy zmniejszają liczbę ofiar katastrofy Corona z 130.000 do 3.783 Duże zamieszanie w raporcie o zgonach. Według włoskiego Narodowego Instytutu Zdrowia, większość zgonów nie była spowodowana przez Coronę, jak początkowo sądzono.
 7. Ludzie robią różne rzeczy żaby tylko zaistnieć w mediach. Gdyby naprawdę chciała komuś pomóc, to robiłaby to bez oprawy medialnej. Ale ona jest aktorką ona musi grać, dlatego te miny, gesty, rekwizyty. Dla niej to jest teatr i gra swoją rolę dla koleżanek, znajomych, widzów i dla siebie samej.
 8. Te kolory na moro teraz się sprawdzają.
 9. Wypadki z bronią zawsze będą się zdarzać czy to na poligonie w koszarach czy na służbie. Tak to już jest i nie ma na to rady.
 10. Udostępniła wpis o „Polakach je**nych psychopatach”. To córka komendanta, u którego zakatowano Przemyka Mnóstwo wulgarnych wpisów dotyczących Marszu Niepodległości pojawiło się w sieci. Jeden z nich - o treści "Polacy to psychopaci j***ani" - udostępniła wiceprezydent Warszawy Aldona Machnowska-Góra. Warto przypomnieć, że jest to - jak ustaliła "Gazeta Polska" - córka milicjanta, na którego komisariacie zakatowano Grzegorza Przemyka. http://niezalezna.pl/418511-udostepnila-wpis-o-bdquo-polakach-je-nych-psychopatach-rdquo-to-c-oacute-rka-komendanta-u-kt-oacute-rego-zakatowano-przemyka
 11. Mają być odporne na miny, czyżby więc szykowała się ekspedycja karna z naszym udziałem?
 12. Jak podają, Hiszpanie kupują F-35 Lightning II: - 25 szt. w wersji CTOL F-35A - zastąpią część EF-18A/B; - 25 szt. w wersji STOVL F-35B - zastąpią część AV-8B Matador Rozpoczęcie dostaw - wg Hiszpanów - w 2027 roku. Te Hiszpany to jednak głupie są, przecież na forum jeden z drugim udowodnił, że F-35 jest słaby z licznymi nie usuniętymi wadami, za drogi no i te kody, co to można pstryknąć i z samolotu robi się fortepian.
 13. Nikt ze świata tego badziewia nie chce, takie to cuda techniki.
 14. To nowe rekordy odnotowane przez Instytut Roberta Kocha (RKI): w ciągu jednego dnia zarejestrowano 50 196 nowych zakażeń koronawirusem, odnotowano 235 zgonów a w Polsce 18 550 zakażeń, 269 osób zmarło. Jaka jest przyczyna tak dużej liczby zgonów u nas i kto za to odpowiada?
×
×
 • Create New...

Important Information