Jump to content
ekiosk egazety next prenumerata

les05

Forum members
 • Content Count

  2865
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

les05 last won the day on February 19

les05 had the most liked content!

Community Reputation

64 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dziś w Europie uśmiechnięty ss-man to standard. A gdzie my jesteśmy - 100 lat za Belgami. I to wszystko przez PiS, bo to oni odgradzają nas od nowoczesnej i uśmiechniętej Europy.
 2. Tam są ludzie szczęśliwi i uśmiechnięci.
 3. Amerykanie przeprowadzili symulację wojny jądrowej z Rosją http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2020-02-23/amerykanie-przeprowadzili-symulacje-wojny-jadrowej-z-rosja/ Minister obrony USA Mark Esper wziął udział w ćwiczeniach symulujących wojnę jądrową z Rosją - poinformował Pentagon. Przewidywały one odwet nuklearny Stanów Zjednoczonych na Rosję po ataku jądrowym rosyjskiego wojska na terytorium NATO w Europie.
 4. Która z osób na zdjęciu nie była TW?
 5. O stosunku naszych sojuszników do nas świadczy to, jak zachowywali się szefowie sztabów Francji i Wlk,Brytanii w Moskwie latem 1939 r. I to z jaką dokładnością szef sztabu armii francuskiej przekazał Rosjanom najważniejsze dane o naszej armii, które uzyskał w Warszawie.
 6. Tacy zawsze połaszczą się na kasę. Widzieliście jego foto z banknotami w ręku? Ja pomyślałem wtedy, że pewnie swoją dolę odlicza. Oślizgły typ, wcale mi go nie żal.
 7. Stonoga Koguta bratanicy, to są detaliści, to tak jakby posadzić emeryta, który zjadł cukierka w Biedronce. Tymczasowe areszty i symboliczne wyroki dla polityków a lata więzienia dla zwykłych Polaków za drobne przewinienia taki jest obraz tzw. sprawiedliwości.
 8. w Polsce żeby kogoś wsadzić, to delikwent musi wykręcić ekstra numer, nie wystarczy przejechać zakonnice na pasach czy ukraść 10 mln
 9. Wszyscy politycy to krętacze albo złodzieje, poprzednio rządzili ci ostatni
×
×
 • Create New...

Important Information