Jump to content

les05

Forum members
 • Content Count

  4374
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  27

les05 last won the day on May 24

les05 had the most liked content!

Community Reputation

139 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To nie była jego wina, to Greta nie upilnowała.
 2. Dla środowiska może i nie są groźne a ludziom można powiedzieć, że to przez covid okolica się wyludniła.
 3. Trzech panów w łódce (nie licząc psa), toż to historia i literatura w jednym.
 4. Nareszcie jest! Wystarczy tylko znaleźć! http://tvrepublika.pl/Bursztynowa-Komnata-Znamy-date-wejscia-do-tajemniczych-tuneli,120730.html Bursztynowa Komnata. Znamy datę wejścia do tajemniczych tuneli! Ustalony już został termin, w którym otwarte zostaną cztery tunele w Mamerkach. Wydarzenie będzie bacznie obserwowane i relacjonowane przez dziennikarzy – przewidziano nawet transmisję na żywo. Muzeum w Mamerkach podało termin wejścia do tuneli, które odkryto w maju na terenie bunkrów w Mamerkach. Uzyskano już wymagane prawem zgody Lasów Państwowych oraz konserwatora zabytków,
 5. Ostatnio Japończycy przekonali się o dobrodziejstwach elektrowni atomowych a od wczoraj również Chińczycy zaczęli promieniować radością. Ja za taką świetlaną przyszłość dziękuję, chyba żeby postawić atomówkę nad Odrą 50 km od Berlina, wtedy jestem za.
 6. O sile rosyjskiej gospodarki pewnie mógłbyś godzinami mówić. Radzę umiejętniej używać wielkich kwantyfikatorów, wtedy stosowane manipulacje łatwiej ukryć. Co do najdroższego prądu w Europie, to na pocieszenie powiem, że jest coraz bardziej eko i z tego powinieneś być dumny, bowiem uważasz przecież, że węgiel to samo zło, smog i te sprawy. Masz więc teraz coraz bardziej zielony prąd a że nie stać cię na opłatę rosnących rachunków, to polecam świeczki inne bardziej tradycyjne wynalazki.
 7. Nie spodobał się mój wpis? Za mało postępowy? Zrozumieć jedną linijkę tekstu nie jest trudno. Każdy da radę, no może prawie każdy.
 8. ... kaliningradu. I dlatego należało już dawno zamknąć ruch graniczny i do końca tego wieku (a może i przyszłego) nie otwierać.
 9. Gratulacje, dawno takiego wydobycia nie było. Oby czekał go lepszy los niż tego warszawskiego.
 10. W Chinach, Indiach, USA, Australii fedrują aż miło a w UE wungiel zamykają, bo to wróg gorszy od faszyzmu. Ceny węgla szybują. Czy świat zainwestuje w nowe kopalnie? http://forsal.pl/biznes/energetyka/artykuly/8188227,ceny-wegla-szybuja-swiat-nie-zainwestuje-w-nowe-kopalnie.html Silna aktywność przemysłowa w głównych gospodarkach świata wspomaga konsumpcję węgla, podczas gdy podaż jest ograniczana przez niezliczone problemy – ulewne deszcze w Indonezji, nacisk na bezpieczeństwo w chińskich kopalniach czy strajki w Kolumbii. W Europie popyt na węgiel wzrósł o 10-15 proc. w tym r
×
×
 • Create New...

Important Information