Jump to content

Woodhaven

Forum members
 • Content Count

  11997
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  18

Woodhaven last won the day on January 21

Woodhaven had the most liked content!

Community Reputation

120 Excellent

1 Follower

Recent Profile Visitors

2411 profile views
 1. Tylko odczytanie kodu umożliwia prawidłowe ID części.
 2. Przedstawiamy sesję zdjęciową z Sd.Kfz. 250 Ausf. B wydobytym z rzeki Pilica w 2015 roku. Ten unikatowy egzemplarz został w pełni odremontowany przez naszą ekipę. Podczas sesji pojazd przeniósł się w czasie, wraz z grupą GRH Kampfgruppe „Peiper” do Estonii Dziękujemy fotografowi- Mariusz Piechowski
 3. Antonow An-2 (UP-A0351) należący do Asia Continental około minutę po starcie zmuszony był lądować w wąwozie niedaleko lotniska. Zdarzenie miało miejsce w Borałdai w Kazachstanie. Maszyna uległa zniszczeniom widocznym na zdjęciu, ale pięciu członków załogi nie odniosło obrażeń.
 4. Jednosilnikowy samolot Mooney M20E Super 21 o numerach N3254F lądował awaryjnie po awarii silnika na autostradzie w Livermore w Kalifornii. Po wylądowaniu maszyna zderzyła się z przejeżdżającym samochodem. Nikt nie odniósł obrażeń. Samolot zbliżał się do lotniska Livermore Municipal Airport (LVK/KLVK) gdy zawiódł silnik. Pilot zdecydował się lądować na autostradzie. Zderzenie z samochodem nastąpiło przy niewielkiej prędkości, ponieważ obie maszyny nie zostały poważnie uszkodzone.
 5. Najbardziej osobista pamiątka Jana ,papierośnica używana do śmierci. Śmiało można napisać,że trochę świata widziała i jeszcze więcej przeżyła przygód razem z naszym bohaterem .W niejednej "akcji" brała udział tej w powietrzu i na ziemi. Bezcenna - podarowana przez żonę Jana Zumbacha panu Tomaszowi Kajkowskiemu do Muzeum 303.Na niej dedykacja i podpisy pilotów oraz najbardziej cenna odznaka dowódcy dywizjonu 303.
 6. United Airlines Boeing 777 N772UA UA328 Denver Honolulu
×
×
 • Create New...

Important Information