Skocz do zawartości

Woodhaven

Użytkownik forum
 • Zawartość

  11054
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

2 Neutral

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Woodhaven

  Poszukiwacze historii plaża Podczele

  Zloty strzał - Panzerkampfwagen Dt ausf 75
 2. Woodhaven

  Szczątki wraku samolotu - jaki to typ ?

  Wtyczki ogólnego zastosowania.
 3. Woodhaven

  Tank Hunter

  A tutaj trzeci odcinek:https://www.youtube.com/watch?v=wCx3cF-B5Ew
 4. Woodhaven

  Poszukiwacze historii plaża Podczele

  Lepsze ujecie https://e-kg.pl/home-page/category-news-1/9509-znow-bomba-na-plazy-w-podczelu?fbclid=IwAR1W11_dqo1lGb8nLlPGEesSJeOGiqdf6OIFSg5YuQrVQgKQZ2t69NeCbfo
 5. Woodhaven

  Poszukiwacze historii plaża Podczele

  Sława ich wyprzedza " Na niewybuch natknęli się ludzie poszukujący wraku samolotu. Bombę znalazł z kolegą Robert Maziarz z Muzeum Patria Colbergensis. Jak powiedział Polskiemu Radiu Koszalin, stało się to wkrótce po rozpoczęciu poszukiwań. Bombę na plażę wyrzuciło morze. "Ma około 70 centymetrów długości, waży około 50 kilogramów i pochodzi prawdopodobnie z okresu II wojny światowej" - mówił Robert Maziarz. Dodał, że nie jest w stanie ocenić czy bomba jest niemiecka czy radziecka, bowiem pokryta jest korozją. O niebezpiecznym znalezisku zostali powiadomieni saperzy. " https://fakty.interia.pl/zachodniopomorskie/news-kolobrzeg-na-plazy-znaleziono-niewybuch,nId,2839508?fbclid=IwAR313LXHiWUn1sWMo9E7Lz4BFl190LQGJ9z5d_HeCFih6pl_tb4VbGH-2WM
 6. Woodhaven

  Poszukiwacze historii plaża Podczele

  " Allah ﷲ jest wielki Wraz z Marcinem znaleźliśmy dziś na pod kołobrzeskiej plaży bombę lotniczą 🛰z czasów II Wojny Światowej Po wstępnych oględzinach znaleziska 🛠 oszacowaliśmy jej wagę na około 50 kg 🧨 i powiadomiliśmy Centrum Zarządzania Kryzysowego w Szczecinie Do przyjazdu saperów, które nastąpi przypuszczalnie w poniedziałek, znaleziska pilnuje policja której życzę miłego weekendu "NETTELBECK IS BA(E)CK!ZWYCIĘZCĄ JEST HISTORIA!
 7. Mechanizm działań wg. jednego z czytelników... Łukasz Kaczmarek cyt.: "Lewandowski z fundacji Thesaurus jest osobą szeroko znaną z "trollowania" wszelkich imprez i przedsięwzięć eksploracyjnych. Jego wielokrotne wnioski do prokuratury i innych instytucji były wielokrotnie odrzucane. Wsławił się oskarżeniem ludzi odpowiadających za remont pojazdu pancernego wydobytego z bagna. Zarzucił im "naruszenie stanu zabytku". Dziś ten pojazd jest perełką Muzeum Broni Pancernej.... Mechanizmy działań Lewandowskiego wobec wymienionych Muzeów, Stowarzyszeń itd. są zawsze takie same. Najpierw Fundacja Thesaurus (jest jej prezesem) wystosowuje pismo o udostępnienie odpowiednich dla niego informacji w oparciu o ustawę o dostępie do informacji publicznych, a następnie kieruje pisma do zwierzchników skarżące dyrektorów placówek, kustoszów itd. np. o niegospodarność, działania niezgodne z prawem, o wydanie decyzji niezgodnie z przepisami itp. Jeżeli sprawy są umarzane na etapie wstępnym, Lewandowski kieruje pisma do instytucji nadzorujących dane Muzeum (lub Stowarzyszenie) ministerstw, organów ścigania, a nawet do administracji państwowej pisząc o złamaniu prawa przez osobę, która zadecydowała o zamknięciu sprawy. Podważa stosowność wydanej decyzji o umorzeniu czy zakończeniu sprawy. Przy okazji „obsmarowuje” tego, kto wydał decyzję. I wszystko zaczyna się od nowa! To Muzea, które przechodziły przez ten cyrk: 1. Muzeum Wojsk Pancernych – Poznań za wydobycie i zniszczenie StuGa IV oraz Sd.Kfz. 6 Skarżony” Tomasz Ogrodniczuk i Zbigniew Okuniewski. 2. Wielkopolski Konserwator Zabytków za wydanie pozwoleń na wydobycie. 3. Muzeum Wojsk Lądowych w Bydgoszczy – dyr. Mirosław Giętkowski. 4. Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu – dyr. Paweł Pawłowski (kiedyś), Aleksander Ostasz (teraz). 5. Muzeum Wojska Polskiego – dyr. Zbigniew Wawer (były już, obecnie dyr. Muzeum Łazienki Królewskie). 6. Muzeum II Wojny Światowej 7. Fundacja Fort Rogowo (Kołobrzeg) – Mirek Huryn. 6. Jacek Kopczyński – za wydobycie, konserwację „Walentyny” plus 7. Sieradzka Konserwator Zabytków za wydanie pozwolenia na wydobycie. 8. Andrzej Kobalczyk - Skansen Rzeki Pilicy za Lufcika i FAMO 9. Rafał Bier (Bielsko-Biała) 10. Muzeum Zabytków Techniki Wojskowej Braci Kęszyckich - Warszawa No i oczywiście Sp Olbrzym obsługująca Włodarz Wszystkie "wytoczone" przez Lewandowskiego sprawy kończą się tak samo. NICZYM. Ale ludzie muszą się czasami latami tłumaczyć. We wszystkie sprawy angażowane są instytucje państwowe, służby, czasami sądy. I co? I nic". Jako przekładkę do tej wypowiedzi czytelnicy podrzucili link do pewnej strony: https://www.facebook.com/muzeum.donosu/ Można się bawić? Tylko skąd na te zabawy pochodzą pieniądze?????
 8. I już wiadomo kto maczał paluszki. " Drodzy czytelnicy. Przedstawiamy kolejną celową naditerpretację pana Lewandowskiego. Jak nazwać ten stan umysłu - oceńcie Państwo sami. Wasze komentarze oraz podpisy pod petycją (obecnie 1 208), pomimo ich ilości i wsparcia są przez niego ignorowanie, lekceważone oraz traktowane jako obelżywe dla niego samego! Trzeba mieć tupet! Prosimy o Wasze komentarze... Dwa z nich są już widoczne na samej stronie serwisu /Dami Info/ pod materiałem video umieszczonym pod linkiem. http://www.dami.walbrzych.pl/spoleczenstwo-3/item/22255-emocje-w-zenicie "
 9. Woodhaven

  Tank Hunter

  #THETANKHUNTER powraca!/ The Tank Hunter is back! (ENG subs!) Odcinek trzecii! Czekamy na Wasze komentarze! Episode 3! Like, share and comment, tell the world about #THETANKHUNTER!
 10. Woodhaven

  Szczątki wraku samolotu - jaki to typ ?

  Z drugiej strony klapki powinny być bicia.
 11. Woodhaven

  Koło od samolotu

  Dunlop produkował opony w Niemczech już od ... 1893r Na oponach firm DUNLOP czy Continental Gummi-Werke AG wydobytymi wraz z samolotami Bf-109 czy Ju-87, bez trudu można odczytać zarówno napis MADE IN GERMAN jak i nazwę producenta. W załącznikach sznurki do relacji z wydobyć samolotów Bf 109 i Ju-87. Na załączonych zdjęciach Dornier Do-17 z białym paskiem oraz zestaw podwozia tylnego Junkersa Ju-88 ( 1939r )
 12. Woodhaven

  Koło od samolotu

  Made In Germany History. https://www.google.com/search?ie=UTF-8&client=ms-android-hms-tmobile-us&source=android-browser&q=made+in+germany+history
×

Powiadomienie o plikach cookie