Jump to content

gacol

Forum members
 • Content Count

  180
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. AMW jakoś na dniach sprzedaje/sprzedawało ok. 3tys PPSów, ale nawet w opisie dali, że skorodowane i niesprawne. Te tutaj to przemyt z Ukrainy, jak myślicie?
 2. Mógł powiedzieć, że IIRP nawet szkoliła tych syjonistycznych terrorystów
 3. Oprócz twardych dowodów jest coś takiego jak zdrowy rozsądek, logika; zresztą czy to nie Gross powinien udowadniać?
 4. https://dorzeczy.pl/kraj/121439/mocny-glos-forum-zydow-polskich-ws-ustawy-447-sytuacja-jest-tragiczna.html
 5. Nie wiem, ilu obywateli juesej posiadało przed wojną, a ilu jest "z odzysku", wątpię czy ktoś to wtedy różnicował. Nie ma mienia bezspadkowego, zawsze ma jakiegoś spadkobiercę, całkiem często jest to Skarb Państwa. My możemy mieć rację, oni mają media, pałkę i $ w oczach, do tego bierność naszych rządzących i przepis na katastrofę gotowy. A potem się obudzimy z ręką w nocniku, który to już raz zresztą. Zdaje się, że budynek jesziwy w Lublinie był spłacony na podstawie ww. umowy, a mimo to oddano go w naturze chyba w 2005r, teraz jest tam mała synagoga i całkiem spory biznes hotelowy, może niech jakiś locals mnie poprawi jeśli się mylę.
 6. Nie żydowskie, tylko obywateli, firm i instytucji amerykańskich. Podobno są ekspertyzy prawne, że ta umowa nas nie chroni przed 447. Zresztą racja jest po stronie silniejszego najczęściej.
 7. https://www.o2.pl/artykul/zydzi-oglosili-wyniki-polska-najbardziej-antysemickim-krajem-swiata-6448405281998465a?fbclid=IwAR1uMswo8D70T2i6MNn5a9xa4VHoYWaTcL8hRtIc7vJe10ugjr9eswO8n2g Wincy rabina ChceWaszHajs, wincy 447, wincy gadki o polskich obozach, wincy wincy
×
×
 • Create New...

Important Information