Jump to content
ekiosk egazety next prenumerata

gacol

Forum members
 • Content Count

  176
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mógł powiedzieć, że IIRP nawet szkoliła tych syjonistycznych terrorystów
 2. Oprócz twardych dowodów jest coś takiego jak zdrowy rozsądek, logika; zresztą czy to nie Gross powinien udowadniać?
 3. https://dorzeczy.pl/kraj/121439/mocny-glos-forum-zydow-polskich-ws-ustawy-447-sytuacja-jest-tragiczna.html
 4. Nie wiem, ilu obywateli juesej posiadało przed wojną, a ilu jest "z odzysku", wątpię czy ktoś to wtedy różnicował. Nie ma mienia bezspadkowego, zawsze ma jakiegoś spadkobiercę, całkiem często jest to Skarb Państwa. My możemy mieć rację, oni mają media, pałkę i $ w oczach, do tego bierność naszych rządzących i przepis na katastrofę gotowy. A potem się obudzimy z ręką w nocniku, który to już raz zresztą. Zdaje się, że budynek jesziwy w Lublinie był spłacony na podstawie ww. umowy, a mimo to oddano go w naturze chyba w 2005r, teraz jest tam mała synagoga i całkiem spory biznes hotelowy, może niech jakiś locals mnie poprawi jeśli się mylę.
 5. Nie żydowskie, tylko obywateli, firm i instytucji amerykańskich. Podobno są ekspertyzy prawne, że ta umowa nas nie chroni przed 447. Zresztą racja jest po stronie silniejszego najczęściej.
 6. https://www.o2.pl/artykul/zydzi-oglosili-wyniki-polska-najbardziej-antysemickim-krajem-swiata-6448405281998465a?fbclid=IwAR1uMswo8D70T2i6MNn5a9xa4VHoYWaTcL8hRtIc7vJe10ugjr9eswO8n2g Wincy rabina ChceWaszHajs, wincy 447, wincy gadki o polskich obozach, wincy wincy
 7. Właśnie słucham reportażu w PR1 na ten temat; jeśli choć część tego co słyszę, jak im utrudniali badania urzędnicy, straż miejska, inni muzealnicy jest prawdą to tylko ostrożność procesowa każe mi powstrzymać się od napisania co należałoby zrobić takim szkodnikom.
 8. A na Białorusi parę miesięcy temu można było ekshumować, owszem były protesty żydów, ale o to, że nie było identyfikacji ofiar, sprawdzenia czy nie ma tam kolejnych dołów śmierci. Jak ktoś bardzo chce, to na portalu niezależny lublin na yt pani dr Ewa Kurek mówiła OIDP, że inni rabini dopuszczają możliwość ekshumacji. .I co to za prymat prawa religijnego nad karnym?
×
×
 • Create New...

Important Information