Skocz do zawartości

soldierprzemo

Użytkownik forum
  • Zawartość

    1 073
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Ostatnia wygrana soldierprzemo w dniu 30 Listopad 2019

Użytkownicy przyznają soldierprzemo punkty reputacji!

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

soldierprzemo's Achievements

47

Reputacja

  1. Prawda o Wołyniu jest tajemnicą państwową i jest zakaz jej prostowania ze względu na zagrożenie dla kościoła katolickiego i jego wpływów w Polsce
  2. Zielona kabina może dron AI traktuje to jako cel wojskowy
  3. Ale tego nie zrobią bo ta cała akcja miała podłoże religijne i jest porównywalna do wydarzeń w Rwandzie między Hutu a Tutsi. Tylko że Rwandyjscy biskupi kościoła katolickiego przyznali się do tej zbrodni a polskie cioty nie
  4. Cieszę się bo w Opocznie bywam dwa razy do roku
  5. Przy tej szybkiej produkcji pojazdów z SAFE istnieje bardzo wysokie ryzyko że dostarczone pojazdy będą bardzo niskiej jakości i będą miały mnóstwo wad. Ale nie ma się tym co przejmować bo to sprzęt dla wojska a wojsko będzie udawało że wszystko jest ok i dalej będą dłubać i kleić by jeździć. Tak jak cudowne modernizowane Stary 266 M co już ciekną zaraz po przejechaniu kilkudziesięciu kilometrów od fabryki w których w dalszym ciągu są używane stare części których ponowne użycie zabrania ustawa z 2005 roku. https://isap.sejm.gov.pl/isap.nsf/download.xsp/WDU20052011666/O/D20051666.pdf
  6. Zgadza się. Gdyby nie rewindykacja nie było by rzezi.
  7. Jak to śpiewał wybitny piosenkarz https://youtu.be/9Gv6mZUJTj0?is=NI-g0Q9j-yQvsrAp
  8. Nie ma co się dziwić amerykaną że zabierają wojsko z polski i twierdzą że jesteśmy w stanie sami się obronić. Jak oglądali nasze propagandowe reklamy jaką ty my jesteśmy nowoczesną armią i wyposażeni w nowoczesny sprzęt to stwierdzili że damy sobie radę. Ale prawda jest inna i teraz naszym dupa się pali
  9. On już nie nazywa się Zbyszek Ziobro Co utrudni wystawienie listu gończego. Żegnaj Zbyszku
  10. Uważam że po tym wszystkim co w kraju się dzieje flagi powinny być opuszczone do połowy
  11. Ziobro ucieka na Węgry państwo polskie jest bezradne by go deportować do Polski. Zmiana władzy na Węgrzech. Ziobro z nieważnym paszport legalnie wjeżdża do Stanów Zjednoczonych. Czy Zbyszek podczas pobytu na Węgrzech aby na pewno otrzymał azyl czy po prostu i po cichu Orban dał mu obywatelstwo węgierskie nowe dane i paszport. Bo to jedyna szansa by legalnie wjechać na teren Stanów Zjednoczonych.
  12. Są są. Tylko nasz Polski żołnierz na poligonie musi spać miesiąc w zaplesnialym namiocie bez dostępu do pralnio-suszarni i wdychać zimą spaliny z kaelki. Zamiast zbudować stałe kontenerowe obozowiska na poligonie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie