Jump to content

bjar_1

Forum members
 • Content Count

  33511
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  109

bjar_1 last won the day on June 16

bjar_1 had the most liked content!

Community Reputation

433 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No a 250 Kęszyckich to co? :)
 2. To dobrze, bo coś tam jeszcze siedzi ;)
 3. Sekta ciągle w formie - https://www.onet.pl/informacje/onetkrakow/abp-marek-jedraszewski-mamy-obowiazek-dziekowac-bogu-za-braci-kaczynskich/b7wmgmd,79cfc278
 4. Tego to napewno te wesołe trzy misie kolorowe odbudują migiem i będą nim jeździć do kolejnych akcji wydobywczych. A czy będą to akcje swoje, czy innych ludzi to już insza inszość ;)
 5. Złomy są teraz tak poobstawiane, że raczej mało co pancerki trafia na wagony. Większość złomowisk ma swojego odbiorcę, który dzień w dzień szpera po placu ;)
 6. W wehrmachcie stabilnie - https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/litwa-niemcy-wycofuja-kolejnych-zolnierzy-w-tle-piesn-na-czesc-hitlera/y099741,79cfc278
 7. Nie obraziłem, tylko wyraziłem swoje zdanie na temat tych cudaków. A że był p. Kopczyński i do niego ten złom idzie, to dobrze.
 8. Zgadzam się z gościem w 100%.
 9. Którym z nich jesteś? :D Kilerem?
 10. Nie jestem wykrywkocelebrytą. A skoro puszczają takie gnioty w TV, to powinni być przygotowani na krytykę. Powiedz kolegom, że są ciency jak sik pająka. Największą szkodą takich durnych programów jest to, że mieszają w głowach społeczeństwu i przedstawiają wypaczony wizerunek kopacza. U nich każdy śmieć to zabytek. No ale jednak społeczeństwo nie kuma i ogląda taki badziew.
 11. Wystarczy, że oglądałem ich farmazoniarskie programy. Rozumiem, że koledzy?
×
×
 • Create New...

Important Information