Jump to content

karpik

Forum members
 • Content Count

  5626
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

karpik last won the day on March 17

karpik had the most liked content!

Community Reputation

55 Excellent

About karpik

Recent Profile Visitors

872 profile views
 1. Jeżeli ktokolwiek z rządu powie, że to co macierewicz przedstawił jest oficjalnym zdaniem RP, to kolejnym krokiem jest wypowiedzenie wojny rosji. Jak tego nie zrobią to są cipy.
 2. Raczej cyna lub jej stop. Zakrywka/przykrywka/zaślepka lub inna - ka
 3. Raczej nie srebro. Ja tam widzę DOUBLE. Tu podobny jak nie identyczny: https://forum.odkrywca.pl/topic/742554-wpinki--obrączki--pierścionek--plomba--element/
 4. Ale dodają: "Te niezwykle rzadkie przypadki zostały opisane, były analizowane. Szczepionka AstraZeneca działa; możemy wydać rekomendację, że jest bezpieczna i nadal może być stosowana" Właśnie minęła 12 godzina od szczepienia. Póki co żadnych skutków ubocznych. Nawet nie mogę znaleźć miejsca gdzie mnie dziabnął.
 5. Wpisz w google- guzik francuskiej marynarki- wyskakują bardzo podobne.
 6. Nareszcie . W środę mam szczepienie(astrą) i cała najblizsza rodzina( prócz gówniarzy) zaszczepiona
 7. *Dzban i misa – symbol ten zobaczymy na grobach zmarłych, których korzenie sięgają plemienia lewitów, potomków rodu Lewiego, których obowiązkiem była pomoc podczas modlitw. Osoby te były odpowiedzialne między innymi za obmywanie rąk kapłanom, czy też czytanie Tory w synagodze"
 8. Podejrzewam, że było przyczepione do drewna. W celu lepszego mocowania(niż w dwóch punktach fabrycznych) zostało przybite gwoździami o kwadratowym przekroju.
 9. Albo skamieniałe bączki zakopanej w mule prehistorycznej flądry
×
×
 • Create New...

Important Information