Jump to content

karpik

Forum members
 • Posts

  5638
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

Everything posted by karpik

 1. Pierwsza myśl to nóż do tokarki.
 2. Yeti- co z tego, że się nie przyznasz i uniewinnią, jeżeli i tak wszystko przepadnie, jako zabytek bezcenny dla dziedzictwa, dziewictwa i bez tego się wysrać nie będą mogli.
 3. A co ma wspólnego Biskupin z ludami przedsłowiańskimi do których pił les? Ja piszę, żeby dbać o planetę a wy mi, że kanibalem zostanę ? Btw. Lepiej porównywać nie zaczynacie bo kk w mordowaniu w ścisłej czołówce i paru głodnych Łużyczan to mały pikuś.
 4. W temacie wątku. Od 1 do 3 maja w 109 szpitalu w Szczecinie szczepienia dla wszystkich, bez skierowania. Liczba szczepionek jest ograniczona. Według harmonogramu: i maja zaszczepić się mogą osoby w wieku 36 lat i starsze maja zaszczepić się mogą osoby w wieku 34 lat i starsze W majówkę zaszczepić się będą mogły również osoby 30+, które w przeszłości zgłosiły chęć zaszczepienia przez formularz na stronie gov.pl/szczepimysie i otrzymały na tej podstawie e-skierowanie.
 5. Nie występuje przeciw żadnym bogom. Każdy może wierzyć w to co chce. Jestem przeciw mafijnym instytucjom będącym ponad prawem, na garnuszku państwa(moich podatków), żerującym na strachu ludzi, węszący gdzie wepchnąć tłuste łby bliżej kasy i luksusu.
 6. Jakbym słyszał przekaz dnia PiSS. Nasi dymają dzieci, ale tamci je zabijali i zjadali. I mało ważne, że te zabijanie i zjadanie (w przypadku ludów przedsłowiańskich) to bujda na resorach.
 7. Sowa- od dawna postuluje, żeby wrócić też do wierzeń naszych przodków, choćby z pragmatyzmu. Tj. nie " czyń sobie ziemię poddaną" tylko- szanuj i dbaj o to, co naprawdę daje ci życie i pozwala żyć.
 8. To, czy będzie wojna w Polsce/na terenie Polski zależy od wielu ludzi i krajów. W tej grupie nie na Polaków i Polski.
 9. Jeżeli ktokolwiek z rządu powie, że to co macierewicz przedstawił jest oficjalnym zdaniem RP, to kolejnym krokiem jest wypowiedzenie wojny rosji. Jak tego nie zrobią to są cipy.
 10. Raczej cyna lub jej stop. Zakrywka/przykrywka/zaślepka lub inna - ka?
 11. Raczej nie srebro. Ja tam widzę DOUBLE. Tu podobny jak nie identyczny: https://forum.odkrywca.pl/topic/742554-wpinki--obrączki--pierścionek--plomba--element/
 12. Ale dodają: "Te niezwykle rzadkie przypadki zostały opisane, były analizowane. Szczepionka AstraZeneca działa; możemy wydać rekomendację, że jest bezpieczna i nadal może być stosowana" Właśnie minęła 12 godzina od szczepienia. Póki co żadnych skutków ubocznych. Nawet nie mogę znaleźć miejsca gdzie mnie dziabnął.
 13. Wpisz w google- guzik francuskiej marynarki- wyskakują bardzo podobne.
 14. Nareszcie ?. W środę mam szczepienie(astrą) i cała najblizsza rodzina( prócz gówniarzy) zaszczepiona ?
 15. *Dzban i misa – symbol ten zobaczymy na grobach zmarłych, których korzenie sięgają plemienia lewitów, potomków rodu Lewiego, których obowiązkiem była pomoc podczas modlitw. Osoby te były odpowiedzialne między innymi za obmywanie rąk kapłanom, czy też czytanie Tory w synagodze"
 16. Podejrzewam, że było przyczepione do drewna. W celu lepszego mocowania(niż w dwóch punktach fabrycznych) zostało przybite gwoździami o kwadratowym przekroju.
 17. Albo skamieniałe bączki zakopanej w mule prehistorycznej flądry ?
×
×
 • Create New...

Important Information