Jump to content

Brzęczyszczykiewicz

Forum members
 • Posts

  2178
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Brzęczyszczykiewicz's Achievements

2

Reputation

 1. Człowiekśniegu, wnioskuję o natychmiastowe przyznanie mi od razu czerwonej kartki. Będą miał z głowy to forum i zaoszczędzę trochę cennego czasu. Bo obiecuję, że się nie poprawię a jak tak dalej pójdzie to i tobie się dostanie. Więc jak nie chcesz mieć ze mną schodów, to dawaj od razu czerwień. Nie rżnij mi tu arbitra. Pisdzielstwo wygrało, popgratuluj sobie. Jak mi nie dasz dziś bana sam, to ciebie do tego zmuszę i to zanim nowe forum odpalisz.
 2. Nie musisz w każdym poście udowadniać, że jesteś ystry". Ulituj się nad sobą. Zarejestruj sobie wreszcie, że ja to dawno zauważyłem i pamiętam.
 3. Czytaj to co jest napisane, zaściankowy roztropku, a nie interpretuj. Szczególnie gdy to ciebie przerasta. Masz do innych pretensje, że coś tam przekręcili a sam posługujesz się insynuacją którą nawet przedszkolak by zauważył. Nikogo nigdy nie nazwałem psem. Nie przypominam sobie żeby mi się to w życiu zdarzyło kiedykolwiek a co dopiero w internecie. Jest bardzo wiele osób których nie lubię, nawet bardzo nie lubię. Ale nie ma chyba nikogo, kogo bym nienawidził. Nawet sobie nie wyobrażam co ktoś musiałby zrobić, żebym mógł o nim powiedzieć że go nienawidzę. To czego nie toleruję to głupota, ciemnota i durnota. I to pod warunkiem, że wyłazi z nory i usiłuje na mnie ODDZIAŁYWAĆ. Dopóki trzymają się z daleka, też toleruję. Bo pewnych rzeczy się nie da zmienić. Dopóki nikomu nie szkodzą, niech sobie będą. I na zakończenie, żebyś sobie obywatelu Pacanowa nie myślał, że ci się mnie udało sprowokować, że mi się chciało tyle wypisywać. Otóż piszę to wyłącznie po to, żebyś miał odpowiedzi na swoje przygłupie hipotezy w jednym kawałku i najlepiej przestał się w ogóle do mnie odzywać.
 4. Założą gacie moro i znajdą sobie nowych liderów i przywódców duchowych. Mało to popaprańców na świecie? Na TVPiS leci msza żałobna. A na pasku sondaże poparcia dla partii, które mają umocnić pisowców w ich wyborze i o słuszności drogi. Oczywiście PiS ma na nich 2x większe poparcie niż główna konkurencja, czyli PO/
 5. Cymański zawsze potrafi wszystko wytłumaczyć. Kiedy już nie ma ruchu, wtedy albo bagatelizuje albo ironizuje. Wysyłają go do walki w obronie największych idiotyzmów na jakie ta władza wpadła, bo nikt tego nie zrobi lepiej. Facet ma IQ mniej więcej 2x wyższe od swoich kolesi. Czyli ze 150. Pozostali pytani o rzeczy kłopotliwe albo uciekają z braku czasu albo twierdzą że ic nie słyszeli" i o fakt medialny którego nie będą komentować". Poseł Jaki nawet na zapytanie, dlaczego Polska co roku kupuje dużo więcej węgla od Ruskich niż rok wcześniej, stwierdził że to fake news, mimo że są na to twarde liczby. No, chyba że już dostali SMS-em oficjalne stanowisko partii, wtedy to co innego. W takim przypadku zapytanie dowolnego posła pis daje niemalże identyczną odpowiedź. I tacy bystrzacy nazywali kiedyś przeciwników lemingami :)
 6. Żeby w taką bajeczkę uwierzyć, trzeba być idiotą (tu pozdrawiam serdecznie niektórych forumowiczów) albo mieć w tym interes. Grozili jego rodzinie i dali mu 20 tysięcy :) 2 amerykańskie filmy sensacyjne w jednym... Tymczasem, żeby zmniejszyć straty spowodowane morderstwem Adamowicza, Nowogrodzka zleciła natychmiastowe wznowienie śledztwa już bez świrowania, że to była jakaś prowokacja. Oraz procedowanie delegalizacji stowarzyszenia. Czy to tylko pokazówka na potrzebę politycznej przedwyborczej chwili, czy faktycznie skończy się wyrokami za propagowanie faszyzmu, to się okaże. Okaże się też czy od teraz polscy brunatni będą mieli pod górkę czy jednak ich poparcie okaże się bardziej cenne.
 7. Jesteś taki bystry, że mógłbyś pisać konkluzje dla prowadzącego minęła dwudziesta". Mylisz szacunek z tolerancją, przywiązanie z zamiłowaniem a reszty nawet trudno skomentować. Ale to drobiazgi, wśród pisdzielców i tak byłbyś pewnie jednym z bystrzaków. Bo ważne jak się wymawia a nie co. Typowy odbiorca TVP i tak gubi się już w trakcie pierwszego zdania a potem już tylko patrzy i reaguje na intonację. Jak pies.
 8. Ja w nic nie wierzę i wszelką wiarę mam głęboko w d.pie. To co napisałem akurat wiem. Z życia, nie z TV. Przez ostatnie kilkadziesiąt lat, to różnie bywało. Oczywiście to forum jest chorobliwie spaczone przywiązaniem do przeszłości wszelakiej. Ale w życiu liczy się trend i przyszłość. Przeszłość jest potrzebna jako źródło doświadczeń. Niestety rzadko kiedy tę edukacyjną rolę pełni i historia zamiast uczyć i pomagać w decyzjach jest źródłem nie przynoszących niczego dobrego resentymentów.
 9. Uważam, że to powszechnie powtarzana bzdura. Jeszcze 3 lata temu byliśmy normalnym europejskim krajem, powszechnie szanowanym, ze stale rosnąca pozycją mimo oczywistych zapóźnień. W trzy lata sami się sprowadziliśmy do poziomu zera. Już nie tylko nikt się z nami nie liczy, ale nawet nie próbuje rozmawiać o czymkolwiek. A jak byliśmy ekspolatowani" tak nadal jesteśmy. Tyle że już nie jako ktoś z kim ewentualnie trzeba się liczyć, tylko zwykłe popychadło. Wstaliśmy z kolan, żeby paść na ryj. Nie byliśmy dumni z siebie kiedy nas szanowano a dziś niektórym się wydaje że im się podziw należy, tyle że nikt inny tego nie dostrzega ani nikogo to nie obchodzi. Taki sukces! I jeszcze dodatkowo rozkład państwa. Mieliśmy przebłysk i znowu wylądowaliśmy na gołym klepisku. Może i faktycznie tu jest właśnie nasze miejsce.
 10. Stan państwa w którym przyszło mi żyć jest dla mnie ważną rzeczą i powodem troski. Szczególnie wówczas, gdy ten stan jest zły i coraz gorszy. Bo kiedy wszystko jakoś leci, jak ciepła woda z kranu (która też niektórym dziwolągom nagle zaczęła przeszkadzać), wtedy za bardzo nie ma co tracić na to czasu. Może uda się do tego wrócić. Ale prędko to nie będzie. Za duża dewastacja, pewne rzeczy trzeba będzie zaorać.
 11. Krewni i znajomi królików ukradli ze skoków ponad 4 miliardy złotych i bez pomocy żadnego świra. Prawdziwy SKOK tysiąclecia! Wszyscy klienci banków zostali solidarnie obrobieni na kwotę ~7-krotnie wyższą niż Amber Gold orżnął amatorów kosmicznych odsetek. I jakoś nikt tego nie ściga. Nadal można nadal być senatorem i z uśmiechem rżnąć głupa przed kamerami. Wcześniej Adamowicz dostał nekrolog za liberalizm i multikulturowość". Więc zrozumiałe, że inni szykanowani za multikulturowość czują się pośrednio zaatakowani. Poza tym każdy chce przy okazji coś ugrać dla siebie, taki już jest świat.
 12. Narutowicza też zastrzelił szaleniec. Każdy kto popełnia przestępstwo, wykracza poza granice której zwykły człowiek nie przekroczy, jest jakąś formą wariata. Musi mieć coś z mózgiem co pozwala mu na pójście o krok albo dwa kroki dalej. Wariat wariatowi nie równy. Taki wariat który precyzyjnie wykonuje wieloetapowy plan i jest do tego wcześniej dokładnie przygotowany, to nie taki wariat jakich trzymają w kaftanach tylko co najmniej inteligentny socjopata. Każdy zabójca ma motyw. Nawet taki który wychodzi na przypadkowy dach i strzela do przypadkowej osoby. A co dopiero zabójca, który atakuje konkretną osobę w konkretnej chwili i wygłasza zaplanowane przemówienie przed kamerami. Nie musimy się domyślać. Facet powiedział, że to dlatego że PO go wsadziło niesłusznie do więzienia" i PO go w tym więzieniu torturowało". Jedyne pytanie jakie tu pozostaje, to kto mu tymi bzdurami nabił łepetynę. Czego się nasłuchał, naoglądał. Ja się domyślam. Komuś trzeba podpowiedzieć? Jest tu któryś aż tak mało rozgarnięty? Oczywiście jest niemalże pewne, że przy obecnej władzy i jeszcze w takim momencie wina spadnie wyłącznie na prywatną szajbę tego świra. Pamięć ofiary nakazuje nie tylko włączyć lampkę w komórce ale przede wszystkim wskazać i przykładnie ukarać winnych. Co jest kwestią czasu, jestem przekonany.
 13. Pełniący obowiązki Prezydenta RP Andrzej Duda usiłował się podłączyć, ba, nawet przewodzić protestom przeciw przemocy. Ale ktoś mu odradził przyjazd do Gdańska, pewnie w trosce o jego bezpieczeństwo. Bo tamtejszy tłum mógłby się okazać jeszcze mniej mu przyjazny niż zazwyczaj. W partii władzy pilne zebranie sztabowe i kolejny powód do paniki przed wyborami. Jak tu się wywinąć z odpowiedzialności, że jakiś wariat podszyty ukierunkowaną nienawiścią atakuje ważnego, powszechnie lubianego i prawdziwie szanowanego polityka opozycji, na którego jeszcze dopiero co partia władzy wylała wiadra pomyj i próbowała sądzić go ponownie za odgrzebane bzdury z przeszłości? A prokuratura dopiero co umorzyła dochodzenie przeciwko wszechpolakom którzy rozsyłali do opozycyjnych prezydentów miast ich własne nekrologi. Nie dopatrzono się znamion przestępstwa, nie mówiąc już o groźbie karalnej. Oj, będzie się działo. Szczególnie że tym roku partia władzy walczy o życie (kasę, władzę i przebywanie na wolności) w wyborach do UE i potem najważniejszych - parlamentarnych. Największe partyjne świry albo pospiesznie chowane do szafy albo wysyłane na emeryturę. Rachoń zdjęty z anteny. Do TV wysyłają młodych gładko uczesanych młodych pisiorków dla ocieplania wizerunku. Jeszcze tylko Rydzykowi kilkadziesiąt baniek na cokolwiek, żeby nie przeszkadzał a wręcz pobłogosławił, i partia gotowa do walki o władzę. Haki i świństwa na pewno już przygotowane i czekają na stopniowe ujawnianie". W końcu od czego są służby. Coś się wymyśli. A to że gospodarka ostro hamuje i zaraz nastroje ludu zaczną się pogarszać, może da się jeszcze przez te kilka miesięcy przypudrować. Zawsze można przenieść podwyżki z procentami na 2020. Nie takie rzeczy ten kraj widział.
 14. Nie wiem o co tobie chodzić. Napisałem o koledze stamtąd, ponieważ jego zdanie, nieporównanie bardziej wiarygodne od mojego, jest takie a nie inne. Więc skoro on twierdzi że jest widocznie lepiej, mądrzej, uczciwiej, sprawniej, sprawiedliwiej, to chyba jest? W końcu czekał na to 8 lat, na to powszechne odrodzenie i naprawę wszystkiego po bandzie szachrajów i złodziei wszelkiej maści. Ja tam nie narzekam! Pićsetplus mi dali, zadbali żeby jakiś Niemiec mojej ojcowizny nie przejął, zadbali żebym nie musiał nikogo pytać przed oczyszczeniem terenu z drzew. Procesować nikt się ze mną już o nic nie będzie, bo i tak by się na rozprawę nie doczekał. No i teraz jak zobaczę jakąś łajzę z wykrywaczem na polu to mogę spokojnie zadzwonić po policję i bardzo chętnie przyjadą zgarnąć gościa a nie oleją mnie jak kiedyś.
 15. Ja tam nie mieszkam, skąd mnie to wiedzieć. Mam kolegę który tam mieszka od kilkunastu lat, pisdecja genetyczna, który twierdzi że się zmieniło na plus. Jego plus, oczywiście. W ogóle, słuchając TVP, wystąpień premiera, jego nadzwyczaj licznych ministrów i innych ludzi władzy, nie można nie dostać informacji, że zmieniło się NAM na plus. Że wstaliśmy z kolan, odbudowaliśmy ruiny wcześniejszych 25 lat i że w ogóle jest super. Mam im nie wierzyć? Co prawda niektórych informacji nie rozumiem. Np że prąd musi podrożeć bo spółki energetyczne mają tyle pieniędzy że mogą je rozdawać klientom. Albo że budżet jest w stanie tak dobrym i ma wręcz takie rezerwy że w marcu ma zabraknąć na niektóre zasiłki. Ale to pewnie dlatego że zwyczajnie jestem głupi i nie potrafię pojąć produktów wyrafinowanej i subtelnej inteligencji członków partii rządzącej. Chociaż dla odmiany niektóre wiadomości są bardzo spójne. Np że jesteśmy tak zamożni jako obywatele że benzyna po raz pierwszy od kiedy ktokolwiek pamięta jest droższa niż w Niemczech i teraz to Polacy jeżdżą do Niemiec tankować a nie na odwrót, jak dotąd. Duma rozpiera! Wreszcie widać kto wojnę wygrał?!
×
×
 • Create New...

Important Information