Jump to content

gacol

Forum members
 • Content Count

  181
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by gacol

 1. Podobno niedaleko Wawy, podobno w jakimś rezerwacie przyrody czy innym parku.
 2. AMW jakoś na dniach sprzedaje/sprzedawało ok. 3tys PPSów, ale nawet w opisie dali, że skorodowane i niesprawne. Te tutaj to przemyt z Ukrainy, jak myślicie?
 3. Mógł powiedzieć, że IIRP nawet szkoliła tych syjonistycznych terrorystów
 4. Oprócz twardych dowodów jest coś takiego jak zdrowy rozsądek, logika; zresztą czy to nie Gross powinien udowadniać?
 5. https://dorzeczy.pl/kraj/121439/mocny-glos-forum-zydow-polskich-ws-ustawy-447-sytuacja-jest-tragiczna.html
 6. Nie wiem, ilu obywateli juesej posiadało przed wojną, a ilu jest "z odzysku", wątpię czy ktoś to wtedy różnicował. Nie ma mienia bezspadkowego, zawsze ma jakiegoś spadkobiercę, całkiem często jest to Skarb Państwa. My możemy mieć rację, oni mają media, pałkę i $ w oczach, do tego bierność naszych rządzących i przepis na katastrofę gotowy. A potem się obudzimy z ręką w nocniku, który to już raz zresztą. Zdaje się, że budynek jesziwy w Lublinie był spłacony na podstawie ww. umowy, a mimo to oddano go w naturze chyba w 2005r, teraz jest tam mała synagoga i całkiem spory biznes hotelowy, może niech jakiś locals mnie poprawi jeśli się mylę.
 7. Nie żydowskie, tylko obywateli, firm i instytucji amerykańskich. Podobno są ekspertyzy prawne, że ta umowa nas nie chroni przed 447. Zresztą racja jest po stronie silniejszego najczęściej.
 8. https://www.o2.pl/artykul/zydzi-oglosili-wyniki-polska-najbardziej-antysemickim-krajem-swiata-6448405281998465a?fbclid=IwAR1uMswo8D70T2i6MNn5a9xa4VHoYWaTcL8hRtIc7vJe10ugjr9eswO8n2g Wincy rabina ChceWaszHajs, wincy 447, wincy gadki o polskich obozach, wincy wincy
 9. Właśnie słucham reportażu w PR1 na ten temat; jeśli choć część tego co słyszę, jak im utrudniali badania urzędnicy, straż miejska, inni muzealnicy jest prawdą to tylko ostrożność procesowa każe mi powstrzymać się od napisania co należałoby zrobić takim szkodnikom.
 10. A na Białorusi parę miesięcy temu można było ekshumować, owszem były protesty żydów, ale o to, że nie było identyfikacji ofiar, sprawdzenia czy nie ma tam kolejnych dołów śmierci. Jak ktoś bardzo chce, to na portalu niezależny lublin na yt pani dr Ewa Kurek mówiła OIDP, że inni rabini dopuszczają możliwość ekshumacji. .I co to za prymat prawa religijnego nad karnym?
 11. TVN to aby nie ma właściciela z hameryki?
 12. Ci Belgowie nadal korzystają z przywilejów nadanych im przez… zbrodniarza Adolfa Hitlera. W Belgii 27 emerytów wciąż otrzymuje dodatkową emeryturę od rządu niemieckiego, którą obiecał im jeszcze w 1941 r. krwawy przywódca III Rzeszy. Jak podaje lokalny dziennik „De Morgen”, osoby otrzymujące dodatkowe emerytury to byli naziści, którzy podczas II wojny światowej wstąpili do SS. Świadczenia na starość obiecał im sam Adolf Hitler. Po wojnie prawnym następcą III Rzeszy została Republika Federalna Niemiec, która przejęła zobowiązania nazistowskich Niemiec. Dodatkowe emerytury, które otrzymują byli belgijscy esesmani, wahają się od 425 euro do 1275 euro miesięcznie. Od czasu wojny z takich łask zbrodniarza skorzystało 38 tys. Belgów. https://niezalezna.pl/259580-maja-emerytury-od-hitlera
×
×
 • Create New...

Important Information