Jump to content

fala

Forum members
 • Content Count

  1401
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

fala last won the day on June 9

fala had the most liked content!

Community Reputation

42 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. "Rekonstrukcja"..... https://www.donald.pl/artykuly/nBP6rKQ4/wyjatkowo-malownicza-bojka-na-warszawskiej-pradze?fbclid=IwAR1-cr_ELVd8JifPrYWdLHYE-3SzaRJe3UduPLz2gsNETH4xJEEfevmE-NU
 2. Masz rację, problem głupich wyborów mnie nie dotyczy.
 3. To już nawet u kury się nie chcą wysłuchiwać jego objawień? Dobrze że niedługo znowu wybory to chwilowo wszystkich dyżurnych czubów zamkną w szafach.
 4. To źle że jestem szczery?, jakbyś przeczytał to co piszesz w tym wątku to przyznał byś mi rację.
 5. No to śmiało mogę napisać że Polska to inkubator idiotów.
 6. Tyr-dol, co ty z tą Kanadą wyskakujesz co kilka postów?, nowalijki ci zaszkodziły?
 7. Już nam jeden obiecywał Budapeszt i wszystko wskazuje że będzie, drugi obiecuje Grecję i na 100% będzie , faceci są słowni jeśli chodzi o destrukcję.
 8. Jak to kogo ?, Duda i Sasin .Pamiętasz jakie funkcje pełniły te barany w tym czasie?
 9. Koła zębate są takie same czy w systemie metryczym czy imperial.Zrobienie gwintów zewnętrznych i wewnętrznych też nie problem nawet w tamtych czasach , tak samo wszystkie połączenia hydrauliki i przewody na całym świecie do dziś imperial.Problemem mogła być technologia produkcji i certyfikacja.
 10. Wow, niezły sadysta z tego boga, wstrząsa i doświadcza,a ten dar wiary ma coś wspólnego z chorobą św.Wita ?, bo kiedyś wierzacy uważali że ci to dopiero dostąpili łaski...
 11. Yety, a może ten osobnik ma obsesję w temacie masturbacji i gwałtów?, chyba go to rajcuje albo był ukochanym ministrantem?
 12. I za to powinieneś wylecieć na zbity pysk .
 13. Zrobili to zgodnie zobowiązującym prawem więc w czym problem? A medykowi jak sumienie nie pozwala niech zmieni profesję.
 14. Państwo polskie finansuje zboczeńców w habitach i sutannach , to cię nie bulwersuje? Kanada z takimi zrobiła porządek , kościoły wystawione na sprzedaż aby mieli kasę na odszkodowania dla ofiar degeneratów.
×
×
 • Create New...

Important Information