Jump to content

fala

Forum members
 • Content Count

  2205
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

Everything posted by fala

 1. Wczoraj dowiedziałem się iż siostra żony mieszkająca w PL jest pozytywna i ma typowe objawy. Zagorzała wyznawczyni teorii spiskowych, a to że naród chcą "ocipować", maskami podusić itp. bzdur. Wieloletnia wielbicielka prezesa i słuchaczka radia z ryjem. Jej kluczowym argumentem było "nie znam nikogo kto by znał kogoś". Odpowiedziałem "lepiej nie chciej poznać" i połączenie się urwało. Wczoraj sama zadzwoniła aby nas poinformować.
 2. A ty przepadnij jak zmora nieczysta
 3. Tym bardziej wskazane mieć minimum jeden
 4. Zdemontowałeś zawór bezpieczeństwa...........
 5. Powolutku.... https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/koronawirus-nie-zyje-stanislaw-kogut-byly-senator-pis-zmarl-na-covid/dtcppz2,79cfc278
 6. Ich ziemskie przepisy prawa w PL nie dotyczą, ale choroby mają na to ...
 7. Znaczy są niekompetentni i strach im nawet kazać kopać doły bo połamią łopaty?
 8. PiSmani wskazywali im kierunek emigracji i grozili wzięciem w kamasze .No to się co się mieli kopać z koniem, wzięli i wyjechali.
 9. Za to lizanie twoich przez różowego jest regulaminowo poprawne.
 10. Powiedz to temu choremu z nienawiści do każdego mającego inne zdanie na każdy temat idiocie.
 11. To ja polecę tak ja ty polatujesz z użyszkodnikami, LECZ SIĘ BUCU.
 12. Każdy sądzi wedle siebie, znasz to ?
 13. Pouczająca jest historia tej ziemi. W 1819 roku, bullą papieską, klasztor został skasowany. Budynki przejęły władze cywilne, najpierw carskie, które zorganizowały tam więzienie, między innymi ośrodek dla księży pedofilów. Potem Polska międzywojenna kontynuowała więzienne wykorzystanie budynków. Siedział tu m.in. Stiepan Bandera i Sergiusz Piasecki, w czasie odsiadki, napisał książkę "Kochanek Wielkiej Niedźwiedzicy". W czasie wojny było tam ciężkie więzienie dla jeńców radzieckich. Po wojnie schronisko PTTK i muzeum. Kościół posiadał jedynie świątynię ale się rozpychał aż do obecnego stanu. Państwo Polskie rozdaje więc majątek od 200 lat państwowy, za darmo.
 14. C-130 https://gdziewojsko.wordpress.com/listy/c-130-hercules/
 15. mam tak samo od 34 lat, ale czasem się przydaje, gotuje(dobrze) odkurza , się qwa nie skarżę.
 16. Zapomniałeś o kochankach i dwórkach.
 17. Winston wojaczki tam się uczył, choć Burowie powinni go rozwalić bo oficjalnie był tam jako dziennikarz, kilka razy Burom z niewoli uciekł.
 18. Pięciokilometrowy odcinek drogi pozbawia cię możliwości myślenia?, a takie mądre duperele tu nam wstawiasz.
 19. Jak widać i słychać dla wielu jeszcze trwa.
 20. W każdym domu była tzw. Szczekaczka lub Bojcarz , "nazwa" zależała od regionu kraju , gadało na okrągło ale można było wyłączyć .
 21. Albo czytałeś streszczenie lub ktoś ci opowiedział fragmenty książki, "Czerwona Zaraza" Dariusza Kalińskiego, tam są opisane te zdarzenia.
×
×
 • Create New...

Important Information