Jump to content

fala

Forum members
 • Content Count

  1953
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

Everything posted by fala

 1. A tu jeszcze jeden tuz intelektu za stajni prezesa. Może nakazy pracy wprowadzą? https://www.money.pl/gospodarka/minister-apeluje-do-nauczycieli-i-bezrobotnych-by-poszli-pracowac-do-rolnikow-6514411565123201a.html
 2. Jedynie po flaszkę i fajki wyjdziesz bez odnotowania bo to wspomoże kasę ubogich władców.Czas zapier............. za miskę ryżu jest jak najbardziej realny.
 3. Jasne, "Kto nie z Mieciem tego zmieciem", bujaj się pisowska szczekaczko.
 4. Jesteś leśniczym czy kimś w tym rodzaju z tego co opisujesz, twój rewir ma narzucone zadania do wykonania a w tym ilość pozyskanego surowca wiec mi tu nie opowiadaj . Gdyby te 2000 ha lasu były twoja własnością to mógłbyś pofantazjować . Masz wytyczne i masz wykonać bo jak nie.., Człowiek tak uwarunkowany zawsze znajdzie jakieś argumenty na uzasadnienie tego co robi aby zwierzchność była zadowolona.
 5. Nie dostaniesz sensownej odpowiedzi od "fachowca" który jest rozliczany z pozyskania kubików drewna.
 6. Nowe stare, ciekawi mnie mina kukiełki .
 7. Looknij na post powyżej jak twój prowadzący się do ludzi odnosi, oczekujesz czegoś lepszego? Lepsze już było , ile można dawać po sobie jeździć ?
 8. Ty to naprawdę jesteś ciężki przypadek, ale jeśli już to u ciebie na podwórku.
 9. To co opisał Balans to raczej kundlizm i kryminał, no "ale takie Rzeczypospolite jakie młodzieży chowanie", matoły bez przekazu dnia nie rozumieją.
 10. Z 40 metrów sześciennych drewna to wiele się nie nastruga, a gdzie helikoptery ? Czego by nie zaczęli na dobre zmieniać lub plusować to i tak się w kamień do kiszenia kapusty zamienia.Najsprawniej wychodzi im kierowanie strumieni pieniędzy do własnej kieszeni.Nawet z podkrążonymi , wywołującymi współczucie oczami da się sprawnie ukraść kilka worków pieniędzy.
 11. Takafura ... Mazurek, Kępa, Szydło, Sasin, Suski, Maciarewicz, Kowalski, Bielan, Brudziński , na tych twarzach promieniujących inteligencję masz się wzorować. Tyr zapodaje Ci przekaz dnia, po co masz myśleć on to zrobi za Ciebie.
 12. https://www.cbc.ca/news/canada/british-columbia/plane-crash-kamloops-1.5573930
 13. Patrz jacy oni perfidni, jeden nawet przebrał się za polaka mówił coś o zapier....u za miskę ryżu.
 14. Bjar, on się pewnie o tym uczył z przedwojennych podręczników.
 15. Z tymi murzynami to już dawno nieaktualne, ale nawet jak ma się dostęp do najnowszych technologii informatyki a słucha się tylko Zenka i LP Disco Polo no to jest co jest.
 16. Prezes rozrzuca tylko kryształy.
 17. Obecnie TW mianuje się ambasadorami , sędziami TK ect. ect. A tak swoją drogą , "Do głębokiej myśli trzeba się wspiąć" .
 18. Masz na myśli upadający program trzeci ? Kazik grał i śpiewał ciekawe teksty kiedy byłeś jeszcze plemnikiem , to nie Zenek który musi trzymać się rękawa waadzy aby mieć michę.
×
×
 • Create New...

Important Information