Jump to content

fala

Forum members
 • Content Count

  2787
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  27

Everything posted by fala

 1. Czy ty nie byłeś na jednym roku na KUL z Czarnkiem ? , bo masz wszelkie objawy............
 2. Jak z gruba to z gruba , poszukaj coś o inkwizycji i kto miliony Indian wyrżnął , najnowsza afera z setkami dziecięcych grobów przy byłych szkołach parafialnych mówi ci coś? Rozmawiałeś kiedykolwiek z arabem, Żydem? Wódkę z którymś piłeś ? Mnie się to zdarza , i jak to mówił Pawlak, ludzie nie dziela się na tamtejszych i naszych tylko na mądrych i głupich . Do których chcesz należeć zależy to wyłącznie od ciebie. Jak na razie to jesteś liderem w grupie drugiej. A co do ISIS to paru bojowników rodowodem znad Wisły w ich szeregach się trafiło, jak to ocenisz?
 3. Miałem wizję że krajem zawładną idioci i złodzieje pełzający na kolanach przed klechami, a jeszcze jak premier bez żenady w TV powiedział że jednak ten pierwszy milion trzeba ukraść to już nie miałem wątpliwości, jako że kraść mnie nie nauczyli to wiadome było że mnie będą chcieli okraść. Jedyne wyście to uciekać jak najdalej. W krajach które wymieniłem żaden dialekt arabski nie jest językiem urzędowym, ty masz jakąś obsesję czy kompleksy w temacie arabów?
 4. To gówno wiesz jak pojedziesz na tydzień czy dwa o rodakach w obcych krajach i kto robi zadymy. Język jakiś obcy znasz aby się na miejscu rozeznać w sytuacji z prasy lub TV miejscowej? Bo ja od 1991-1998 RPA, 1998-2002 Niemcy, 2002 do dziś Kanada,więc nie mów mi jacy to pracowici i bogobojni są rodacy na obczyźnie.
 5. Nom i jeszcze bezdomnymi psami i kotami się zajmują, a kiedy już im się od dobrobytu we łbach lasuje to ubogim dary roznoszą .Ty to w życiu poza lasem gdziekolwiek byłeś?
 6. Od tego pisu to ci się w każdym temacie pisi, jakaś choć jedna sensowna odpowiedź na kilka pytań od Yety ?
 7. Po co było zganiać i wiązać? Rozsądni ostrzegali że to będzie ch..j, d..pa i kamieni kupa. Ale psychol miał wizję i wyszło jak zawsze, patologia, nepotyzm, znikająca kasa.
 8. Najpierw przedstaw swoją wizję i porównaj z tekstem Konstytucji , może się okazać że czytanie ze zrozumieniem nie jest twoją mocną stroną, i nie będzie nic w tym dziwnego jak to na pisanta przystało.
 9. Tym razem to niech się COVIDy wszelkiej mutacji zaczną bać....
 10. Jakaś podstawa prawna do powołania tego monstrum istnieje, czy to tylko pisdowate widzimisię?
 11. Którego, króliczka? A czy zmieni czy nie to ocenimy kiedy poznamy, poniał towariszcz?
 12. To się dzieje naprawdę czy jaja sobie robisz?
 13. Uwaga, uwaga, nadchodzi..... Katastrofa Tu-154M. Rosja mówi o stenogramie z rozmowy Kaczyńskich - o2 - Serce Internetu
 14. US wycofują się z Afganistanu , jak znam życie to opchną nam wszystko co tam mają jako brand new, i jeszcze koszty transportu pokryjemy. US będą mieli problem z głowy a my nowy ból dupy. Za wasne pieniądze.
 15. No masz, w cały 2000 rok przepracowałem w Eurocopter w Donauwörth też jestem podejrzany?
 16. I tu widać że w wojsku nie byłeś, nie ważne czy z poboru czy zawodowa , pewne rzeczy są niezmienne, ale ty o tym nie masz zielonego pojęcia.
 17. Albo lizać niechciał, albo kraść i na kradzieże pozwalać pisdowskim towarzyszom, innej opcji nie ma.
 18. tvp.info, ktoś poza ułomami to ogląda?
 19. Przyleciał walec co to wyrówna...... Lex TVN. Administracja Bidena wysyła do Polski dyplomatę. PiS: Wizyta planowana od dawna - WP Wiadomości
 20. Najważniejsze że pensje już ustalone....... 28 tys. zł za nadzór odbudowy Pałacu Saskiego. Banaś: Ktoś to musi sprawdzić | Biznes na Next.Gazeta.pl
 21. Następny nawiedzony, człowiek wnusia funkcjonariusza MBP, SBMSW.
×
×
 • Create New...

Important Information