Jump to content

fala

Forum members
 • Posts

  2909
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  31

Everything posted by fala

 1. Ludożerców to akurat mamy własnych.
 2. Po przejęciu telefonu to sobie można na niego wgrać co się rzewnie podoba, jak ktoś daje wiarę słowom przestępcy na stanowisku szefa MSW , alkoholika który w pomroczności jasnej jednoznacznie obściskuje psa to powstaje pytanie o stan umysłowy kogoś takiego. No i jeszcze ta beczka wazeliny obok co robi za szefa MON, Bareja gdyby żył miałby gotowe scenariusze i nominacje do kilku Oscarów.
 3. Ona tylko jak widać psy na spacer wyprowadziła.
 4. Wrzuciłem nie ze względu na kwotę rachunku.
 5. Następny kryształ, tym razem odnaleziony w Końskich.........
 6. Argumentów brak, ale kłapnąć trzeba no bo jakże to tak, musisz mieć przecie ostatnie słowo. Na zaklinaniu rzeczywistości , jak historia uczy , wielu się przejechało i zawiodło.
 7. Te typy to dopiero będą siedzieć, nie wymagaj od tyrdola odpowiedzi na zdarzenia które dopiero nastąpią.
 8. Yety, o czym ty. Trzeba zacząć od tego który z nich dowodził pod Grunwaldem, a potem chronologicznie lecieć, i to nieprawda że pierwszym człowiekiem w kosmosie był Gagarin, ruscy tak zachachmęcili......... niedługo IPN pokaże dowody że Armstrong też się pod prezesa podszywał.
 9. oj , żebyś ty tak zdrowy był jak nie jesteś. Komuś wychowanym na bimbrze to nic niesmakuje.
 10. Kaczyński chyba robił za fotografa, bo go nigdzie nie widać...
 11. A czego się spodziewasz po spadkobiercach czasów kiedy im protoplastom było „ dobrze”. Homo Sovieticus jak się zagnieździ to nie tak łatwo wytępić pomimo jedwabnych koszul i krawatów którymi przyozdabiają garnitury od Hugo Boss swoje siermiężne grzbiety.
 12. No trochę , wiem ze polityka to bagno , ale ma się rodzine dzieci. Dyktatorek w oblężonej twierdzy może robić takie eventy , ale niby poważni ludzie? No i jeszcze ten dziennikarz TVN co doradzał Dworczakowi, to to już kompletny upadek , no ale pieniądze ponoć nie śmierdzą, nawet wyciągnięte z szamba. Te dwa typy u Mazurka chyba były bo Cymanski się chwalił .
 13. Tomek i Borys niestety muszą poszukać innej roboty, ja tam rozumiem pić wódkę np. z dyktatorkiem ale z carycą? , skoro się dogadują to ten sam poziom intelektualny a idiotów rządzących tym krajem to chyba już dość.
 14. Z pierdów beneficjentów plusów przeróżnych. Były już elektrownie atomowe, milion mieszkań, milion elektrycznych aut, to co ma nie być wodoru skoro można przy okazju ukraść kilkaset milionów, nie zdziwię się jak moteusz ogłosi narodowy program lotu na księżyc.
 15. Zasmucę cię, płacę też i w PL. Wiesz że posiadanie domu i jakichś tam powierzchni nie jest od tego wolne? Uważam to za łobuzerstwo bo ci co żyją na bieżąco i chwytają każde okazje aby im coś z socjalu skapnęło nie płacą nic. Ale spoko za dwa lata wrócę i też tak będę robić bo .... będę mógł . Choć część sobie odbiorę. A kamienie nie są zepsute, tak jak pisałem chcę tegoroczny model , więc jakbyś miał w swojej bogatej ofercie handlowej..... no stać mnie.
 16. Chcę być cool i być na bieżąco z nowinkami w tej dziedzinie.
 17. Uwiera w cztery litery prezesa i otaczających go hohsztaplerów bo ujawnia ich złodziejstwo, ciemnotę i głupotę. Soloż zaczął kilka lat temu tyłki im lizać i jest cacy , ale to od tego momentu bo przed też im nie pasił, tak jak i RMF. Wiedzą chłopcy gdzie są konfitury i zawsze się dostosują.
 18. A kamienie do kiszenia kapusty masz w ofercie?, ale tegoroczny model...
 19. To że ja za michę ryżu chcę zapłacić bo nic za darmo nie ma, a jak dają to kosztuje mnie to dwa razy to są bzdety? Płacenie podatków uważasz w swoim przypadku za czyn heroiczny? Ja o takiej oczywistości nawet bym nie wspomniał.
 20. Nawet jeśli ma to być micha ryżu lub dwie to ja sobie na nie zapracuję i zapłacę, ty natomiast jak widać liczysz że będą ci ją dawać, komunistycznej filozofii nie tak łatwo ci się pozbyć i zawsze gdzieś się sypniesz.
 21. Niech sobie przypomni co robił zanim poszedł w posły bo może być mu to potrzebne aby mieć za co rodzinę utrzymać, w czasie godzin pracy czy to poseł czy robol ma być w pracy nie na bankietach, i to w dodatku w towarzystwie suskiego i cymańskiego, za samo to kopa w dupę.
×
×
 • Create New...

Important Information