Jump to content

Tyr

Forum members
 • Content Count

  2867
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  24

Tyr last won the day on March 27

Tyr had the most liked content!

Community Reputation

188 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Od małego chodzę po polach, lasach i kiedyś dziczyzny praktycznie nie widziałem. Od kilkunastu lat na polach stada saren, w lasach, jelenie, dziki i łosie a nawet wilki. Wszystko widziałem na własne oczy w centralnej. Byle tylko miśki się nie przywlekły, bo już wystarczającego strach miałem jak watahę w lesie spotkałem;)
 2. balans... WSI - Ujawniono kilka przypadków szpiegostwa w tej służbie specjalnej, skazano kilku żołnierzy – agentów wywiadu. Zarząd Kontrwywiadu UOP ujawnił szpiegostwo żołnierzy WSI na rzecz Federacji Rosyjskiej, zostali skazani na ok. 5 lat więzienia. Pokazuje to brak należytej kontroli własnych żołnierzy przez WSI. Przez cały okres funkcjonowania WSI ta instytucja nie złapała żadnego szpiega FR https://belsat.eu/pl/news/18607/
 3. A dzisiaj- -Widzicie dziatki jakie piękne góry? -Nie bo nam drzewa zasłaniają...
 4. Aaa... Marek Kondrat i Bogusław Linda:) Ale oni też przeszli na ciemną stronę mocy... Jedyni prawilni to Świerczewski i Rokossowski...No pasaran!
 5. Zgadza się generał Ryszard Kukliński.
 6. Kurtka wz 19, rogatywka wz 27, ostrogi, czarny otok. st. szeregowy Dywizjon Artylerii Konnej.
 7. Z patek Szkoła Podchorążych Rezerwy 2 RP
 8. W całym, bo powstało toto w 1987... Zdecydowanie jednak wolę KSU. Wracając do tych święcie oburzonych reklamą. Chyba niektórym od tego ćwierkania na twitterze porobiły się ptasie móżdżki i teraz jak się nie pokalają, jak nie wyrażą skruchy, błagając o przebaczenie, światłych obcokrajowców, że Polska istnieje to spać i jeść nie mogą... Jak to się mówi dziobią z pańskiej ręki. Dla takich frajerów pewnie takie myki wymyślają i się cieszą, że debili znaleźli... Niedługo nie będzie się można na ładną dupcię spojrzeć a co dopiero zagadać;) A przecież ten filmik można rozpatrywać w kategorii kobiecego szowinizmu. Przedstawia mężczyznę emeryta w sile wieku w niekorzystnym stereotypie, świntucha, zboczka i nachala. Czyli seksizm antymęski i antygeriatryzm. Jak by jeszcze było mało to o szpiegostwo przemysłowe dziadka oskarżyć. Kufa dobrze jakiś zwierzak na planie się nie pokazał bo światła część ludzkości by dziadka oskarżyła o zoofilię...
 9. Ale to o komuchach jeszcze było...
 10. Seksizm, wstyd, hańba, przepraszamy za Polskę, gdzie ja mieszkam?, chory kraj itp itd... W większości takie komentarze polskich i nie tylko twitterowców.
 11. Trzeba nakliknąć na "Ludzie o tym mówią" i poczytać komentarze;)
 12. Takafura, najlepsze, że każdy chciał karać za co innego;) wjazd, niszczenie i wykopki...
×
×
 • Create New...

Important Information