Jump to content
ekiosk egazety next prenumerata

Tyr

Forum members
 • Content Count

  2544
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  24

Everything posted by Tyr

 1. Jak udowodnisz, że łażenie z wykrywką to twoja praca, to może Ci nic nie zrobią za wychodzenie z domu. Jednak mogą za łażenie z wykrywaczem. Zamknięte koło;)
 2. Barbapapa skuteczne lekarstwo zastosował ale tylko na objawy sam wirus został;). Się szutnik filmów katastroficznych naoglądał i roją mu się z realem:)
 3. Mógłbyś coś więcej. Kto zrzucił atomówki, gdzie, kiedy i jaka to zaraza była?
 4. Ciekaw jestem czy już teraz, czy dadzą łaskawie czas do ustania pandemii?
 5. A dla mnie Stuhr-synalek zostanie autorytetem moralnym i krynicą wiedzy wszelakiej. ty też;)
 6. A co ma Libionka do kolektywizacji kobiet? Jak się da podłączyć kosiarkę do trawy. Pewnie!
 7. Na etui trochę za masywne. Nie wiem co to może być.
 8. No widzisz;) Miałem racje to osobowość mnoga Cienki Bolek z Wackiem Miętkim w jednym...
 9. Ja bym się nie zmieścił na wysokoś- Ty po szerokości;)
 10. Nie... Przeczytał co napisałeś, że nie czytam Tuwima bo żyd, o stalinie pisał i obudziłeś demony...
 11. Człowiekśniegu, przyczyniłeś się do reemisji stanu korabkowa i nie raczysz zająć zdania?;)
 12. Podobne etui widziałem srebrne na ołówek. Nawet na carskich znajdywałem takie zrobione z łusek. Ale czy to to? Jak nie otworzysz nie zobaczysz...
 13. szutnik, to, że o czymś nie wiesz to nie znaczy, że tego nie było... Patrząc po twojej zerowej wiedzy w jakiejkolwiek dziedzinie tego forum to można by się spodziewać, że o 2WŚ też nie wiesz. https://historia.org.pl/2015/07/08/bolszewicka-rewolucja-seksualna/ Na rosyjskich stronach znajdziesz więcej.
 14. Pewnie, do psychiatryka z którego nadaje korabkow, dowieźli znowu wiaderko internetu... Leków pewnie też zapomnieli podać bo zdążył się dorwać do reputacji i porozdzielał. Nie wiem jak innym ale mnie 7 negatywów. Widać, że albo mu czasu nie starczyło albo wiaderko było niepełne, bo bywało, że więcej dostawałem;)
 15. Co zrobisz, jak nic nie zrobisz?;) Takie czasy. Kwarantanna na wykopki, kwarantanna społeczna a jak wygra Biedroń to wprowadzi kwarantanne na baby;)
 16. Z tym całowaniem w d..pę to pojechałeś... Tu dzieci i nieletni zaglądają a ty takie anonse seksualne zapodajesz. Żeby czasem pod pedofilię nie podpięli...
 17. twoje słowa, czy nie? Miej choć odrobinę honoru. Rozwiązywanie problemu z odmiennie myślącymi, obcymi rasowo i religijnie, to już chyba ktoś wymyślił i to w sposób masowy ?
 18. Fefałen to nogami przebiera by tylko rządowi wirusem przyłożyć? Na zasadzie czym gorzej tym lepiej. Jednak trochę im nie idzie bo opozycje nie specjalnie daje im powody do radości...
 19. Marcin life is cruel i full of zasadzkas a w polityce jeszcze bardziej. Chyba nie chcesz powiedzieć, że opozycja i media polskojęzyczne cynicznie nie grają pandemią? Prosiłem, żeby nie używać epitetów? Prosiłem?
 20. To powiem, że podnosi ciśnienie tobie i opozycji;) I ludzie mają ubaw, że w to wierzycie;) No wylazła z ciebie cała ta lewicowa wrażliwość;)
 21. szutnik napisał w innym wątku: „„Zasadniczo, co się czepiasz? Może wszyscy "prawdziwi Polacy " ( z Lesem na czele ) aby dać odpór lewactwu i złożyć świadectwo wiary zaczną w końcu uczestniczyć licznie w mszach i problem sam się rozwiąże ?” „Ja też im źle... ale gdyby tak teoria Darwina zrobiła swoje ..., to co ja mogę”” Szutnik, fala to wy idźcie na drzewo jeszcze trochę poewoluować. Na dzień dzisiejszy pisząc takie teksty, życzące śmierci oponentom politycznym, nazywając ich kretynami i idiotami dajecie świadectwo, że taka lewicowa „wrażliwość” to raczej ewolucyjny lub środowiskowy niedorozwój płata czołowego. Tam są obszary odpowiadające za empatię i wrażliwość, które słabo wykształcone prowadzą do socjopatycznych a nawet psychopatycznych myśli i zachowań. Poza tym myli wam się inteligencja z impertynencją…
 22. Herb podobny do Guberni Lubelskiej. Prawdopodobnie jakaś urzędnicza al nie jestem w stanie przeczytać. Podczyść ale bez przesady literki. Zobacz czy tarcza coś w podobie.
×
×
 • Create New...

Important Information