Jump to content

Tyr

Forum members
 • Content Count

  5563
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  55

Everything posted by Tyr

 1. Żadnych... zbrodnie isis – Szukaj w Google Uwaga drastyczne!
 2. Na razie taka ogólna troska ze strony niemieckich przyjaciół ale jak zaczną się troszczyć o każdego obywatela z osobna to będzie raj na ziemi;)
 3. Ale ty mnie zaimponowałeś- nie dość, że myśliciel to jeszcze wizjoner;)
 4. Przecież muszą najpierw wyprostować to co geniusze z totalnej przez tyle lat pracowicie zmieniali robiąc z Polski współwinnego zamiast ofiary 2 wś...
 5. W sumie to wygląda chyba na tzw "kontrę" - czyli całkiem możliwe, że do tłoczenia z cienkich blach- np miedzianych ozdób. Po stylu coś pod klasycyzm?
 6. A co prócz pozwolenia na relatywizację - zakłamywania historii 2 wś przez Niemcy i Izrael zrobili liberały i lewusy? A pandemię zauważyłeś?
 7. Na przedostatnim zdjęciu jest chyba wyrób gotowy. Daj fotki.
 8. Nooo...Do palenia w piecu bez czytania ew w razie nagłej potrzeby;) Szkoda, że elektroniczne zupełnie bezużyteczne...
 9. Że najlepsze klasyczne automaty?
 10. Ale szybko musiałeś nawiewać po zmianie ustroju;) Ma się rozumieć mówisz na własnym przykładzie i znasz języki arabskie włącznie z dialektami... Wystarczy zobaczyć enklawy nachdźców we Francji, Włoszech, Niemczech czy Szwecji... Bród, smród, przestępczość. Jedynie ubóstwa brak bo ogromny socjal ciągną za free... O radykalizmie, terroryzmie chyba nie trzeba przypominać...
 11. Stały obok siebie pod gołym niebem... Dziecka pro ceed też nie do Wrocławia- wsio do naprawy. Ale dostawczak się jakoś też obronił bo był na przeglądzie:)
 12. Ale, ale pewien moderator tego forum to wyraził opinię, że on to nawet się cieszy bo nie lubił Kaczyńskiego...
 13. Z mojego podwórka;) Korea vs USA. Bombardowanie w Tomaszowie. Grad fi ca. 10 cm. Sportage w pokrowcu przeciwgradowym 1,5 cm- zdążyłem...:( Wrangler bez... Wynik KIA- 25 wgniotek wszędzie, potłuczona szyba, dach panorama Wrangler- szyby całe, dach cały i jedynie 8 delikatnych wgniotek na masce. Zaczynam inwestować w obronę powietrzną tzn carport dla Koreańca;) ;))))
 14. Nie da się porównać... Po przeciwnych stronach stoją. Jednak mnie bardziej pasuje tuba narodowa niż internacjonalistyczna sponsorowana przez kapitał i lobbująca za NWO.
 15. No przecież napisałem prezenter a nie dziennikarz. Sądzę ,że w przypadku tvn można spokojnie już nazywać pracujących tam zamiast dziennikarzami i prezenterami- po prostu autorytetami;)
 16. A oni pozakładali partie? Może płakali w wywiadach albo zmieniali zdanie co kilka dni? Co do sondaży to zależy z kim się sondażownia koleguje. Zobacz prognozy wyborcze w ostatnich kilku wyborach. A Trzaskowskiego nie lubisz?;)
 17. No... wyniki sondaży to niezłe wałki są;) A po za tym: Infantylny prezenter co nic nie wie o polityce, bufon Trzaskowski co nic nie wie o zarządzaniu i Tusk, który jedynie potrafi grać na negatywnych emocjach(nienawiści) swojego elektoratu do rządzących. Nie przeczę, że Kaczyński nie gra na emocjach- np patriotycznych, religijnych, finansowych ale są to jakieś konkrety- plany mniej lub bardziej ułudne ale są...
 18. Jakieś przykłady, czy trzeba na słowo wierzyć?
 19. Z tym der Ohnet to trzeba uważać co tam smażą za artykuły bo później okaże się, że to hologram napisał ... Onet. Przypominamy 25 wpadek i manipulacji portalu Bartosza Węglarczyka - tvp.info
 20. A... Grenzschutz albo żydowskie pochodzenie albo Informacja Wojskowa... Lisiewicz: Sędzia Safjan wspierał ojca w sprawie donosu na akowca, którego rozstrzelali Sowieci (msn.com)
×
×
 • Create New...

Important Information