Jump to content

witian

Forum members
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bardzo dziękuję wam za odpowiedzi
 2. Witam czy ktoś może się wypowiedzieć na temat tego pierścionka ? co to za rodzaj krzyża bo jak szukałem w necie to połowa rodzai pasuje.
 3. Błędnie dodał mi się link, na stronie pze dodano komunikat odnośnie poszukiwań na plażach.
 4. Na stronie PZE taka ciekawostka dzisiaj została dodana Na stronie PZE taka ciekawostka dzisiaj została dodana http://pze.org.pl/Polski_Zwiazek_Ekspolrato
 5. Azja72 Pan archeolog powiedział na szkoleniu że - można szukać i że wydano nawet odpowiednie rozporządzenie ale że akurat nie ma go przy sobie. Mam to nawet nagrane, ja pomyślałem że spoko znajdę sobie to rozporządzenie i po sprawie. Napisałem do pze z prośbą o podesłanie linka to do dzisiaj cisza..
 6. Dziękuje za odpowiedzi. Szkoda bo myślałem że przynajmniej co do tych plaż itp nie będę musiał się do wkz wybierać:/
 7. Witam piszę ponieważ nie mogę nigdzie znaleźć informacji o tym czy wolno szukać przy zbiornikach wodnych. A z tego co usłyszałem na szkoleniu PZE to ponoć można i że było rozporządzenie. Ktoś ma może namiar na to rozporządzenie ?
 8. Gawan ja też bardzo bym prosił o podesłanie wniosku na witiantv@wp.pl I mam jeszcze pytanie, czy gdy dostanę zgodę od nadleśnictwa i wyraźnie zaznaczę że nie szukam zabytków to czy nadal muszę pisać jeszcze do wkz ?
 9. Pewnie i racja że może to wzbudzać sensacje ale kto pyta, nie błądzi. Pytałem bo czytając iż ,,W styczniu 2018 r. Joanna Lamparska w National Geographic" opublikowała tekst informujący, że trwają prace nad nową ustawą o zabytkach i opiece nad zabytkami'' to zapytałem czy po prostu coś więcej wiadomo. Ale ok jeśli to taka tajemnica to faktycznie pytać nie będę. Poczekam na doniesienia z sieci. Pozdrawiam wszystkich i życzę szybkich zmian na lepsze.
 10. Niby jakieś wyjście by było, ale mimo to zbłąkane kule latają i wtedy kamizelka nie pomoże..
 11. Kiedyś bałem się spotkać dzika czy kopnąć niewypał teraz widzę że musimy wszyscy zmagać się z nowym bardzo realnym zagrożeniem bo nigdy nie wiadomo gdzie? kiedy? padnie strzał.. :/ Nawet pomijając fakt pomyłek przez myśliwych to jeszcze kule które mogą zbłądzić. Też byłbym za propozycją dobrej organizacji informowania o polowaniach co by zmniejszało ryzyko. Np. tablice na wjazdach do lasów albo dodatkowo jakaś apka na smartfon. Wiem jedno trzeba działać bo na grzyby czy wykopki będziemy chodzić w kamizelkach kuloodpornych i modlić się o to aby trafił w kamizelkę a nie w głowę...
 12. http://www.tvn24.pl/wroclaw,44/dolny-slask-przypadkowa-ofiara-polowania,719183.html Ja nie wiem jak można człowieka z dzikiem pomylić :/ strach gdzieś wyjść :/
×
×
 • Create New...

Important Information