Jump to content
ekiosk egazety next prenumerata

PAULUS_pl

Forum members
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral
 1. http://gazetaolsztynska.pl/350875,Bursztynowa-Komnata-odnaleziona-Odkryto-nieznane-pomieszczenie-na-terenie-bunkrow-w-Mamerkach.html#axzz46Nd14dIt Lato idzie, trzeba się do sezonu szykować :) A co do rzeczonej dziury, niech i dwa hełmy znajdą, też będzie fajnie ;)
 2. No widzisz:) Ogólnie gramy bardzo dużo kompanii więc są spore szanse na nas trafić choć na mnie ostatnio zdecydowanie łatwiej ostatnio wpaść na randomie zwłaszcza na 8 - 9 tierowych bitwach. Pozdrowionka!
 3. Lina_90, spotkałem Cię ostatnio w randomie i długo się zastanawiałem skąd znam ten nick:) SBP pozdrawia ;)
 4. Lata ktoś jeszcze? Ja jestem praktycznie codziennie na serwerze Skies of Fire, nick ten sam co tutaj. Obowiązująca wersja gry - Il-2 Sturmovik 1946 spatchowana do v4.09, opcjonalnie Ultrapack 2.0 ale i bez niego można polatać. Zabawa oczywiście przednia i fajny klimat, zapraszam!
 5. Najprawdopodobniej nie ma zdjęć twojej okolicy w dobrej rozdzielczości.
 6. Gefreiter, to nie są okolice Czerniakowa :) Po prostu wcześniej szukałem pewnej ciekawostki tam właśnie i zostało w oknie szukajki. Te ze screenów są spory kawałek na wschód i trochę na północ;)
 7. 4. Miejsca bardzo fajne i bardzo blisko siebie. Działo się tam sporo więc i fanty od czasu do czasu fajne wychodzą.
 8. Kilka ciekawych miejsc, dość dziewicze jeśli chodzi o wykopki 1.
 9. Dziadek od strony matki służył w 4 kresowym Pułku Artylerii Lekkiej w 5 KDP, podoficer. Cały szlak bojowy, od ZSRR do Włoch. Dziadek od strony ojca zaś - służył w AK, szczegółów niestety nie znam. Wiem że wyszedł z więzienia w 1952r.
×
×
 • Create New...

Important Information