Od maja 1945 minęło już 81 lat mam zaszłości historyczne ,gdzie kto wówczas służył w przysłowiowym „miękkim miejscu” mi to zwisa , jakiś czas temu poznałem człowieka który był szychą PRLowskiej SB gdybym go spotkał w poł. lat 80tych ub. wieku miałbym pragnienie żeby unicztożyć obecnie to staruch z demencją którego los jest mi obojętny.