Jump to content

Erih

Forum members
 • Content Count

  3883
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Może być i od wanny, może od stolika, pytanie jaki rozmiar.
 2. Na stronie municion.org znalazłem łuski bez kryzy ani wcięcia, ale rewolwerowe. Ciekawa sprawa.
 3. Daj jeszcze wymiary...Jesteś w stanie stwierdzić czy denko to monolit? Taka łuska miała by rację bytu w broni jednostrzałowej bez wyrzutnika... Szkoda że nie znam hiszpańskiego.
 4. Nie dałeś zdjęcia denka, ale zakładam że jest gładkie, bez śladu po spłonce... Więc zapewne nie jest to łuska, a fabrycznie czy tam rzemieślniczo robiona od początku zapalniczka.
 5. W życiu takiego IPP nie widziałem, dlatego nie skojarzyłem.
 6. Np przecież tu Masek z pochłaniaczem przenoszonym w torbie (typu słoń) było bardzo dużo modeli, i wariantów produkcyjnych, jeżeli średnica elementu to mniej niż 5 a więcej niż 3 cm to obstawiam że jest to wylot powietrza z części twarzowej.
 7. I masz rację, ale nie rozumiem co w tym temacie mają znaczyć posty o hossie na rynku drugowojennych militariów? Akurat to jest chyba ostatnia wojna, gdzie Amerykanie występowali jako "sprawiedliwi", jest na nią moda, a artefaktów nie przybywa.
 8. No to cytata "mądry głupiemu ustępuje, cóż gdy głupi się z tego nie raduje, krzyczy z grubym kijem że połamie ci kości, że mądry ustąpił, to oznaka słabości" Może coś niedokładnie zacytowałem. Ps zaraz przeczytam że Kazik to komuch, ale mam to w poważaniu. Dobrą muzę zapodaje.
 9. Kowboje wywozili też z terenów zdobytych technologię. Przypomnijcie sobie casus von Brauna (szyn ani linii technologicznych przez ocean wozić się nie opłacało).
 10. Weź się nie kompromituj, gloryfikując gestapowca. Za chwilę idąc tym tropem, będziesz bronił idei obozów koncentracyjnych, bo zgładzono w nich parę milionów czerwonoarmistów.
 11. czyli rolnicy mają zamiar po raz kolejny skubnąć koła łowieckie na kasę (te płacą odszkodowania za szkody wyrządzone przez zwierzynę łowną, na dziś dzień ani łosie ani wilki, ani nawet bobry nią nie są).
 12. Ale pasuje do pochłaniacza z innego wątku kolegi. Maska p-gaz typu słoń.
 13. Moim zdaniem resztki pochłaniacza od maski gazowej.
×
×
 • Create New...

Important Information