Jump to content

Erih

Forum members
 • Content Count

  4231
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Erih last won the day on December 2

Erih had the most liked content!

Community Reputation

18 Good

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja coś mogę dodać. Jeżeli powołują się na ,tfu, Michałkiewicza, tfu, to ich opinia nadaje się tylko na nadruk na srajtaśmie.
 2. Pewnie dlatego, że rosyjski w Szwecji jest znany dosyć powszechnie. Aha, końcówka -uk jest typowa dla nazwisk rusińskich.
 3. A jak to wszystko jest połączone w jedną całość? Końcówki osiek zabite fabrycznie czy sklepane ręcznie?
 4. W jakim sensie autentyczny? Malarstwo w okresie międzywojennym to było popularne hobby. Chyba, ze podejrzewasz że to reprodukcja. PS Nie rób zdjęć mając za przedmiotem światło.
 5. Wirakocza, widzisz co narobiłeś? Z interesującego wątku informacyjnego robi się polityczna pyskówka. O to ci chodziło? PS Tak, dla Ukraińców polskie wrześniowe pochówki są tak samo niewygodne jak mogiły pomordowanych przez UPA. Dlatego to tak opornie idzie.
 6. Pogięło ich? A może raczej na złodzieju czapka gore?
 7. No ale że co? Motywy judaistyczne w malarstwie polskim XIX wieku były stosunkowo częste. Kogoś nie stać na oryginał, wiesza sobie takie coś.
 8. Ponad dwieście wyświetleń, czyli jakieś 65 odwiedzin na każdą informację.
 9. Korona zamknięta, więc nie piastowski.
 10. Mamy tu tyle rudej że praktycznie zgadujemy. Pompka do roweru miała jakieś dwa centymetry średnicy, tu widzę 4,5 cm więc za duża - prędzej pompka nożna, do nieco większych pojazdów.
 11. Ryż to towar importowany, zwiększa ślad węglowy!
 12. Podpaskę z lusterka zdrapać, mała rzecz. Usunąć kał z drewnianej szuflady - no to już wyższa szkoła jazdy. Zwłaszcza po tygodniu zalegania.
 13. Raczej pierdy z kleksem. PS Pamiętam skutki wizyt Niemców, gości Domu Norymberskiego w zaprzyjaźnionym pensjonacie. Zwłaszcza Niemek. Masakra.
 14. I bez gwintu? To jak to się miało zakręcać?
×
×
 • Create New...

Important Information