Jump to content

Erih

Forum members
 • Content Count

  4558
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Everything posted by Erih

 1. Zaopatrzenie tego kogla-mogla choćby w minimum amunicji to musiał być kompletny koszmar.
 2. Do tego konkretnego na zdjęciu, to i owszem. A że sam noszę.. No to chyba nie będzie nie halo, jak się rozmówimy jak okularnik z okularnikiem.
 3. https://wiadomosci.onet.pl/swiat/bejrut-wybuch-w-stolicy-libanu-tysiace-rannych-relacja/1wfjql7 Nic dodać, nic ująć, tylko współczuć. To miasto ma pecha.
 4. Czy jeżeli okularnik weźmie pod buty okularnika, to będzie w porządku?
 5. No, prawie że wolna, czeka na branie. Bosakiem bym nie tknął.
 6. Liternictwo radzieckie. Maszynowo bite.
 7. Jeżeli to ten "poligon" o którym myślę, to jeszcze w latach 90 tych stało tam sporo pancerki, w postaci wraków, pospawanych mocno. Nawet na forum zdjęcia dawałem.
 8. Będą kolejne Nagrody Darwina, do momentu aż się ławka kadrowa skończy.
 9. Nie - COVID. Potwierdzone.Z kontaktu na osiedlu cztery rodziny mają kwarantannę. Jeden spożywczak zamknięty. Pajaca nikt nie lubił, więc skutki ograniczone. PS I jeszcze stacja kontroli pojazdów - też był.
 10. Nie dotrzesz do ulicznych kozaków i płaskoziemców. PS Z mojego osiedla właśnie takowego wyjęli. Kozaczył, wymyślał... wyjechał pod tlenem. Młody był, koło 40stki.
 11. Marudzi żebym nie palił w domu.
 12. Ja od ćwierć wieku jestem szczęśliwym małżonkiem. No, z małym okładem.
 13. Taka tradycja, bodajże od niejakiego Augustyna.
 14. Tego typu narzędzi raczej z mosiądzu nie wykonywano. Jeżeli zaś spust, to albo kusza, albo lontówka.
 15. Owszem, mając nieśmiertelnik masz podstawę by po owe kwity sięgnąć i z dużym prawdopodobieństwem ustalić kto zacz.* Bez niego to zgadywanka. * Jest też niewielkie prawdopodobieństwo, że jakiś zbrodniarz wykorzystał okazję i zamienił się na blachy z nieboszczykiem.
 16. Yeti, był już cassus że sądzono nieświeżego nieboszczyka. Zbrodnie przeciw ludzkości się nie przedawniają, więc można by zrobić powtórkę. PS Tak, uważam że Degrelle i jego konfratrzy to zwykłe zbiry.
 17. "Żorżeta, aktualna Gubernator Nadwiślańskiego Protektoratu" głosem rozsądku? Trzy gwiazdki...
 18. Pisać (petycje) każdy może. Ale że komuś się wieczko odkleiło, to fakt.
 19. W tym momencie to po "spadochroniarzach" zostały tylko nazwy jednostek, mogli mieć typowe piechociarskie wyposażenie. Rzecz wtóra, do jednego dołka mogli trafić żołnierze z różnych jednostek-istotne co mieli na nieśmiertelnikach. Nie czujesz że koledzy powyżej jawnie sobie z tej maniery łacha drą? PS Rzecz wtóra, że do dołu (całkiem zasłużenie) mogli trafić też jakowyś naziści-ochotnicy, nie będący Niemcami. No ale wtedy trzeba by mieć podkładkę, że nie wszyscy w tym dole to Niemcy. Gdyż azaliż ponieważ byłby to wyjątek od reguły.
 20. Polskim przyjaciołom od...szybkobiegaczy? Listopad 1977
 21. Balans, Yeti, ale co ma stricte polityczna inwestycja do racjonalnej gospodarki leśnej? PS jakby nawet inwestycja nie była typowo propagandowa, to często na jej potrzeby od racjonalnej gospodarki leśnej się odstępuje - na małym obszarze. PS II Protestuję przeciwko uznawaniu młodników za mało istotne. Dla zwierzyny to właśnie młodniki stanowią ostoję, jest tam multum łatwo dostępnego pożywienia i schronienia, nie to co w lasach stuletnich, gdzie podszyt jest znacznie uboższy. W dodatku te lasy "stuletnie" to jest przemysłowa monokultura sadzona średnio w międzywojniu.
×
×
 • Create New...

Important Information