Jump to content
ekiosk egazety next prenumerata

Erih

Forum members
 • Content Count

  4410
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Everything posted by Erih

 1. Klamerka, raczej niekompletna. Może spinka do krawata? Pokaż drugą stronę.
 2. A widzisz, z pewnością mam więcej wspólnego z lewicą niż ta pani . To co ona prezentuje się kiedyś ładnie nazywało "lewica kawiorowa", ostatnio słyszałem ładne nawiązanie do sojowego latte. Niestety po włosku, więc dokładnie nie powtórzę.
 3. Ciekawe, niby ikona, a dowiaduję się o jej istnieniu dopiero teraz. Z tego co czytam to ta osoba usiłuje przeforsować dowolność stosowania nazewnictwa, czyli nazywania produktów roślinnych nazwami zarezerwowanymi dla produktów mięsnych. Czyli oszustwo. No ale skoro to weganka, to niedostatek neurotransmiterów jest przypadłością oczywistą.
 4. No przecież mają immunitet, czyż nie ?
 5. No i tą metodą zniszczyłeś być może fajnego fanta.
 6. Z tymi trzema falami (fazami właściwie) holokaustu w ujęciu historycznym nie sposób się nie zgodzić. Natomiast co to ma do rzeczy w dyskusji o współudziale (rzekomym) Polaków w Holokauście żydów? Bzdura jakaś.
 7. Po 1918 weterani PWS mogli się spotkać po dwóch stronach frontu. Ex- niemieccy i ex-carscy żołnierze narodowości polskiej mogli walczyć przeciwko swoim byłym towarzyszom broni. Dziadek zaliczył i powstanie wielkopolskie, i wojnę 1920 roku - i w obu wypadkach nie pluł na przeciwników. Twój pluł na "żółtków"?
 8. Znam lepsze kanały niż wspomaganie ojdyra.
 9. Mój dziadek walczył nad Isonzo. O armii austro-węgierskiej i włoskiej mawiał długo i barwnie. Za to żołnierzy z byłych armii niemieckiej i rosyjskiej, ramię w ramię z którymi walczył po 1918 roku, bardzo szanował. Bez tych żołnierzy, doświadczonych w okopach pierwszej wojny, nie byłoby niepodległej Rzeczypospolitej.
 10. Każda okazja do zbiórki kasy dobra.
 11. Ale zdajesz sobie sprawę że te mundury nosili prawie wszyscy nasi rodacy w wieku poborowym w owym okresie?
 12. Za dużo handlarzy wyceniało sobie lub w inny sposób (identyfikacja, opisy) wykorzystywało to forum. Co do wycen, jakoś tam miarodajne było Allegro, ale po ostatnich ruchach, prawdę mówiąc pozostają google.
 13. Wyceny na tym forum są bardzo nie mile widziane. Nie bez przyczyny.
 14. Słabo bo słabo ale widać sygnaturę TLC na podstawie.
 15. Na zacios, te dwie małe blaszki z tyłu. Oczywiście funkcja wyłącznie dekoracyjna.
 16. Nie nasza kasa, a być może pocztówka to jakiś unikat. Albo np znaczek z błędem.
 17. Wygląda jak pocisk typu breneka z resztką flejtucha.
 18. Wygląda na część mechanizmu zegara. Stojący lub ścienny.
 19. Tylko jakoś te wszystkie "działania" wyglądają właśnie jak akcja kurczaka z odciętą głową. Odkąd wojskiem zaczęli rządzić cywile.
 20. Niemniej, jakoś zupełnie mnie nie martwi że wnuki Eichmanna i jemu podobnych zbiednieją
×
×
 • Create New...

Important Information