Jump to content
Sign in to follow this  
bjar_1

Co z figurami II...

Recommended Posts

Kilka uwag od niezainteresowanego wyborami i tym kto się tym razem dorwie do koryta:

1. TVP.info nie jest żadną telewizja publiczną, tylko tubą propagandową PiS-u.

2. Polityka zawsze była brudna, tak jak brudne jest wykorzystywanie w polityce taśm, teczek i haków.

3. Polityków w Polsce cechuje buta i arogancja, która powoduje, że zapominają o tym w jakim kraju żyją. A żyją w kraju z Orwella, gdzie są nagrywani, a służby wszystkich obywateli podsłuchują.

Mógłbym tak jeszcze kilkanaście punktów wstawić, ale to i tak nic nie zmieni, bo demokracja w Polsce: Pana, Wójta i Plebana, to tylko atrapa dla naiwnych, bo faktycznie liczą się tylko ci, którym kiedyś udało się ukraść pierwszy milion [do czego zresztą zachęcał ówczesny premier]. I taka uwaga na koniec - PiS wygra te wybory, bo wyciągnął wnioski ze swoich porażek i wprowadził, wzorem niektórych afrykańskich państw, system który nazywa się KLIENTELIZM, a on jest bardzo skuteczny w biednych krajach i daje poparcie w wyborach.

Balans. Ja swój pierwszy milion ciężko zarobiłem tyrając którejś soboty 12 godzin. Nigdy nic w życiu nie ukradłem. Zresztą ten pierwszy milion przebalowałem jednej nocy w następny weekend w dobrych lokalach...

2 godziny temu, Tyr napisał:

Balans. Ja swój pierwszy milion ciężko zarobiłem tyrając którejś soboty 12 godzin. Nigdy nic w życiu nie ukradłem. Zresztą ten pierwszy milion przebalowałem jednej nocy w następny weekend w dobrych lokalach...

Dobrze wiesz, że nie o takich "milionach" piszę, no chyba, że wydałeś ten "pierwszy milion" grając w ruletkę w Monte Carlo...

A może byś się tak odniósł do tego co napisałem powyżej, czy znowu argumentów zabrakło ?

Po denominacji było trochę ciężej i trwało to trochę dłużej ale też się udało:) 

A argumentów ci u nas dostatek...

10 godzin temu, Tyr napisał:

Po denominacji było trochę ciężej i trwało to trochę dłużej ale też się udało:) 

Nie jestem antysemitą, ale panuje dość powszechne przekonanie, że Wy zawsze mieliście talent do robienia pieniędzy...

A ja miałem przekonanie, że są osoby z którymi się wódki nie wypada napić, osoby, którym się ręki nie podaje. A tu taki zonk- mocna nobilitacja dla Międlara...

PS Szwagrzyka poznałem, gdy był... nauczycielem wf.

z25280436IH,Wywiad-Jacka-Miedlara-z-wPrawo-pl-z-prof--Krzyszto.jpg

Nie wiem, może coś w pogodzie dziś się kręci..

Bo znów się z tobą zgodzę. Zwłaszcza po cytacie:

"Gwarantem bezpieczeństwa europejskiego jest demokracja, Rosji też na niej zależy, dlatego nie ma co bać się prezydenta Władimira Putina"

Wróć... przecież te słowa wypowiedział funkcyjny naszego jedynego (?) sojusznika...

Amerykanie takich sojuszników ja my, czy nam podobni mają głęboko w doopie. No pewnie jeszcze tylko na S.447 im zależy i na tym, abyśmy wydali u nich kilkadziesiąt miliardów dolarów, na zabawki dla wojskowych. Tak to jest szukać sobie sojusznika daleko, a robić sobie [niepotrzebnie] wrogów blisko...

https://www.defence24.pl/turcja-szykuje-akcje-zbrojna-w-syrii-usa-sie-wycofuja

Janusz- 447 to małe miki, wobec jakiejś wojenki, którą musi DT wywołać... Nie dość, że od impeachment zejdzie na dalszy plan, to i jeszcze krewni i znajomi królika zdążą parę mld USD przytulić.

Mam nadzieję, że to będzie Iran, a nie Polska, acz nasz kraj idealnie nadaje się na wymianę ciosów nuklearnych [w miarę bezpiecznie dla zachodniej Europy]. Ale to my najgłośniej nawołujemy do krucjaty na Rosję, gdy Trump od jakiegoś czasu puszcza oko do Putina. Inna sprawa, że jest nieprzewidywalny.

Balans- problem w tym, że to człowiek z IQ ameby*. Wczoraj wieczorem i dziś rano cytowano jego wypowiedzi, że Turcja to wróg, który korzystając z częściowego wycofania Amerykanów z Syrii, planuje czystki. Dziś po południu, dla odmiany, Erdogan, wg Trumpa, to doskonały sojusznik i przyjaciel USA. Jedyna nadzieja, że jak mu całkiem pomarańczowe między uszy spłynie, to ktoś schowa kluczyk od atomowej walizeczki.

Wirakocza- a przypomnieć, co Mistrz power-pointa przy kolacji opowiadał?

* nie obrażając ameb...

Człowieku

Miliarder, prezydent USA, człowiek z IQ ameby. To ten sam facet?

Przeszarżowałeś ze swoim IQ.