Skocz do zawartości

Co z figurami II...


bjar_1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie wiem, może coś w pogodzie dziś się kręci..

Bo znów się z tobą zgodzę. Zwłaszcza po cytacie:

"Gwarantem bezpieczeństwa europejskiego jest demokracja, Rosji też na niej zależy, dlatego nie ma co bać się prezydenta Władimira Putina"
 

Wróć... przecież te słowa wypowiedział funkcyjny naszego jedynego (?) sojusznika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amerykanie takich sojuszników ja my, czy nam podobni mają głęboko w doopie. No pewnie jeszcze tylko na S.447 im zależy i na tym, abyśmy wydali u nich kilkadziesiąt miliardów dolarów, na zabawki dla wojskowych. Tak to jest szukać sobie sojusznika daleko, a robić sobie [niepotrzebnie] wrogów blisko...

https://www.defence24.pl/turcja-szykuje-akcje-zbrojna-w-syrii-usa-sie-wycofuja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że to będzie Iran, a nie Polska, acz nasz kraj idealnie nadaje się na wymianę ciosów nuklearnych [w miarę bezpiecznie dla zachodniej Europy]. Ale to my najgłośniej nawołujemy do krucjaty na Rosję, gdy Trump od jakiegoś czasu puszcza oko do Putina. Inna sprawa, że jest nieprzewidywalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balans- problem w tym, że to człowiek z IQ ameby*. Wczoraj wieczorem i dziś rano cytowano jego wypowiedzi, że Turcja to wróg, który korzystając z częściowego wycofania Amerykanów z Syrii, planuje czystki. Dziś po południu, dla odmiany, Erdogan, wg Trumpa, to doskonały sojusznik i przyjaciel USA. Jedyna nadzieja, że jak mu całkiem pomarańczowe między uszy spłynie, to ktoś schowa kluczyk od atomowej walizeczki.

 

Wirakocza- a przypomnieć, co Mistrz power-pointa przy kolacji opowiadał?

 

 

* nie obrażając ameb...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Czlowieksniegu napisał:

Balans- problem w tym, że to człowiek z IQ ameby*. Wczoraj wieczorem i dziś rano cytowano jego wypowiedzi, że Turcja to wróg, który korzystając z częściowego wycofania Amerykanów z Syrii, planuje czystki. Dziś po południu, dla odmiany, Erdogan, wg Trumpa, to doskonały sojusznik i przyjaciel USA. Jedyna nadzieja, że jak mu całkiem pomarańczowe między uszy spłynie, to ktoś schowa kluczyk od atomowej walizeczki.

Amerykanie mają problem, ale to my jak zawsze wylądujemy z ręką w nocniku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Balans- Człowiek z pomarańczą na głowie właśnie przyznał, że wycofanie USA z Syrii, patrząc na "Wiosnę pokoju", którą rozpoczęła Turcja, to jednak nie był dobry pomysł.
Ciekawe, czy ktokolwiek, w tym na początku Kurdowie, jeszcze wierzy w amerykańskie deklaracje o współpracy i obronie.
A w Waszyngtonie i republikanie, i demokraci się zastanawiają, o co klientowi chodziło i dlaczego z nikim pomysłu nie konsultował. On chyba nie doczeka kolejnych wyborów....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yeti nie jestem biegły w języku Szekspira to też ciężko mi będzie znaleźć opracowanie pt. tytułem szkic osobowości i motoryke postepowania bizona. Ale na początku jego stołkowania ktoś takowe popełnił. W skrócie można znaleźć w nim było że osobnik ten w polityce będzie się kierował tym samym co w biznesie czyli schematem zysków i strat. 

W tym wypdku dotarło do niego i pewnie nie tylko że straty będą a kwestia tylko jakie i jak je zminimalizować. 

Udawane,, my nic żeśmy nie wiedzieli,, administracji jest na pokaz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie