Jump to content

Recommended Posts

• Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

No. I jak byście nie wiedzieli o co biega, to już macie wytłumaczenie.

Napisałem językiem prostym i zrozumiałym dla większości ludzi z jako takim wykształceniem. Jeśli masz problemy ze zrozumieniem tego przekazu, to poproś dzieci oni ci wytłumaczą. I nie pal, bo licho wi

Na czerwono zaznaczyłem wybudowane obwodnice z piątki Kaczyńskiego. Aby lepiej było widać z podziałem na województwa. Mapka zawiera również wszystkie nowe mosty (na niebiesko), wybudowane za czasu P

Posted Images

11 godzin temu, Spirit of Warsaw napisał:

Pamiętałeś?

Zmiana czasu już dziś w nocy...

Tak przy okazji zmiany czasu, mam pytanie do kolegów z tzw. prawicy - czy jak klient "hotelu na godziny" trafi na zmianę czasu, to mu się należy w takiej sytuacji dodatkowa, darmowa godzina? Pytam, bo ostatnio mocno siedzicie w temacie.

PiS: Sąd sądem, ale "sprawiedliwość" ma być po naszej stronie. Stąd metody "uzdrawiania" sądów rodem z wczesnych lat 50-tych. Bo pan Naczelnik Państwa nie zna innej Polski, jak ta z czasów PRL-u [co nie znaczy, że sądownictwo nie wymagało reform, ale nie na zasadzie wstawiania wszędzie swoich miernych, ale wiernych nowej przewodniej sile].

1 godzinę temu, Spirit of Warsaw napisał:

Wolne sądy?

2006.jpg

W ramach wdzięczności za otrzymaną nagrodę Księżnej Asturii dla Gdańska w kategorii "Zgoda" powinniśmy odznaczyć Katalonię lub Katalończyków z tego zdjęcia jakimś naszym orderem;)

b432a669-7eb7-4f9f-9a12-b72661b7729d.jpg

Spirit- ja rozumiem, że nie masz co z czasem zrobić i mało znajomych, ale na serio musisz wbijać politykę, gdzie się da i gdzie się nie da?
Może przygarnij ze schroniska psa, idźcie na długi spacer? Ochłoniesz, zobaczysz, że ludzie nie żyją samą polityką i waszymi fobiami.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information