Jump to content

Recommended Posts

• Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

No. I jak byście nie wiedzieli o co biega, to już macie wytłumaczenie.

Napisałem językiem prostym i zrozumiałym dla większości ludzi z jako takim wykształceniem. Jeśli masz problemy ze zrozumieniem tego przekazu, to poproś dzieci oni ci wytłumaczą. I nie pal, bo licho wi

Na czerwono zaznaczyłem wybudowane obwodnice z piątki Kaczyńskiego. Aby lepiej było widać z podziałem na województwa. Mapka zawiera również wszystkie nowe mosty (na niebiesko), wybudowane za czasu P

Posted Images

I nie narzekaj... Mi, przy ostatnim przeglądzie "wyszło", że jeżdżę samochodem, który ma.. 2 miejsca stojące i 0 siedzących. Ot tak wpisali w Wydziale Komunikacji- odkręcenie trwało i bolało- przy składaniu dokumentów potwierdzasz podpisem, że biurwa wszystko zgodnie z prawdą wpisał w CEPiK.

Balans- te nominacje większego problemu nie stanowią.
Wystarczy sprawdzić, jak spadła na łeb na szyję wydolność TK pod szefostwem Odkrycia towarzyskiego.
Tudzież ile i jakich niewygodnych dla przewodniej partii narodu ustaw przeleżało w zamrażarce i już problemu nie ma, przy nowej kadencji na Wiejskiej.

Co najwyżej patrząc na "wysoką" kulturę osobistą jednej z namaszczonych, jeszcze większą żenadą będą obrady TK.

11 minut temu, les05 napisał:

Zdrowe jedzenie to podstawa, człowieku spróbuj czasem nawet spod pulpitu, warto.

W TK mają knajpę, czy będzie musiała biedaczka na telefon zamawiać? No i niech uważa, bo spod pulpitu, to można się udławić, albo kieckę poplamić...

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information