Jump to content

Co z figurami II...


bjar_1

Recommended Posts

Jest figura nie do przebicia. Figura nazywa się Roman Nacht. Pan ów jest idolem YT i czytelników jego książek. Twierdzi, że II wojna światowa zakończyła się nie w 1945, ale w 1947, gdy – przy pomocy pozaziemskiej cywilizacji – hitlerowcy przenieśli się w latających spodkach na Antarktydę. I tam rozegrała się finałowa bitwa II wojny, gdy Amerykanie w czasie ich operacji „Highjump” dostali od spodków na Antarktydzie okrutnego łupnia.

 

A teraz życzę dobrych ośmiopaków piwa i owocnych obrad nad figurą zwaną Roman Nacht. Jego stwierdzenia na powyższy temat i setki innych znajdzie się na YT po wpisaniu jego personaliów.

Link to comment
Share on other sites

52 minuty temu, bodziu000000 napisał:

Cyrk typowo Polski. Ale z całego artykułu, wiele osób (w tym tutejszych forumowiczów) mogłoby sobie wziąć do serca i głęboko przemyśleć jeden cytat: 

"Jeżeli poczucie bycia częścią danego narodu jest świeże, nie do końca ukształtowane, nie potrafimy zachować autoironii i dystansu, bierzemy wszystko śmiertelnie poważnie. Zbyt poważnie - zakończył prof. Bäcker."

Link to comment
Share on other sites

Że niby co? Że ty świeży? Czy Bäcker świeży? Coś ci i profesorowi się  popitoliło. Zapewniam, że znakomita większość Polaków ma mocną i bardzo długą świadomość narodową, którą pielęgnują od  tysiąca lat...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information