Jump to content

woytas

Moderators
 • Content Count

  12551
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

288 profile views
 1. Strasberg idioto Strasberg. To w Austrii jest
 2. Kogoś zabraknie na forum? Dawno temu był taki osobnik z Bstoku co wygrażał wszystkim i skończył w pudle. Teraz się w NSR realizuje - może to on?
 3. Cały Ślask i Kraków sika do Wisły a warszawiaki łykaja tę wodę jak pelikany i nagle wielkie halo...
 4. Skąd on Ribentropa weźmie?
 5. Kolejny raz manipulujesz moimi wypowiedziami i wkładasz mi w usta słowa, których nie powiedziałem. Rosja jest krajem defensywnym? Skończ oglądać sputnik.
 6. A Osetia to czyj wynalazek i komu zostały zabrane gruzińskie ziemie? Pomyślmy.. Już wiem - rosja wsparła rewolucyjnym czynem powstanie Osetii Południowej. A Gruzja chciała odzyskać własne ziemie. Czyli Ukraina jest kolejnym takim samym przykładem (bo oczywiście data 17 września mówi Ci coś? ) To o czym piszę to nie są kłamstwa i półprawdy SBU - to rzeczywistość z którą nie potrafisz się pogodzić. Lubię rosjan - ludzie tacy sami jak my. Nadmiar wódy powoduje jednak u nich powrót do tradycji kurica nie ptica... Kasa z gazu i takich wynalazków wali im w łeb i chcą zawojować zapadną jewropę. Wszystkie mercedesy świata będą stały pod ich chlewikami. Z jednej strony to dobrze, że robią burdel na swoich granicach - jak ich będą połykać Chińczycy to wściekłe kundelki w postaci Ukrainy, czy też Gruzji poszarpią im mniej lub bardziej nogawki (oby bardziej) Będą mieli to samo co robili innym narodom. Uraz do nich to miał mój tata - NKWD zamordowało mu ojca.
 7. Bandziorami nazwałem rosyjskich sołdatów, którzy w tchórzliwy sposób, ukrywając swoją przynależność państwową, napadli na niepodległą Ukrainę. Ukrainę, która podpisała umowy z rosją - a ta druga wytarła sobie nimi tyłek. Po raz kolejny zresztą. Anektując Krym i atakując wschodnie tereny Ukrainy. Nadal dostarcza zaopatrzenie dla bandytów rangi Giwiego i Motoroli (Ci już na szczęście gryzą ziemię), ukrywa sprawców zestrzelenia samolotu pasażerskiego, porwała ukraińskich marynarzy i nielegalnie przetrzymuje ich w więzieniu. To tylko szczyt góry lodowej. Pytanie który kraj zostanie napadnięty przed ruskimi wyborami. Gruzja po raz kolejny?
 8. Kuzyn w latach 70 przyniósł takiego ogórasa na komisariat MO. Położył w drzwiach. Milicjanty nie wiedziały jak uciekać bo w oknach kraty i siatka
 9. Balans nie manipuluj moimi wypowiedziami. Bardzo Cię o to proszę. Na temat Ukrainy i Ukraińców mam swoje wyrobione zdanie. Prywatne. Bardziej jednak od nich nie lubię ruskiego złodziejstwa i wszelkiego rodzaju kłamstw prezentowanych przez ten kraj.
 10. To chyba z PBS-a strzelają. Bardzo mnie śmieszy wstydliwość ruskich bandziorów z noworosji zasłaniających twarz wszelkiej maści kominiarkami.
 11. Strzelają do imperialistycznych satelitów
 12. Ktoś chce interes przejąć i tyle.
×
×
 • Create New...

Important Information