Jump to content

Recommended Posts

• Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

No. I jak byście nie wiedzieli o co biega, to już macie wytłumaczenie.

Napisałem językiem prostym i zrozumiałym dla większości ludzi z jako takim wykształceniem. Jeśli masz problemy ze zrozumieniem tego przekazu, to poproś dzieci oni ci wytłumaczą. I nie pal, bo licho wi

Na czerwono zaznaczyłem wybudowane obwodnice z piątki Kaczyńskiego. Aby lepiej było widać z podziałem na województwa. Mapka zawiera również wszystkie nowe mosty (na niebiesko), wybudowane za czasu P

Posted Images

23 minuty temu, Czlowieksniegu napisał:

Spirit- na serio uważasz za coś śmiesznego, że względu na powód, ktoś wali w twarz?

Po wyborach pewnie będą wsadzać do Berezy, bo tak kończą wszystkie rewolucje. Aby nie było, ja mam już blisko do 7-go krzyżyka i mi to lotto i powiewa. Dawno temu ktoś, kto zresztą był odznaczony VM za wojnę w 1920 roku, powiedział mi, że tak naprawdę to normalnie było w tym kraju, gdy był pod zaborem austro-węgierskim, bo później to już było coraz gorzej.

P.S. Dzisiaj w telewizorni usłyszałem, że krajem nie rządzi suweren, ale suteren. Co mnie tylko rozbawiło, bo jaki kraj takie elity...

Edited by balans
Godzinę temu, Czlowieksniegu napisał:

Spirit- na serio uważasz za coś śmiesznego, że względu na powód, ktoś wali w twarz?

Amnezja przez 4  miechy- mocny cios musiała zaliczyć. Twarda zawodniczka z posłanki... po takim ciosie amnezyjnym jeszcze goniła napastniczkę z zapytaniami.

A na serio to, czy kiedykolwiek miałeś okazję posłanki posłuchać? 

Robię wszystko, aby TV i R nie słuchać, pomijając stacje strickte muzyczne, a najlepiej jakieś Spot. lub Cloud.

Podobnie, jak nie bywam na większości portali internetowych, które udają, że są informacyjne- choć przyznam, jak się chcę pośmiać mam kilka ulubionych. Podobnie, jak mam kilka ulubionych blogów- na jednym ostatnio rozgorzała dyskusja, czy i gdzie Ratajczykowi winno się pomnik postawić.

8 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

I tu się wyjątkowo z tobą zgodzę- należy mieć IQ ameby*, aby w tłumaczenia Banasia wierzyć i za dobrą monetę uznać błyskawiczne rozmontowanie NIK.

Jak to w tłumaczenia Banasia nie wierzysz? Przecież on jest z Opus Dei, a więc chodząca świętość!

21 godzin temu, les05 napisał:

Każdy polityk to kłamca i złodziej, aczkolwiek przyroda zna nieliczne wyjątki.

To nie tak działa, bo do polityki idzie się po to, aby dostać się do kręgu tzw. elit. Co jest bardzo ważne w kraju, w którym przywrócono Polskę Pana, Wójta i Plebana. Bycie elitą w takim kraju nobilituje, bo to i limuzyna z szoferem i mieszkanie na chronionym osiedlu, no i dodatkowe możliwości finansowego zabezpieczenie się na stare lata. Ale też demoralizuje, bo życie pod kloszem powoduje oderwanie się od rzeczywistości. Dokładnie to przerobili platformersi, których elity ufne w to, że "nie mają z kim przegrać", zaczęły z pogardą traktować lud, który uznali za chłopów pańszczyźnianych, mających do śmierci pracować na ich wielkopańskie życie [na ten przykład wypowiedź bardzo głupiej blondynki, która uznała zarabiających poniżej 6 tysięcy, za idiotów lub złodziei].

I tu mamy pislamistów, którzy na fali niechęci do poprzednich elit [politycy, prawnicy, generalicja, etc.] postanowili wymienić elity na swoje własne. Problem w tym, że nie mają kadr, a przy tym stawiają na miernych, ale wiernych Partii. Do tego o awansie niektórych osób decydujący głos ma np. Opus Dei czy hierarchowie KK. Mamy więc taką powtórkę z czasów Bieruta. Do tego nowe elity bardzo szybko przejmują zwyczaje poprzednich elit i koło się zamyka. Ale jak to ktoś powiedział - historia powtarza się dwa razy, za drugim razem jako farsa...

Balans, lud ciemny dopóki będzie popierał stan obecny dopóki waadza będzie dawała , ciekawe co się stanie jak waadza przestanie dawać bo już nie będzie nic do dawania.W końcu okradani na daniny dla ludu ciemnego albo zwiną interesy albo uciekną z tego raju.

Cytat

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information