Jump to content
Sign in to follow this  
bjar_1

Co z figurami II...

Recommended Posts

Tyr

Na zdjęciu jest Zbigniew Safjan, w każdym razie takim nazwiskiem się posługiwał.

Liczy się prawda i fakty, które miały miejsce, a nie kto z kogo jest dumny. Twoje obsesje i fobie mnie nie interesują.

Taka szczera socjalistyczna mentalność... 

Doszedłem do wniosku, że z takimi jak Nessler trzeba prowadzić bezkompromisową walkę, i chociaż czułem do Nesslera słabość, lubiłem go, zdecydowałem się donieść oficerowi informacji

— pisał Zbigniew Safjan. Jana Nesslera aresztowano, postawiono przed sądem, skazano na śmierć i rozstrzelano 11 lutego 1945 r.

Edited by Tyr

Marcin- z ciekawości, bo mi to mimo wszystko powiewa...

Rozumiem, że najważniejsza jest pula genów i krew- ona determinuje wszystko pozostałe. Tak pytam, bo można znaleźć informacje, że senior wymiksował się z domu, gdy Safjan miał 3 lata- siłą rzeczy nie bardzo miał okazję na indoktrynację i wychowanie.

O juniorze nie wspominałem. Jedynie o mentalności komuszej. Moralności, honorze  i wartościach a w zasadzie zupełnym ich braku...

Edited by Tyr

Ale senior-junior się pojawiło wcześniej...

PS Ciekawe, czy kiedykolwiek-ktokolwiek spróbuje merytorycznie policzyć, ilu np przedwojennych oficerów czy żołnierzy PP później współpracowało z resortem czy komunistami.

To z głodu- trudno się za 8 tys utrzymać z pełnym brzuchem. Nawet, jak go ziemniakami wypychasz...

PS Fake- prawda brzmi, niewiele, ale lepiej:

"Dzięki podniesieniu minimalnego wynagrodzenia ustabilizujemy sytuację około miliona pracowników ukraińskich - powiedział wicepremier Jarosław Gowin

- Jeżeli chcemy, żeby oni tutaj pozostali, żeby tutaj zakładali swoje rodziny, żeby nie tylko pracowali, ale płacili podatki, to na pewno musimy zrobić jakiś ruch, żeby te wynagrodzenia dla pracowników ukraińskich były wyższe - mówił w rozmowie z Radiem Zet Jarosław Gowin."

Ktoś koniecznie chce zrobić z Polski drugą Jugosławię.

Inna sprawa, że nasi "biznesmeni" i różnej maści cwaniacy, byli przyzwyczajeni, że mają do dyspozycji pół niewolniczą siłę roboczą - jak ci się nie podoba pracować kilkanaście godzin dziennie za 1000 zeta na miesiąc, to tam za bramą czeka na twoje miejsce 100 chętnych. A to się urwało, gdy UE otworzyła swój rynek pracy dla Polaków [świnie Niemcy chyba dopiero po siedmiu latach, ale też to zrobili].

Balans, zawsze w ramach protestu przeciw reżimowi i USA możesz się nie zgodzić na podwyżki... 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information