Jump to content

Recommended Posts

• Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

No. I jak byście nie wiedzieli o co biega, to już macie wytłumaczenie.

Napisałem językiem prostym i zrozumiałym dla większości ludzi z jako takim wykształceniem. Jeśli masz problemy ze zrozumieniem tego przekazu, to poproś dzieci oni ci wytłumaczą. I nie pal, bo licho wi

Na czerwono zaznaczyłem wybudowane obwodnice z piątki Kaczyńskiego. Aby lepiej było widać z podziałem na województwa. Mapka zawiera również wszystkie nowe mosty (na niebiesko), wybudowane za czasu P

Posted Images

Barbapapa- nie chcesz, mam nadzieję, ze zgniłego zachodu przykładów brać?

PS A tak na serio, to podobnie jak i banknot 800 zł dowód, że ludziom z braku problemów, nadmiaru wolnego czasu i pieniędzy, mózgi się ryją. Zwłaszcza, gdy w swoim prywatnym matrix'ie żyją.

7 minut temu, les05 napisał:

Kobiety grzeszne są.

Dlatego też przez wieki palono je na stosach, jako że wg. czarnych kobieta to wynalazek szatana. W Europie mieliśmy to szczęście, że nauka wygrała z religią, bo do dziś by pewnie stosy płonęły. Inaczej stało się z islamem, który jeszcze 1000 lat temu był na samym szczycie cywilizacji, ale tam wygrała religia z nauką i obecnie są na etapie kozy i wielbłąda, tyle że Allach dał niektórym z nich ropę...

8 godzin temu, Barbapapa napisał:

A jak, np. w krajach anglojęzycznych, oznacza się (np. skrót) czasy "przed naszą erą"? I co oznacza ten skrót?

W cywilizowanym świecie jest "BCE" (before common era) i "CE" (common era). Czyli toczka w toczkę "p.n.e." i "n.e."

Antoś ma w moim serduszku osobne miejsce..... 

Ja nie wierzę że ON wieży. 

Zawsze lubiłem fantastykę naukową i wszelkie teorie spiskowe. 

Ponoć jeszcze jeden artysta który NAPRAWDĘ wierzy zamówił ekspertyzę/studium o opanowaniu pewnego lotniska i zayumaniu z niego kilku ton złomu aluminiowego.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information