Skocz do zawartości

Co z figurami II...


bjar_1

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

Janusz- nie martw się. Biorą "tylko" zapatrzonych w kuwetę kota szarego posła.

Nie wiem co o tym sądzić, bo do Volkssturmu brali tylko do 59 roku życia, a tu niedługo będą brać 70-latków. No chyba, że chodzi o JUST Act. 447, to i ja się zgłoszę na ochotnika. W końcu prawe oko mam jeszcze całkiem sprawne i kałacha też nie zapomniałem jak się obsługuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
32 minuty temu, toska napisał:

Jak by tatanka przełożył wizytę na 17 Września i do tego zniósł wizy to prawaki posikają się ze szczęścia. 

Kiedy on właśnie puszcza oko do Putina, bo potrzebuje na gwałt sojusznika w wojnie [na razie handlowej] z Chinami. A UE odpada, bo uważa ją również za wroga, co wielokrotnie zresztą podkreślał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, les05 napisał:

Balans

Ty się tu marnujesz, z taką wnikliwą analizą geopolityki USA powinieneś być doradcą Ryśka Petru.

A Ty powinieneś robić za ministranta u Rydzyka, bo masz odpowiednie predyspozycje do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, balans napisał:

Niektórzy byli ministranci mają po przejściach z dzieciństwa do dzisiaj poważny problem, że tak powiem emocjonalny...

 

Na parafii pojawił się młody nowy ksiądz, który po raz pierwszy miał przeprowadzić spowiedź. Przyszła do niego super laska. Wyznaje swoje grzechy i na końcu mówi że robiła loda. Zafrapowany księżyna nie wiedział jaką jej dać pokutę, więc postanowił się poradzić starego proboszcza. Niestety nie mógł go nigdzie znaleźć, ale zobaczył ministrantów. Podchodzi do nich i się pyta:

- Chłopcy co ksiądz daje za loda ?

- Za loda ? Przeważnie Snickersa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie