Skocz do zawartości

Co z figurami II...


bjar_1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Les05

Jeżeli to coś na fotografii w jednoznacznych barwach (bo panami ich nazwać nie można) nazywasz rajem to....uuuups...... wybacz. Nie moja liga, nie moje preferencje i na pewno nie zostaniemy kolegami.

 

Zastanawiam się jak ten nagi mężczyzna zaatakował polycmajstra.  Pałą !?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo.... Nareszcie mówisz po ludzku. Sekskombajn.

 

W nocy mąż zaczyna dobierać się do żony, a ta mówi:

-  Gdzie ty z takim kłoskiem startujesz do takiego kombajnu jak ja.

Speszony i zasmucony mąż odwrócił się i poszedł spać. W nocy budzi go żona i mówi:

-  No dobra stary, chodź "pomłócimy to zboże".

-  Wiesz co ? Już nie odpalaj tego kombajnu. Ten jeden kłosek już sam wymłóciłem....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może już darujcie sobie to LGBT, bo strach lodówkę otworzyć - albo jakiś aktywista LGBT wyskoczy, albo pedofil w sutannie, ewentualnie znany biskup LGBT - można mdłości dostać.

P.S. Kilka lat temu pewien hierarcha KK powiedział, że Watykanem rządzi lobby homoseksualistów. Myślę, że ich wpływy w świecie są dużo większe, ale to nie powód, aby zajmować się tylko nimi. Są ciekawsze tematy - np. jakie Polska wyśle okręty na wojnę z Iranem? Bo nasi politycy aż się palą do tego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, les05 napisał:

Wyśle te, które jeszcze pływają jakimś cudem. NATO to także zobowiązania, nie zapominaj kolego Balans. USA zagrożone, to trzeba ratować, nie ma innego wyjścia.

Już raz dla USA żeśmy Irak zdobyli - może wystarczy?

A z okrętów, które nadają się na zaatakowanie Iranu, to chyba tylko lotniskowiec ORP "Marszałek Kuchciński" nadaje się na misję...

Co do muzułmanów zgoda. Ja pewnie już tego nie doczekam, ale za jakieś 20-lat, po legalnie wygranych przez islamistów wyborach w Szwecji, głowy LBGT polecą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, balans napisał:

Co do muzułmanów zgoda. Ja pewnie już tego nie doczekam, ale za jakieś 20-lat, po legalnie wygranych przez islamistów wyborach w Szwecji, głowy LBGT polecą...

To akurat mnie nie martwi. 

 

4 minuty temu, balans napisał:

Już raz dla USA żeśmy Irak zdobyli - może wystarczy?

Nie wystarczy. USA muszą uwierzyć, że na nas mogą liczyć zawsze ale nie za darmo. Tak więc kilka wojenek przed nami. Ale nie teraz, bo zbliżają się wybory w USA a wtedy wojenek się nie prowadzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, traper6 napisał:

 

Zastanawiam się jak ten nagi mężczyzna zaatakował polycmajstra.  Pałą !?

Normalnie, pięściami. Policjant zamiast się zacukać wytarł nim asfalt i tyle. Nawet służbowej pały nie wyciągał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś spotkałem coś na wzór. Załatwiając jakieś sprawy w okolicy al.Niepodległości w W-wie wparowałem przez pomyłkę do kamienicy zamieszkałej przez muzułmanów. Wszedłem do bramy, a tam już jakby na mnie czekały te odaliski w liczbie kilkunastu sztuk, taki mały harem. Wrzeszcząc po arabsku rzuciły się na mnie i zaczęły wypychać za bramę. Niskie, grube w czarnych strojach kobiety zrobiły taki rwetes, że ludzie na ulicy mieli ubaw. Tak, że ja za takie odaliski, to dziękuję bardzo i nie skorzystam, chyba, że w mieszkaniach ukrywają się te wysokie, szczupłe, skąpo ubrane i bezpruderyjne, to czemu nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie