Skocz do zawartości

Co z figurami II...


bjar_1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Bo tam rządzili... W Niemczech rządzili narodowi socjaliści. "RZĄDZILI" ma tu kluczowe znaczenie.  Myślę, że stalinowska wersja historii powinna już dawno przejść do lamus... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.rp.pl/Prawo-i-Sprawiedliwosc/190739952-Kacprzak-Loty-na-marszalka-czyli-prywatne-panstwo-PiS.html

"...O tym że z wojskowego Gulfstreama G550 na lotnisku w rzeszowskiej Jesionce wysiadały czasem same dzieci marszałka mówią dziennikarzom oburzeni pracownicy, którzy obsługiwali te loty. Jeśli to prawda nie mówimy już o aferze wizerunkowej, ale o przestępstwie, za które grozi nawet osiem lat więzienia. Rodzinne loty o statusie lotów specjalnych nie mieszczą się w żadnych kanonach, a kwestia wysokich kosztów są najmniejszym z problemów..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, les05 napisał:

Sie porobiło. Timmermans i Bruksela nie darują. Czekam na następne sensacje.

Nie trzeba Brukseli, sprawdza się stare powiedzenie, że każda władza demoralizuje. Do tego mamy w Polsce od lat bizantyjski model władzy. Myślę, że polegli stoczniowcy i górnicy przewracają się o grobach, jak to z góry widzą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Czlowieksniegu napisał:

"które państwo ma najtańsze połączenia lotnicze ???
- państwo kuchcińscy "

No rozbawiłeś mnie, że jak bym mógł to z reputacji dał bym Ci tego fioletowego wazona.

Alę, alę...żeby nie było za słodko to państwo Tuski i Borusewicz chyba jeszcze tańsze;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Czlowieksniegu napisał:

Marcin- czekałem na takie odbicie piłki... Choć pamiętam, że Dobra zmiana różne takie barbarzyńskie zwyczaje miała zlikwidować...

Co jak co, to z Tobą i Balansem tym razem się w tej kwestii zgadzam... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wirakocza, bjar- a może, po prostu, dość martyrologii, spazmów, histerii? W naszej socjalistycznej Ojczyźnie najlepiej nam wychodzi świętowanie porażek i katastrof- od wszelkiej maści powstań, przez Smoleńsk.

Przykładem niech będzie, tfu tfu znów Ameryka, Dzień Kazimierza Pułaskiego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Czlowieksniegu napisał:

Wirakocza, bjar- a może, po prostu, dość martyrologii, spazmów, histerii? W naszej socjalistycznej Ojczyźnie najlepiej nam wychodzi świętowanie porażek i katastrof- od wszelkiej maści powstań, przez Smoleńsk.

Przykładem niech będzie, tfu tfu znów Ameryka, Dzień Kazimierza Pułaskiego...

Jest takie powiedzenie,   "tego się nie tańcuje"... Np na pogrzebie.  Wg Ciebie już nie aktualne ? Można pląsać?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tyr napisał:

Jeden??????????

Moim zdaniem jeden. W końcu dzisiaj Niemcy to nasz sojusznik, a do tego gospodarczo jesteśmy od nich prawie całkowicie uzależnieni. Bez Niemiec leżymy "bez czterech". Aby nie było, mnie się to średnio podoba, ale tak prawda jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie