Jump to content

Recommended Posts

• Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

No. I jak byście nie wiedzieli o co biega, to już macie wytłumaczenie.

Napisałem językiem prostym i zrozumiałym dla większości ludzi z jako takim wykształceniem. Jeśli masz problemy ze zrozumieniem tego przekazu, to poproś dzieci oni ci wytłumaczą. I nie pal, bo licho wi

Na czerwono zaznaczyłem wybudowane obwodnice z piątki Kaczyńskiego. Aby lepiej było widać z podziałem na województwa. Mapka zawiera również wszystkie nowe mosty (na niebiesko), wybudowane za czasu P

Posted Images

Bo tam rządzili... W Niemczech rządzili narodowi socjaliści. "RZĄDZILI" ma tu kluczowe znaczenie.  Myślę, że stalinowska wersja historii powinna już dawno przejść do lamus... 

https://www.rp.pl/Prawo-i-Sprawiedliwosc/190739952-Kacprzak-Loty-na-marszalka-czyli-prywatne-panstwo-PiS.html

"...O tym że z wojskowego Gulfstreama G550 na lotnisku w rzeszowskiej Jesionce wysiadały czasem same dzieci marszałka mówią dziennikarzom oburzeni pracownicy, którzy obsługiwali te loty. Jeśli to prawda nie mówimy już o aferze wizerunkowej, ale o przestępstwie, za które grozi nawet osiem lat więzienia. Rodzinne loty o statusie lotów specjalnych nie mieszczą się w żadnych kanonach, a kwestia wysokich kosztów są najmniejszym z problemów..."

53 minuty temu, les05 napisał:

Sie porobiło. Timmermans i Bruksela nie darują. Czekam na następne sensacje.

Nie trzeba Brukseli, sprawdza się stare powiedzenie, że każda władza demoralizuje. Do tego mamy w Polsce od lat bizantyjski model władzy. Myślę, że polegli stoczniowcy i górnicy przewracają się o grobach, jak to z góry widzą...

34 minuty temu, Czlowieksniegu napisał:

"które państwo ma najtańsze połączenia lotnicze ???
- państwo kuchcińscy "

No rozbawiłeś mnie, że jak bym mógł to z reputacji dał bym Ci tego fioletowego wazona.

Alę, alę...żeby nie było za słodko to państwo Tuski i Borusewicz chyba jeszcze tańsze;)

Godzinę temu, Czlowieksniegu napisał:

Marcin- czekałem na takie odbicie piłki... Choć pamiętam, że Dobra zmiana różne takie barbarzyńskie zwyczaje miała zlikwidować...

Co jak co, to z Tobą i Balansem tym razem się w tej kwestii zgadzam... 

Wirakocza, bjar- a może, po prostu, dość martyrologii, spazmów, histerii? W naszej socjalistycznej Ojczyźnie najlepiej nam wychodzi świętowanie porażek i katastrof- od wszelkiej maści powstań, przez Smoleńsk.

Przykładem niech będzie, tfu tfu znów Ameryka, Dzień Kazimierza Pułaskiego...

1 godzinę temu, Czlowieksniegu napisał:

Wirakocza, bjar- a może, po prostu, dość martyrologii, spazmów, histerii? W naszej socjalistycznej Ojczyźnie najlepiej nam wychodzi świętowanie porażek i katastrof- od wszelkiej maści powstań, przez Smoleńsk.

Przykładem niech będzie, tfu tfu znów Ameryka, Dzień Kazimierza Pułaskiego...

Jest takie powiedzenie,   "tego się nie tańcuje"... Np na pogrzebie.  Wg Ciebie już nie aktualne ? Można pląsać?  

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information