Jump to content
Sign in to follow this  
bjar_1

Co z figurami II...

Recommended Posts

Tyr ty się boisz tego czego nie rozumiesz czy nie rozumiesz czego się bać. 

Ta potupajka w wykonaniu WOT to...... w MarWoj. myśmy w lepszym wykonaniu do stołówki na michę się turlali a nie w tym stylu na defiladzie chodzili. 

Ależ skąd, uważam, że powinno być zero tolerancji dla nietolerancyjnych;)

A tu, czyżby nienawiść na paradzie miłości? 

15320126834615.jpg

https://tech.wp.pl/zakpili-z-trumpa-cale-przemowienie-stal-przed-falszywym-godlem-6406465667291265a

"...Młodzi ludzie, szczególnie w dzisiejszej erze, uwielbiają trolling. Najlepszym przykładem stał się sam prezydent Stanów Zjednoczonych. Przez całą swoją przemowę, na spotkaniu z młodymi ludźmi, stał tuż przed przerobionym godłem prezydenckim. Godło zostało przerobione w programie do edycji grafiki. Poniżej zobaczycie, jak powinno wyglądać w rzeczywistości, a jak naprawdę wyglądało. Po pierwsze, zamiast amerykańskiego orła, mamy dwugłowe radzieckie orły. Po drugie, zamiast łuczniczych strzał, pojawiły się kije golfowe. Po trzecie, orzeł zamiast trzymać gałązki oliwnej o 13 liściach, w szponach ma dolary. Najlepsze jeszcze ma nadejść. Flagę na godle prezydenta również przerobiono. Pojawił się na niej symbol komunizmu - sierp i młot. Łaciński napis "E pluribus unum" (jeden z wielu), zastąpiono słowami "45 es un titere" – co w wolnym tłumaczeniu oznacza: czterdziesty piąty to marionetka...."

NjY4OTEzYQs4VjlnagFsHnsObT0sWGJILBZ1dmo1YVxtADdgd05hDndDPz0oHWAaNRt5YnFMfl5gBX55fUp2W2kFeGByVToYLFk_ei8KKUgk.jpg

NjY4OTEzYQs4VjlnagFsHnsObT0sWGJILBZ1dmo1YVxtADdndEJhDndDPz0oHWAaNRt9ZHBDflNhBHphaFd_XGgCeGZ9Tn1SdlMmLigVKgV3Xj8zZwc=.jpg

32 minuty temu, bodziu000000 napisał:

https://tech.wp.pl/zakpili-z-trumpa-cale-przemowienie-stal-przed-falszywym-godlem-6406465667291265a

"...Młodzi ludzie, szczególnie w dzisiejszej erze, uwielbiają trolling. Najlepszym przykładem stał się sam prezydent Stanów Zjednoczonych. Przez całą swoją przemowę, na spotkaniu z młodymi ludźmi, stał tuż przed przerobionym godłem prezydenckim. Godło zostało przerobione w programie do edycji grafiki. Poniżej zobaczycie, jak powinno wyglądać w rzeczywistości, a jak naprawdę wyglądało. Po pierwsze, zamiast amerykańskiego orła, mamy dwugłowe radzieckie orły. Po drugie, zamiast łuczniczych strzał, pojawiły się kije golfowe. Po trzecie, orzeł zamiast trzymać gałązki oliwnej o 13 liściach, w szponach ma dolary. Najlepsze jeszcze ma nadejść. Flagę na godle prezydenta również przerobiono. Pojawił się na niej symbol komunizmu - sierp i młot. Łaciński napis "E pluribus unum" (jeden z wielu), zastąpiono słowami "45 es un titere" – co w wolnym tłumaczeniu oznacza: czterdziesty piąty to marionetka...."

NjY4OTEzYQs4VjlnagFsHnsObT0sWGJILBZ1dmo1YVxtADdgd05hDndDPz0oHWAaNRt5YnFMfl5gBX55fUp2W2kFeGByVToYLFk_ei8KKUgk.jpg

NjY4OTEzYQs4VjlnagFsHnsObT0sWGJILBZ1dmo1YVxtADdndEJhDndDPz0oHWAaNRt9ZHBDflNhBHphaFd_XGgCeGZ9Tn1SdlMmLigVKgV3Xj8zZwc=.jpg

Hmmm...🤥

69+3.jpg

Tyr

" Wszystkie a w szczególności p.4;) ...."

Już w kiedyś cytowałem przepisy WHO. Odnośnie ich zaleceń masz taką samą wiedzę, jak świnia o lotach w kosmos.

PS Z dwojga złego, mając do wyboru spotkanie z ludzikiem a'la LGBT a naszego piastowskiego łba, z celtykiem na ramieniu, nabuzowanego kwasem i testosteronem, to ja znakomicie wolę homoseksualistę.

Nie wiem o co Ci kaman ale Piastowie akurat mogli by nosić krzyż celtycki.

23 minuty temu, Czlowieksniegu napisał:

to ja znakomicie wolę homoseksualistę.

Bar błękitna ostryga;) 

55 minut temu, bjar_1 napisał:

Wrzucałem newsa wyżej, ale bez echa.

Bo jak na razie króluje tu na forum LGBT kontra bezmózgie karki...

• Thanks 1

Marcin, to chyba bardziej do Balansa, On ten panslawizm uprawia na forum

37 minut temu, balans napisał:

Bo jak na razie króluje tu na forum LGBT kontra bezmózgie karki...

Ano. Co zrobić...

Dla fanów LGBT obrazek załączam. Już przed wiekami się ludzie jarali...

67127475_2268375673197622_196192813296123904_n.jpg

" Jadła śniadanie."

A co w Smoleńsku jadł Człowiek z obłędem w oczach?

PS Podobnież, sam nie oglądam TV bez względu na stację, Kurski zrobił z tego niemal zamach na Arcyksięcia...

10 godzin temu, bjar_1 napisał:

Wrzucałem newsa wyżej, ale bez echa.

Biar_1 nie bez echa 🙂 , tylko co tu komentować ? Nepotyzm i układziki? Wypas na korycie państwowym? Czepiacie się wykształcenia (którego jakość zeszła tak na psy ) a nie kompetencji.Czy uważacie ,że bzdurny papier z marnej szkoły takowe zapewni ? Mój klonik zawiesił studia , bo jak twierdzi niczego go nie uczyły i wylądował w jednej z firm z Wielkiej Czwórki ( ironia losu 😄 ) , a żeby było zabawniej w tym samym czasie do tej samej firmy aplikowała nasza krewna z dwoma fakultetami i niezłymi osiągnięciami zawodowymi i ... dostała kopa .

Dziennikarzyny tak już mają . Zamiast popracować , poszukać i wykazać brak kompetencji pokazują brak papiera , którym można sobie d... podetrzeć we współczesnym świecie.

W dniu 26.07.2019 o 14:29, Tyr napisał:

Marcin, to chyba bardziej do Balansa, On ten panslawizm uprawia na forum

Panslawistów to sobie poszukaj w niektórych kręgach skrajnej prawicy, ja do nich nie należę.

14 godzin temu, szutnik napisał:

Dziennikarzyny tak już mają . Zamiast popracować , poszukać i wykazać brak kompetencji pokazują brak papiera , którym można sobie d... podetrzeć we współczesnym świecie.

Czyli wraca słynne "Nie matura lecz chęć szczera..." Ja to obserwowałem w latach 60-tych - "Dla tego towarzysza uniwersytetem było sanacyjne więzienie" i po 89 roku - "Kolega drukował w piwnicy ulotki, a więc nadaje się na objęcie tego stanowiska".

P.S. Jest jeszcze w Polsce kilka uczelni trzymających jaki taki poziom, a więc posiadanie od nich papiera wstydu nie przynosi, a raczej wręcz odwrotnie. No chyba, że stawiamy na doświadczonych Misiewiczów...