Skocz do zawartości

Co z figurami II...


bjar_1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

https://tech.wp.pl/zakpili-z-trumpa-cale-przemowienie-stal-przed-falszywym-godlem-6406465667291265a

"...Młodzi ludzie, szczególnie w dzisiejszej erze, uwielbiają trolling. Najlepszym przykładem stał się sam prezydent Stanów Zjednoczonych. Przez całą swoją przemowę, na spotkaniu z młodymi ludźmi, stał tuż przed przerobionym godłem prezydenckim. Godło zostało przerobione w programie do edycji grafiki. Poniżej zobaczycie, jak powinno wyglądać w rzeczywistości, a jak naprawdę wyglądało. Po pierwsze, zamiast amerykańskiego orła, mamy dwugłowe radzieckie orły. Po drugie, zamiast łuczniczych strzał, pojawiły się kije golfowe. Po trzecie, orzeł zamiast trzymać gałązki oliwnej o 13 liściach, w szponach ma dolary. Najlepsze jeszcze ma nadejść. Flagę na godle prezydenta również przerobiono. Pojawił się na niej symbol komunizmu - sierp i młot. Łaciński napis "E pluribus unum" (jeden z wielu), zastąpiono słowami "45 es un titere" – co w wolnym tłumaczeniu oznacza: czterdziesty piąty to marionetka...."

NjY4OTEzYQs4VjlnagFsHnsObT0sWGJILBZ1dmo1YVxtADdgd05hDndDPz0oHWAaNRt5YnFMfl5gBX55fUp2W2kFeGByVToYLFk_ei8KKUgk.jpg

NjY4OTEzYQs4VjlnagFsHnsObT0sWGJILBZ1dmo1YVxtADdndEJhDndDPz0oHWAaNRt9ZHBDflNhBHphaFd_XGgCeGZ9Tn1SdlMmLigVKgV3Xj8zZwc=.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, bodziu000000 napisał:

https://tech.wp.pl/zakpili-z-trumpa-cale-przemowienie-stal-przed-falszywym-godlem-6406465667291265a

"...Młodzi ludzie, szczególnie w dzisiejszej erze, uwielbiają trolling. Najlepszym przykładem stał się sam prezydent Stanów Zjednoczonych. Przez całą swoją przemowę, na spotkaniu z młodymi ludźmi, stał tuż przed przerobionym godłem prezydenckim. Godło zostało przerobione w programie do edycji grafiki. Poniżej zobaczycie, jak powinno wyglądać w rzeczywistości, a jak naprawdę wyglądało. Po pierwsze, zamiast amerykańskiego orła, mamy dwugłowe radzieckie orły. Po drugie, zamiast łuczniczych strzał, pojawiły się kije golfowe. Po trzecie, orzeł zamiast trzymać gałązki oliwnej o 13 liściach, w szponach ma dolary. Najlepsze jeszcze ma nadejść. Flagę na godle prezydenta również przerobiono. Pojawił się na niej symbol komunizmu - sierp i młot. Łaciński napis "E pluribus unum" (jeden z wielu), zastąpiono słowami "45 es un titere" – co w wolnym tłumaczeniu oznacza: czterdziesty piąty to marionetka...."

NjY4OTEzYQs4VjlnagFsHnsObT0sWGJILBZ1dmo1YVxtADdgd05hDndDPz0oHWAaNRt5YnFMfl5gBX55fUp2W2kFeGByVToYLFk_ei8KKUgk.jpg

NjY4OTEzYQs4VjlnagFsHnsObT0sWGJILBZ1dmo1YVxtADdndEJhDndDPz0oHWAaNRt9ZHBDflNhBHphaFd_XGgCeGZ9Tn1SdlMmLigVKgV3Xj8zZwc=.jpg

Hmmm...?

69+3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyr

" Wszystkie a w szczególności p.4;) ...."

Już w kiedyś cytowałem przepisy WHO. Odnośnie ich zaleceń masz taką samą wiedzę, jak świnia o lotach w kosmos.

 

PS Z dwojga złego, mając do wyboru spotkanie z ludzikiem a'la LGBT a naszego piastowskiego łba, z celtykiem na ramieniu, nabuzowanego kwasem i testosteronem, to ja znakomicie wolę homoseksualistę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co Ci kaman ale Piastowie akurat mogli by nosić krzyż celtycki.

23 minuty temu, Czlowieksniegu napisał:

to ja znakomicie wolę homoseksualistę.

Bar błękitna ostryga;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, bjar_1 napisał:

Wrzucałem newsa wyżej, ale bez echa.

Biar_1 nie bez echa ? , tylko co tu komentować ? Nepotyzm i układziki? Wypas na korycie państwowym? Czepiacie się wykształcenia (którego jakość zeszła tak na psy ) a nie kompetencji.Czy uważacie ,że bzdurny papier z marnej szkoły takowe zapewni ? Mój klonik zawiesił studia , bo jak twierdzi niczego go nie uczyły i wylądował w jednej z firm z Wielkiej Czwórki ( ironia losu ? ) , a żeby było zabawniej w tym samym czasie do tej samej firmy aplikowała nasza krewna z dwoma fakultetami i niezłymi osiągnięciami zawodowymi i ... dostała kopa .

Dziennikarzyny tak już mają . Zamiast popracować , poszukać i wykazać brak kompetencji pokazują brak papiera , którym można sobie d... podetrzeć we współczesnym świecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.07.2019 o 14:29, Tyr napisał:

Marcin, to chyba bardziej do Balansa, On ten panslawizm uprawia na forum

Panslawistów to sobie poszukaj w niektórych kręgach skrajnej prawicy, ja do nich nie należę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, szutnik napisał:

Dziennikarzyny tak już mają . Zamiast popracować , poszukać i wykazać brak kompetencji pokazują brak papiera , którym można sobie d... podetrzeć we współczesnym świecie.

Czyli wraca słynne "Nie matura lecz chęć szczera..." Ja to obserwowałem w latach 60-tych - "Dla tego towarzysza uniwersytetem było sanacyjne więzienie" i po 89 roku - "Kolega drukował w piwnicy ulotki, a więc nadaje się na objęcie tego stanowiska".

P.S. Jest jeszcze w Polsce kilka uczelni trzymających jaki taki poziom, a więc posiadanie od nich papiera wstydu nie przynosi, a raczej wręcz odwrotnie. No chyba, że stawiamy na doświadczonych Misiewiczów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tyr napisał:

Balans, z ciekawości zdradź nam swoje preferencje polityczne...

Jeżeli preferencje polityczne rozumieć jako wybór jakiejś partii, to takiej preferencji nie mam - nie pamiętam nawet, kiedy ostatni raz byłem na wyborach. Bo wybór "mniejszego zła" dawno przestał mnie bawić...

Jeżeli chodzi o mój światopogląd, to w kwestiach obyczajowych jestem umiarkowanym konserwatystą. W pozostałych sprawach blisko mi do lewicy, ale tej prawdziwej, broniącej praw ludzi pracy najemnej, a nie walczącej o ekstra prawa dla gejów i lesbijek. A ponieważ takiej w Polsce nie ma, to j.w.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie