Jump to content

szutnik

Forum members
 • Content Count

  745
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Everything posted by szutnik

 1. Ja On śmie krytykować najlepszy od 1028'u lat rząd ( pod tak światłym przywództwem ) . Zdrajca i sprzedawczyk !
 2. Zasadniczo , dlaczego "uwaga"? Dostałeś miły i bardzo praktyczny prezent . Nic tylko wydrukować , oprawić w ładne ramki, powiesić w kibelku. Zobaczysz , jak poprawi Ci się humor z rana i jakość defekacji
 3. Ano piszę za siebie , chociaż czytając Twoje wytwory , to jakbym się cofną w czasie i trafił znowu na Крокодил'a - podobna jakość i poziom "argumentów" . A co do reszty , to nie zniżę się do Twojego poziomu.
 4. Ech, żebyś jeszcze potrafił czytać dane statystyczne a nie zestawienia z kilku miesięcy.Wystarczy porównać ilość zabiegów planowych w ciągu tych paru miesięcy z analogicznymi miesiącami ub. roku , żeby wiedzieć czym się to skończy. ps. przypomnę ,że parę miesięcy temu kilku błyskotliwych dowodziło tutaj ,że grypa zbiera w Polsce większe żniwa niż korona ... i jakoś nie mają poczucia ,że bredzili od rzeczy.
 5. A odchrzańcie się od "rusycyzmów " . Wam się z dupą wszystko kojarzy jak Rappaportowi ? . Forma grzecznościowa "Wy" trafiła pod nasze strzechy ( pod rosyjskie również) najprawdopodobniej z języka francuskiego , który dominował w Europie przez kilkaset lat, a Wy tu jak koń z klapkami wgapieni w jeden punkt. ps. Zarzucanie Balansowi jakichkolwiek związków z Rosją jest zwykłym chamstwem. To, że jest Homo Sovieticus , jak każdy z nas , który wystarczająco długo pożył w tamtych czasach nie uprawnia do obrażania . Zabawne jest ,że jego główny adwersarz , tow. Rozdymka namiętnie posługuje się typową dialektyką marksistowską ( a u was to biją murzynów ).
 6. Człowieku naiwny, w tym kraju nie zwrócono za bardzo uwagi na ubytek ponad 2 mln obywateli, a Ty o kilku tysiącach . GUS podaje dane roczne a i tak mało kto je czyta, bo gdyby czytał , to wiedziałby ,że w tym "wspaniałym" kraju więcej ludzi ginie od samobója niż w wypadkach samochodowych ( ponad 5000 ) . Dane o śmiertelności w tym roku będą szokujące i to nie tylko przez Koronę ale również przez skutki uboczne , m.in. przez totalny break down służby zdrowia.
 7. Koronka Go wysłała na tamtą stronę. I niech Mu ziemia nie ciąży . https://www.kexp.org/read/2020/5/4/rip-dave-greenfield-keyboardist-stranglers/
 8. Różnica między "oficjalnym" 600 a 2400 wynosi 1800 , wiec nie szafuj tysiącami! A przyjmując,że pierwszy "oficjalny " zgon nastąpił 12.03 a szacunki prof. Siemiona ok. 50 dni później to mamy do "ukrycia " 36 zgonów dziennie . Dużo ? Jakiś problem ? Problemem nie jest zaniżona liczba zgonów a zaniżona liczba zakażeń, wynikająca z braku powszechnego stosowania testów , które byłyby w stanie określić wielkość realną epidemii. ps. I oczywiście nie zastanowiło Cię dlaczego z 16 konsultantów wojewódzkich ( choroby zakaźne ) tylko jeden ma czelność nie trzymać gęby na kłódkę , tak jak przykazano?
 9. Taa, chyba za stary jestem bo pamiętam jeszcze "szał niebieskich pał" czy tam pomarańczową alternatywę albo inne RSA ale prezio wtedy raczej spał. Pamiętam mieliśmy wtedy nawet takie hasło dla nich - " chodźcie z nami , dziś nie biją "
 10. Czy z wypowiedzi Mensgut6 wynika , że miłościwie nam panująca partia ukrywa 1000 zgonów dziennie ? Bo ja tego nie zauważyłem A wspomniany wyżej prof. Siemion podał prawdopodobną , realną liczbę zgonów na 2400 ( przy stanie "oficjalnym" ok. 600 )
 11. A już myślałem ,że fantazja zdechła w narodzie https://tvn24.pl/wybory-prezydenckie-2020/wybory-prezydenckie-2020-szczecin-dostali-karty-wyborcze-sprawe-bada-prokuratura-4576111 a tu rośnie nowe pokolenie
 12. Dziennie ? Tysiąc ? Ukryć ? Nie pomerdały Ci się przecinki ?
 13. Siemion. Wojewódzki konsultant , ten sam , który powiedział ,że nie zamknie jadaczki jak góra nakazała .
 14. No nie bądź sknera, podziel się Wystarczy przecież podać repozytorium i tytuł - sam znajdę .Może czegoś ciekawego się nauczę ?
 15. Prześlij jutro Poczytamy, pośmiejemy się
 16. Ja nie mam problemów z czytaniem ze zrozumieniem za to Ty chyba...Dodatni wynik badania serologicznego (ELISA i test potwierdzenia Westernblot) potwierdza obecność specyficznych przeciwciał i jest jednocześnie dowodem na wcześniejszy kontakt z patogenem. Nie dowodzi natomiast nabytej przez pacjenta odporności względem krętków Borrelia.
 17. Mam nadzieję ,że w pakiecie emerytalnym masz zagwarantowane coroczne testy I jak wrażenia po cefalosporynie ?
 18. Erih zanim coś napiszesz - pomyśl...https://boreliozaonline.pl/mozna-sie-powtornie-zarazic-borelioza/
 19. Też bym sobie tego życzył, gdybym wierzył w myślenie życzeniowe . Chyba za mało wiesz o boreliozie i stanach przewlekłych .Nawet prawidłówa diagnoza nie pomoże , gdy powalają kosmiczne dawki antybiotyków https://journals.viamedica.pl/forum_reumatologiczne/article/view/47201/37438 Przeciwciała są jedynie śladem zakażenia owym krętkiem lub ew. oznaką tego,że organizm chwilowo poradził sobie z zakażeniem ( ale nie z cystami )
 20. Odpuść Fala... Kolega i tak ma duże prawdopodobieństwo zobaczenia państwowego anusa , gdy odezwie Mu się borelioza ( 60-80 % leśników ma przeciwciała ) a Państwo wypnie się na Niego ( bez wzg. na opcję u władzy )
 21. Zegar kareciak - druga połowa XIX w. I szukaj https://www.google.com/search?q=zegar+kareciak+w+etui&tbm=isch&source=iu&ictx=1&fir=F9US-6NG_91YtM%3A%2C2t0Jx_zxpriIUM%2C_&vet=1&usg=AI4_-kQ63_9mfdqVXbvIpcoKqB2lpBQ5MQ&sa=X&ved=2ahUKEwjuxOyajJHpAhVJ_qQKHWoyD8gQ9QEwAHoECAoQEQ#imgrc=F9US-6NG_91YtM:
 22. Się nie wysilaj i tak nie zrozumie Albo walnie babola o jakichś deszczach czy suszach w Australii , nie wiedząc ,że tam 7 letnia , to nie susza tylko norma a w Queensland potrafi tak lać ,że u nas ogłoszono by powódź stulecia .Nawet biedaczek nie rozumie pojęcia "retencja"
 23. Kanał Wieprz-Krzna budowano 7 lat i suszy lubelszczyzne od ponad 60 lat . Skutki są dopiero widoczne od 10. Jeżeli chcesz coś od ręki , to może ruletka lub Toto-Lotek?
×
×
 • Create New...

Important Information