Jump to content

szutnik

Forum members
 • Content Count

  800
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

szutnik last won the day on July 10

szutnik had the most liked content!

Community Reputation

47 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. O , tu się zgodzę Widocznie w Twojej szkole nie nauczyli Cię, co to jest wyrok i z jakich elementów może się składać . Fakt ,że koleś odsiedział cały zasądzony okres pozbawienia wolności nie oznacza ,że wykonał w pełni orzeczoną karę. Ubawiłeś mnie Widzę ,że do podobnych szkół uczęszczałeś jak SZ.P. Prezydent.
 2. https://bezprawnik.pl/andrzej-duda-ulaskawil-pedofila/ Mnie uczono,że z decyzji ,to tłumaczyć się powinien decydent a nie gazeta , portal czy ja mam szukać wyjaśnienia , co autor miał na myśli.Nie zapominam oczywiście o wyłącznej prerogatywie prezydenta do ułaskawienia bez podawania powodów ale w końcu to szanowny Prezydent raczył był tłumaczyć swoją decyzję w tak absurdalny sposób ,że trudno uwierzyć ,że ukończył prawo na UJ. ps. a mógł powiedzieć ,że nie bo nie ( jak w wypadku szczepienia się na grypę ), co idealnie pasuje do poziomu argumentów jakimi się posługuje ....
 3. To objaśnij , z łaski swojej kto ma wyjaśnić ów sens? Czy może jak szanowny Pan Prezydent potrzebujesz tłumacza z polskiego na polski?
 4. Jak dobrze zrozumiałem , to " media niewiernopoddańcze " mają szukać i wyjaśniać sens ułaskawienia ? . Ot, logika godna czasów słusznie minionych ...
 5. Widocznie masz podobną mentalność i wydaje Ci się ,że pedofilii w rodzinie należy się specjalne traktowanie .Prośbą ofiary i partnerki powinien zająć się psycholog a Pan Prezydent co najwyżej kopnąć w d... Ziobrę ,żeby nie marnował funduszy na taką pomoc przeznaczonych.
 6. A kto go wpuści na Nowogrodzką i pozwoli z szafy wyjąć cojones ?
 7. Panie , Lasy ( Państwowe) biją na łeb wszelkie Figury Niemożliwe...
 8. http://nortus.pinger.pl/m/2465682 Jeżeli to taka , to jeszcze bardziej przepłacę niż Jaruś i dam 100k i biere w ciemno. Załatwisz taaaką zniżkę?
 9. Człowieku, gdybym procentowo płacił podobnie jak LP w stosunku do wartości majątku , wartości sprzedaży , to wreszcie pozbył bym się miedziaków z portfela i pękałbym ze śmiechu z jakichś "kwot wolnych" . Nie czaruj . Na La Fontaine'a brakuje Ci kwalfikacji. Gdyby w tym kraju istniało prawdziwe dziennikarstwo śledcze , to wystarczyłoby sprawdzić , kto kupił i za ile i na jakich warunkach drewno z PB . Pewnie znalazł by się jakiś "narciarz" O zakupach z ulgą nieruchomości też nie bujaj , bo znam kilku , którzy kupili i wiem za ile i w jaki sposób - z LP też ich związki były raczej takie, że spacerowali po lesie I dalej nie odpowiedziałeś , dlaczego nie podaliście do sądu za treść ? Ponoć tak dbacie o dobre imię ? I wasza praca , to "misja"
 10. Rzucanie g...m ,że paszkwil nie wnosi niczego do dyskusji. Chcesz , to polemizuj z liczbami- ile na pensje , ile na nasadzenia , jaka kontrola itp. Jak nie jest to dobrze osadzone w realiach , to dlaczego nie podaliście Polityki do sądu ( lub Pani Teatrolog ) ? Więź z prostym ludem też rozumiem . Od wielu lat potrafią głosować na tych , którzy was chronią . W końcu są najbardziej zainteresowani tym, ile zarobią na wycince lub na odsprzedaży tzw. gałęziówki . ps. Miałem wątpliwą przyjemność wykonywać zlecenie w waszym ośrodku "tartakowym" ( oficjalnie konferencyjnym ) w Jedlni Letnisko i nie sądzę ,że od czasów rządów SLD coś się zmieniło... Moje obserwacje wydatnie pokrywają się z artykułem.
 11. Czasami pogarda czasami niemożność zrozumienia, szczególnie wtedy, gdy nie można dopatrzeć się logiki. Mam pod nosem Gościeradów- ewenement na skalę Polski , gdzie podczas referendum akcesyjnego 85% było przeciw a dzisiaj tyle sam jest za , ale dalej głosuje na tych, którzy byli Unii przeciwni i de facto próbują nas z niej wykluczyć. Nie dziw się ,że padają określenia typu ciemnogród , debilizm czy inne , gorsze. I faktem jest ,że ktoś ma na nich przemożny wpływ ( ksiundz?) . ps. i pisz raczej w Swoim imieniu ps. 2 I rozumiem Twoje podejście https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/1631503,1,jak-lesnicy-sami-sprywatyzowali-lasy-panstwowe.read ... szkoda ,że brakuje tam ostatnich lat
 12. Gdzie i z jakim rezultatem ? Chyba w TVPIS . Kapela ze Wsi Warszawa zrobiła więcej szumu na świecie lecz bez echa w krajowych mediach. A ten albumik łatwiej znaleźć na honorowym miejscu w wielu domach w Europie ( i nie tylko ) niż choćby znajomość nazwy Sabaton. Ale masz rację - Sabaton zrobił promocję Polski w Polsce Podobnie z resztą jak ten Pan
 13. Wiadomo - Zero . Balon może być z winkiem
 14. Kolej to może nie ale kolejki na bank.
×
×
 • Create New...

Important Information