Jump to content

szutnik

Forum members
 • Posts

  1400
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

szutnik last won the day on October 14

szutnik had the most liked content!

Recent Profile Visitors

804 profile views

szutnik's Achievements

102

Reputation

 1. No, bez chamszczyzny .... Tyr , ciężko się odmienia - ale sorry jeżeli panienka poczuła się urażona :(
 2. Może zróbmy zrzutkę i kupmy Mu KOD'owcy podobno się wyprzedają ;)
 3. Tyruś, ja nie Rappaport, żeby mi się z dupą wszystko kojarzyło :)
 4. Nie wiem dlaczego ale Tyruś mi zawsze kojarzy się z Frankiem Fitts'em :)
 5. i doświadczenie :) , że jak słyszysz " łap złodzieja " , to najprawdopodobniej krzyczy sam złodziej. A gdy słyszysz ,że ktoś obiecuje , że zrobi ci dobrze , to już na 100% wiadomo , że zrobi sobie dobrze a nie nam ...
 6. Oj tam, oj tam ....się czepiasz . Przecież o dawna wiadomo , że "umiłowana partia " to zbiór pustych hasełek i niby programu politycznego . Ni to prawica , ni to lewica i podstawowe hasło - TKM . Z czasem wychodzi ,że najwięksi moralizatorzy to osoby podejrzanej konduity ( patrz Piotrowicz), zaraz wyjdzie ,że jakiś główny homofob okaże się krypto gejem , a taki Kujda , który zapewne uczestniczył w okrawaniu emerytur szeregowym milicjantom ma się jak pączek w maśle...
 7. Te lajty to zachowaj dla siebie. Nie zakazuje Ci eutanazji jak i nie nakazuje , nie mówię żeby Twoja żona , córka , siostra ( bo macicy chyba jednak nie masz? ) rodziły czy usuwały , więc par excellence wal się z tą krypto Ordo jurysiową retoryką dla ubogich. ps. Na szczęście młode pokolenie , jak widzę oleje te problemy i zrobi swoje.
 8. Jak rozumiem , masz macicę i chcesz decydować o niej? Czy może o innych macicach też? Jesteś za zakazem eutanazji dla siebie czy dla wszystkich? Wpierasz jakieś przykazania i inne bzdurne prawa naturalne sobie czy innym ? Wracaj do kruchty i nie ucz innych jak mają ( i wg. jakich zasad) żyć.
 9. No tu to prędzej katabas pasuje- wypisz wymaluj :) A do tego, jak ktoś uparcie stara się mówić mi jak mam żyć , to wybacz ale zawsze podejrzewam jakieś zaburzenia psychiczne, i to bez względu czy to jakiś oficer kultu czy człowieczek z lasu.
 10. Łeee, tylko sznur? A ja myślałem , że głowę jeszcze będą golić ... A poważnie to z przyjemnością , kulturalnie w pysk bym dał.
 11. Pewnie co niedziele przekazuje znak pokoju a w tygodniu zbiera chrust na stosy ...
 12. hmmmm, ciekawe dlaczego to właśnie Cię zainteresowało??? Podejrzane ....
 13. https://www.bankier.pl/inwestowanie/profile/quote.html?symbol=ROPA - i sprawdź sobie , kiedy Nielot darł pyska , że Tusk powinien obniżyć akcyzę... i wtedy porównaj ceny ;)
 14. Podaj lepiej ceny w Europie z 2011 r. :)
 15. Przypomnę ,że za Tuska , gdy obniżał akcyzę cena baryłki przekraczała 200 USD , a paliwa nie przekroczyły 6 zł/l . Teraz niestety baryłka przekroczyła aż 90 USD , więc nie możemy się dziwić cenom :) ps, ale Orlen wykaże w tym roku wyniki ;) Aż mnie duma rozpira ( dupa , niestety boli :( )
×
×
 • Create New...

Important Information