Jump to content

szutnik

Forum members
 • Content Count

  490
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak kupiony w sklepie , to brasso i znowu będzie nowy http://www.google.com/search?q=brasso&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjfhMf28tLhAhXqkIsKHZusB0EQ_AUIDygC&biw=1536&bih=750&dpr=1.25
 2. Przypomina mi siedzisko ( dla przewodnika , opiekuna wycieczki ? ) z Jelcza "Ogórka " , ale to tylko skojarzenie mojego tylka
 3. Eeeeeeeeeee tam , koło pirytu raczej nie leżało . Bardziej przypomina ciemną odmianę diorytu ale już lepiej wróżyć z fusów niż ze zdjęcia.
 4. Magius, parafrazując "popęd seksualny został zastąpiony na pęd ku karierze " i to robią frustraci - "żondzą" a społeczeństwo uważa ,że marny świstek z marnego uniwerka gwarantuje autorytet . O WKZ'ach nie wspominając . Tam to działa istny cyrk Miałem ich na głowie przez trzy lata w związku z nadzorem nad obiektem i z większymi debilami, przyznam się jeszcze się nie spotkałem. Chłodnie pomylili z kuchnią , Majera z Mehofferem ( ale mieli takie samo imię ) a już przydupas z Ace150 , który z nimi się przy szwendał powalił nas na kolana:D Pasjonaci, powiadasz? A po cholerę z nimi gadać , skoro i tak nie mają zazwyczaj nic do gadania , bo stanowiska zajmują ci pierwsi .
 5. Zabawne jest obserwowanie Waszej kłótni , jak żywo przypominającej te, z lat siedemdziesiątych na jakimś targu. Łapanie za słówka, przecinki czy akapity, postponowanie autora wątku etc.( nota bene chyba młodego, bo wciąż wierzącego człowieka, który jeszcze nie zauważył w jakim społeczeństwie żyje ) 1. Magius28 ma rację , jeżeli chodzi o dogadanie się środowiska " poszukiwaczy " z tzw. "archeo" , tylko nie zauważył , że takowego ( tj. "poszukiwaczy" ) nie ma . Są tylko małe grupy próbujące ukręcić jakieś śmieszne lody dla siebie , nie mając zielonego pojęcia o działalności pro publico bono . 2. Jego adwersarze również mają rację , gdyż nie ma się z kim właściwie dogadać . To grupa frustratów , która poszła na studia, marząc o odkrywaniu grobów Herhora czy innej archeologi śródziemnomorskiej a zmuszeni zostali do pisania doktoratów o piątym kole u wozu w kulturze prasłowiańskiej ( fakt autentyczny ), których nikt nie czyta i nikt nie komentuje. Teraz dano im władzę i możność zaistnienia , więc będą bronić swojej reduty ( no chyba ,że trafi się jakiś kanonier Nakrut ) do ostatnie kropli moczu lub żółci. Inaczej trafią tam, skąd wyleźli ( w Lublinie były to mroczne i pachnące stęchlizną podziemia Collegium Humanicum ) Dlatego też przestańcie marnować Swój cenny czas oraz inteligencję na bezsensowne połajanki i zajmijcie się czymś pożytecznym
 6. Lecz się człowieku. Na każdy argument tu i teraz wyjeżdżasz z jakimś Muftim czy innym Izraelem. Co kogo to obchodzi? Żyjemy tu i teraz i ważne dla większości ( pozostałych 82% ) jest to , żeby margines psychointelektualny nie miał wpływu na obraz całego społeczeństwa i nie łamał obowiązującego prawa ( oraz elementarnej przyzwoitości ) przy cichej aprobacie rządzących. Czytając Twoje wypociny wpadam w deja vu , jakbym znowu widział ''Krokodyla" albo doniesienia agencji Tass.
 7. Taaaa, a która kobieta zdecyduje się na urodzenie dziecka z genem homofoba, rasisty czy innego szmondaka? Tak że Les uważaj , bo jeżeli LGTB wyabortują , to kto wie jaki los czeka Tobie podobnych?
 8. Gratuluje Wam łgarstwa obywatelu. Brakuje tylko jeszcze ,że Żydzi chrześcijańskie dzieciątka na macę a Żydówki mają w poprzek ....Nowe Ateny przeczytał i żółcią strzyka . A Hartmana to najpierw przeczytaj zanim zaczniesz krytykować , bazując na prymitywnych opisach katoimbecylów .
 9. Powyższa " definicja" godna jest ćwierćinteligenta, stałego czytelnika prymitywnych tabloidów. I nie jest ważne czy dotyczy "prawaka" czy "lewaka". Jej pseudo konstrukcja jest obrazą dla jakiejkolwiek inteligencji. Wróć dziecię do szkółki ( choćby i niedzielnej ) i naucz się czym jest definiowanie jakiegoś pojęcia . Szczególnie polecam Tadzia Kwiatkowskiego ( mimo jego bezsprzecznego antysemityzmu ) , który jest wybitnym specjalistą w tej dziedzinie. ps. Wujek Google nie pomoże bez umiejętności ( lub chęci ) czytania ze zrozumieniem .
 10. Jeżeli masz problemy z definiowaniem wolności , to polecam Ci Hegla i Bakunina . Może to pomoże
 11. No chyba że nazywa się Duszkiewicz :P Jemu to i na ścianę rofea" podrzucili a i chabaninę do zamrażarki:D .
 12. Raczej рыжие 102" Landszaft:)
×
×
 • Create New...

Important Information