Jump to content

szutnik

Forum members
 • Content Count

  533
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

szutnik last won the day on May 11

szutnik had the most liked content!

Community Reputation

7 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Rower, widelec , osłona łożyska ?
 2. Do pierdla to raczej nie, ale za parę lat, przy obecnej koniunkturze kto wie ? Może sprawdzi Cię skarbówka, może "zauważą" przypadkiem ,że wisisz abonament RTV za kilka lat? Wszak żyjemy w "ciekawych " ( i wesołych ) czasach.
 3. Cóż , jak zawsze '' nieznośna lekkość odbytu" Rafałka
 4. Wygląda na stary młotek kamieniarski do rozbijania za pomocą klinów trójdzielnych mniejszych bloczków kamienia. Porównując z dłonią, klasyczna , zajechana 3 kilówka Jak znajdę moją " świętą księgę " podrzucę zdjęcia .
 5. Spirit, z całym szacunkiem, Twoja kasa? Są tam pozycje takie jak RAF , AD itp. ? Pilnuj Swojej kapuchy , choć w tym kraju sutener w tym względzie ma niewiele do powiedzenia a jak już , to woli bredzić o Trzaskowskim zamiast o Orbanie , który szeroką łapą korzystał z kasy Sorosa
 6. Przy takiej mentalności kiedyś miarka się przebierze i raczej nikt nie będzie żałował myśliwych.
 7. Województwa. Rejon to odp. powiatu. Obłast' odp.województwo .
 8. Balans na w tych kwestiach g...o do gadania ( no może poza kwestią urny ) , podobnie jak i Ty , gdy wzrosną obciążenia z tą podwyżką związane . Już tej zimy zobaczysz jakie skutki rodzi taka polityka . Zobaczymy czy będzie Cię stać na " ogórka kiszonego" czy też inny owoc lub warzywo ludzkimi " ręcami " zrywane . Czasami przypominacie mi dzieci , które myślą ,że pieniądze biorą się ze "ściany" .
 9. ale o so chodzi ? Przecież Broszka wyraźnie( i skromnie ) powiedziała , że im się należało ...
 10. Czy krety już siedzą za nielegalne prace wykopaliskowe , ew. naruszenie ''kontekstu'' ?
 11. Wygląda na typowy kubek do zbierania żywicy.
 12. Taaa, problem niewielki . Wystarczy wprowadzić grzywnę za "omyłkowe " ubicie wilka , najlepiej absurdalnie wysoką i po kłopocie . Gdyby inny " inwazyjny " ( choć nie gatunek ) musiał zapłacić za pomyłkę ze 100k nie byłoby problemu I szakal złocisty i wilki miałyby dobre i spokojne życie .
 13. No i co mnie tu z ruiną wyskakuje To nie wie ,że jest pięknie i na bogato , jak nigdy nie było
 14. A o jakież to ekstra prawa walczy wg. Ciebie, drogi Balansie ta nieprawdziwa lewica? Spadkowe? Rodzinne? Równość wobec prawa wszystkich obywateli? Adolf też walczył o prawa ludzi pracy najemnej I to skutecznie . I na wiele lat zapewnił im względny dobrobyt, tak że oślepli i nie zauważyli jak ich sąsiedzi żydzi, komuniści, socjaldemokraci , księża , geje wylądowali w KL 'ach. W latach 90 Sławek Starosta założył chyba pierwszy klub dla gejów w Wawie. Gdy został kilkukrotnie zdemolowany ( chyba też podpalony ? ) odpuścił sobie . Policja nie reagowała . Pewnie też uważali ,że chodzi o specjalne traktowanie a nie zwykłą przyzwoitość i poszanowanie prawa.
 15. Zacytuje klasyka "i ślepy by dostrzegł" , że to gniot intencjonalny, który ani z opracowaniem historycznym ani nawet z publicystyką nie ma nic wspólnego. I wcale nie trzeba czytać tej "tfurczości " . Wystarczy kilka kilka słówek od autora . Ubawił mnie taki cytat "Olbrzymia część tych ludzi to byli osadnicy, których wysłano na Wołyń w dwudziestoleciu międzywojennym. A więc Polska rzuciła ich na trudną, wschodnią placówkę. A w najczarniejszej godzinie – pozostawiła ich samym sobie."
×
×
 • Create New...

Important Information