Jump to content

szutnik

Forum members
 • Content Count

  1010
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

szutnik last won the day on November 10

szutnik had the most liked content!

Community Reputation

70 Excellent

Recent Profile Visitors

515 profile views
 1. Ale te łżeportale manipulują https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/koronawirus-w-polsce-michal-rogalski-instytucje-panstwowe-mnie-upokorzyly/yp94ps6,79cfc278. A PREZES już dawno mówił, żeby odebrać media z rąk niemieckich!!!
 2. No to zapodaj Swój portal , który pokazuje przyznanie się do błędów , pomyłek i łamania prawa przez miłościwie nam panujących. No chyba ,że uważasz , że nie ma do tego podstaw???
 3. Minister zdrowia Adam Niedzielski poinformował w oficjalnym piśmie, że jego resort nie brał udziału w przygotowaniu zadań dla tymczasowego szpitala na Stadionie Narodowym - poinformował Michał Szczerba (KO). Jak rozumiem , poseł M. Szczerba zełgał , bo nie boi się ani Boga ani dementi min. Niedzielskiego ?
 4. Oj można , można , co udowodnił szczeniak - pasjonat, dzięki któremu znaleziono nagle 20 tysięcy dusz.... Ale nie będzie jakiś "gnojek" podważał jedynie słusznej linii Partii , więc , jak sam się skarżył zmieniono tak metodę , że może sobie liczyć kropki na biedronce a nie zakażonych. Dlatego tak łatwo zwalić na różne procedury zamiast pozwolić na weryfikacje tychże.Dlatego , jak w czasach płaskoziemców ( czy innych geocentryków) prawda objawiona będzie pochodzić z MZ , bez możliwości weryfikacji. A z Kopernikiem nie wyjeżdżaj bo nie dość ,że była kobietą , bo strzelił podobną bzdurę do poprzedniej a zasługa jego( jej ) na czym innym polegała. Człowiek myślący myli się ( błądzi ) ale i potrafi przyznać się do błędu. Fanatyk czy kretyn ze zbyt wysokim mniemaniu o sobie nie zrobi tego nigdy. Ciekawe do której grupy można zaliczyć obecnie miłościwie nam panujących ?
 5. Jak zwykle z pełną "obiektywnością " i " wysłuchaniem drugiej strony" sformułowałeś tą " prawdę absolutną "? ps. A może o innych "Trębaczach" pisałeś? Np. prof. Szumowski i jego dwie melodie na temat maseczek?
 6. Jeżeli Cię bawi , to raczej nie traktujesz tego poważnie co owe "grupy" twierdzą . A raczej nie robią tego , by kopnąć w d ...ę znienawidzony Pis a raczej wiedząc jakie skutek będzie miał ten zmiot pod dywan, zgodnie z socjalistyczna zasadą " czego nie widać w statystykach tego nie ma" Przypomniał mi się pomysł ,żeby stworzyć b. potrzebne ministerstwo - M. Tłumaczenia Tego Co Autor Miał Na Myśli... Jak widzę to nie tylko jest potrzebne politykom.
 7. Zabawne, to jest ,że tak "ładnie " szukasz prawdy i chcesz wysłuchiwać drugiej strony ale gdy kilkudziesięciu specjalistów , w tym konsultanci krajowy i wojewódzcy trąbią o tym od wielu miesięcy , Ty , drogi Kato jak zwykle stajesz wbrew przyrodzie ale zawsze po słusznej linii ( partii) Ceterum censeo Carthaginem esse delendam Ps.To nie opracowanie naukowe ale ładnie pokazuje co można było zrobić małym kosztem https://www.o2.pl/biznes/koronawirus-w-korei-pld-europejczycy-moga-spogladac-z-zazdroscia-6578699324140320a
 8. Nie szydź ! I nie kop leżącego !? Wszak w internetach piszą tyle głupot i fejków ... Lepiej posłuchać "o czym szumią wierzby "
 9. Jak rozumiem , Twoje podwórko będzie dopiero wtedy , gdy dostaniesz kopa od systemu? Będziesz zastanawiał się nad procedurami medycznymi, gdy trafisz do niewydolnego szpitala? ( Medicover Ci raczej nie pomoże) . Półtora miesiąca temu , po objawach , które mnie zaniepokoiły zadzwoniłem do lekarza pierwszego kontaktu prosząc o skierowanie na test. Wysłał mnie na drzewo ( procedura medyczna ) - zbyt mało objawów. Ja mogłem zafundować sobie kwarantanne przez miesiąc ale moi bliscy krewni dopiero po zmianie PROCEDUR dowiedzieli się ,że mają przeciwciała . Drobiazg , to lekarze. Wiesz ile osób mogli ( i zapewne) zarazić? Dopiero od niedawna zaczęli ich w miarę systematycznie testować. Za to Ty , gdy będziesz miał 2-3 objawy zostaniesz wysłany na drzewo , chyba że zafundujesz sobie test prywatnie ( najlepiej dla całej rodziny ) . Tylko nie wiem , czy szpital będzie uznawał wynik ( PROCEDURA ). To wszystko oczywiście tylko szyderstwo , więc nie przejmuj się ...
 10. Tak, wiem . Potrzeby duchowe definiują nasze człowieczeństwo A wartości chrześcijańskie stanowią bazę i filar konstrukcyjny etyki i moralności europejskiej i światowej ( tak przynajmniej twierdzą krytycy szariatu )
 11. Chyba dzisiaj minister od usypiania podał , że siedem dni z rzędu i szlaban... ale chyba nie zamknął kościołów?
 12. https://wiadomosci.wp.pl/koronawirus-w-polsce-najnowsze-dane-z-ministerstwa-zdrowia-22-listopada-6578326396463968a A szczególnie lubelskiego (1511) ........ Resort przekazał też informację o usunięciu przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Lublinie informacji o 611 przypadkach zakażenia. Zostały one usunięte ze statystyk województwa lubelskiego i kraju. Ministerstwo nie podało powodu usunięcia tych danych. bo tak...?
 13. A gdzie tam widzisz nawoływania do linczu? A gdzie widzisz słowo przeciwko słowu? Ja widzę konkretne uwagi ( nie wiem , czy prawdziwe) , zarzuty i brak sensownej odpowiedzi na nie( co raczej przemawia za prawdziwością tych pierwszych) . Pana piszącego pod nazwiskiem raczej nie wywalą z roboty za wypowiedzi "po słusznej linii " za to anonimowy( młody) lekarz w perspektywie ma wilczy bilet ( dyrekcje szpitali są obsadzane z nadania partyjnego ) . Przekonała się o tym doświadczona pielęgniarka z Nowego Sącza , która ośmieliła się opisać swój szpital na początku pandemii pod nazwiskiem, mimo że już wtedy brakowało personelu. Wysil się trochę i spróbuj zestawić zarzuty i odpowiedzi . Mam nadzieję , że np. w stosunku do zakwaterowania ( a to akurat drobiazg) nie uznasz za sensowne twierdzenie " chcieliśmy zapewnić jak najlepsze warunki" , bo w końcu to leci z naszych podatków i przynajmniej ja chciałbym wiedzieć czy nie można było taniej i równie wygodnie. Nawet taka pierdółka śmierdzi szwindlem na odległość. ps. Pamiętam , jak za rządów SLD jakiś burak z MZ o rozpirzeniu kilku mln powiedział, że to promil budżetu jego ministerstwa a akurat ta kwota stanowiła roczne potrzeby niewielkiego powiatowego szpitala .
 14. Przeczytaj jeszcze raz to owo odniesienie się pana Zaczyńskiego do zarzutów. Wiem, że lubisz dawać głos tej drugiej stronie ( szczególnie gdy jest to strona rządowa) ale ja tam nie widzę żadnego odniesienia do zarzutów a jedynie wodolejstwo na temat struktury i zasad funkcjonowania szpitala "Narodowego" Zarzuty są konkretne , więc znajdź konkretne odpowiedzi na nie.
 15. Od gadania do rozpierduchy daleka droga, chociaż trzeba przyznać , że działania najjaśniejszej wydatnie ją skróciły
×
×
 • Create New...

Important Information