Jump to content
ekiosk egazety next prenumerata

szutnik

Forum members
 • Content Count

  696
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

szutnik last won the day on March 31

szutnik had the most liked content!

Community Reputation

39 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To taki eufemizm na fałszowanie danych ?
 2. Dzięki za śnurki . Przynajmniej podane dane są całościowe a nie na okres wyrwanych kilku godzin.
 3. To popatrz sobie na Włochy czy Hiszpanie , gdzie lekarz musi bawić się selekcjonera . Ten pod respirator , ten do piachu... Tam , gdzie rząd wykazuje się większą od normy ignorancją rośnie śmiertelność . A potem inni będą się zastanawiać czy kartoffelsalat spowodował większą odporność Niemców . I którą drogę wybrali nasi. SF w wersji light.
 4. 1976 Ebola - Kongo i nie atomówka a metoda atomówki -odizolować , niech zdechną sami. Dlatego często występuje w popkulturze pod postacią atomówki, bomby ciśnieniowej itp.( ładniej wygląda niż kilkutygodniowe wymieranie ) Z powodu zjadliwości w Afryce leczona wcześniej za pomocą kwarantanny izolacyjnej, tak różnej od metod zastosowanych w drugiej dekadzie XXI w. , gdy zaczął przenikać do Europy i Ameryki .
 5. Toż to praktykowane jest na potęgę . Żelazko aż furczy , tak prasują krzywą Nie miasto, ale duże wsie w Afryce tak potraktowano
 6. To starsze . My nazywaliśmy Go prof. Rywal lub Brutal Komfort strasznie waliła.
 7. Dodaj, że o Krystynę chodzi bo nie załapie
 8. Wiem.Lubiłem Panią Krystynę , mimo że zmusiła męża do zmiany zainteresowań Nota bene , ciekawe czy ktoś wie pod jakim pseudo był znany ?
 9. No to zapodaj jakiegoś historyka a nie histeryka. Może Ciebie rajcują jakieś Cenckiewicze czy inne Żaryny ( lub ich nieudolni naśladowcy ) ale to nie moja bajka. Może nie zauważyłeś sensu pewnych postulatów komunistów, tak ochoczo od wielu lat realizowanych w innych państwach europejskich , a może marzy Ci się chomąto na szyi ślubnej . ps. Zawsze się zastanawiałem jakim cudem Żaryn mógł być uczniem Kersten? Ale z drugiej strony PAD też padł daleko od Jagiellonki .
 10. Taaa, pomyśleć ,że kiedyś kato-prawica wmawiała ,że komuniści chcą żeby żony były wspólne Teraz kwarantanna na baby ... Zapodaj jeszcze ,że korona , to kara niebios za sodomię i porubstwo - będzie ciekawiej.
 11. No i obmierzła lewica . Ups. to chyba ten różowy na L ma tą fobię ...
 12. Przez litość założę brak zrozumienia teksu a nie jakieś specyficzne upodobania .
×
×
 • Create New...

Important Information