Skocz do zawartości

Co z figurami II...


bjar_1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

 Kiedyś był numer „na wnuczka”, dziś jest „na ekologa”

Skoro waadza za palenie drewnem w kominku grozi represjami , represjami zmusza do bycia "eko" i wykładania pokaźnych sum na zmianę systemu ogrzewania,to dlaczego Sthur ma nie domagać się od waadzy czystego powietrza ?   Ciężko wyplenić  mentalność niewolnika z większości....że tak powiem społeczeństwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, fala napisał:

 Kiedyś był numer „na wnuczka”, dziś jest „na ekologa”

Skoro waadza za palenie drewnem w kominku grozi represjami , represjami zmusza do bycia "eko" i wykładania pokaźnych sum na zmianę systemu ogrzewania,to dlaczego Sthur ma nie domagać się od waadzy czystego powietrza ?   Ciężko wyplenić  mentalność niewolnika z większości....że tak powiem społeczeństwa.

Hmmm...

„Niemądrze robiłem, bo w młodości byłem palaczem, pod 2 paczki papierosów dziennie podchodziłem. I pamiętam że 2 tygodnie przed zawałem papierosy przestały mi smakować. A jak mi walnęło serce to już potem przez 25 lat nie paliłem”...

https://niezalezna.pl/256089-celebrytce-smog-ogranicza-wolnosc-internauci-wytkneli-wolszczak-oblude

4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Spirit of Warsaw napisał:

Hmmm...

 

„Niemądrze robiłem, bo w młodości byłem palaczem, pod 2 paczki papierosów dziennie podchodziłem. I pamiętam że 2 tygodnie przed zawałem papierosy przestały mi smakować. A jak mi walnęło serce to już potem przez 25 lat nie paliłem”...

 

https://niezalezna.pl/256089-celebrytce-smog-ogranicza-wolnosc-internauci-wytkneli-wolszczak-oblude

 

4.jpg

Ale trzeba przyznać, że jakoś jej nie szkodzą;) I smog chyba też. 62 lata...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Tyr napisał:

Ale trzeba przyznać, że jakoś jej nie szkodzą;) I smog chyba też. 62 lata...

Kto ma monopol na papierochy i zarabia miliardy ? Państwo sprzedaje trucizny legalnie , jedynym wyznacznikiem legalności jest zapłacony horrendalny podatek zawarty w cenie ,to tyczy się wszystkich używek.Więc gdzie kończy się realizm a zaczyna hipokryzja?Im wiecej jest wypalone i wypite tym więcej kasy na różne plusy dla pasożytów, więc chwal palaczy i pijaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te fala... ale ty bystra jesteś, jak kontrolowany spust gówna w Wa-wie;) Nie dość, że nie rozumiesz co inni napisali, to jeszcze obraziłaś znaczną część społeczeństwa, tym kilku moderatorów i mnóstwo użytkowników tego forum. Brawo ty "intelekcie"!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tyr napisał:

ale ty bystra jesteś, jak kontrolowany spust gówna w Wa-wie;)

Jakoś Ci nie przeszkadzało, gdy w czasach jak rządził Warszawą PiS, te gówna płynęły na full do Wisły, bo waadza zajmowała się "usługami dla ludzkości", a nie budową oczyszczalni ścieków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie