Jump to content
ekiosk egazety next prenumerata
Sign in to follow this  
bjar_1

Co z figurami II...

Recommended Posts

" Centralne Biuro Antykorupcyjne nie zakupiło żadnego systemu masowej inwigilacji Polaków – poinformował wydział komunikacji społecznej CBA. "

vs

"Poseł PiS: Zajmuje się nim kilkunastu funkcjonariuszy do tego upoważnionych"

Yety , wiesz już dlaczego paszczak wprowadził rejestrację kart prepaid ?

Edited by fala

"Broń jądrowa dla  Polskiej Armii"  

No to grubo małolat poleciał. Nasi sąsiedzi byli by obsrani 🙂 

I co, stepy Akermańskie i Zaporoże  z powrotem nasze i Polska od morza do morza ? 🙂

11 godzin temu, Spirit of Warsaw napisał:

Smog wawelski?

GaGa, chwała bohaterom. Obi, oba, śmierć cywilizacji.

Kiedyś był numer „na wnuczka”, dziś jest „na ekologa”

Skoro waadza za palenie drewnem w kominku grozi represjami , represjami zmusza do bycia "eko" i wykładania pokaźnych sum na zmianę systemu ogrzewania,to dlaczego Sthur ma nie domagać się od waadzy czystego powietrza ?   Ciężko wyplenić  mentalność niewolnika z większości....że tak powiem społeczeństwa.

6 godzin temu, fala napisał:

Kiedyś był numer „na wnuczka”, dziś jest „na ekologa”

Skoro waadza za palenie drewnem w kominku grozi represjami , represjami zmusza do bycia "eko" i wykładania pokaźnych sum na zmianę systemu ogrzewania,to dlaczego Sthur ma nie domagać się od waadzy czystego powietrza ?   Ciężko wyplenić  mentalność niewolnika z większości....że tak powiem społeczeństwa.

Hmmm...

„Niemądrze robiłem, bo w młodości byłem palaczem, pod 2 paczki papierosów dziennie podchodziłem. I pamiętam że 2 tygodnie przed zawałem papierosy przestały mi smakować. A jak mi walnęło serce to już potem przez 25 lat nie paliłem”...

https://niezalezna.pl/256089-celebrytce-smog-ogranicza-wolnosc-internauci-wytkneli-wolszczak-oblude

4.jpg

3 godziny temu, Spirit of Warsaw napisał:

Hmmm...

„Niemądrze robiłem, bo w młodości byłem palaczem, pod 2 paczki papierosów dziennie podchodziłem. I pamiętam że 2 tygodnie przed zawałem papierosy przestały mi smakować. A jak mi walnęło serce to już potem przez 25 lat nie paliłem”...

https://niezalezna.pl/256089-celebrytce-smog-ogranicza-wolnosc-internauci-wytkneli-wolszczak-oblude

4.jpg

Ale trzeba przyznać, że jakoś jej nie szkodzą;) I smog chyba też. 62 lata...

11 godzin temu, Tyr napisał:

Ale trzeba przyznać, że jakoś jej nie szkodzą;) I smog chyba też. 62 lata...

Kto ma monopol na papierochy i zarabia miliardy ? Państwo sprzedaje trucizny legalnie , jedynym wyznacznikiem legalności jest zapłacony horrendalny podatek zawarty w cenie ,to tyczy się wszystkich używek.Więc gdzie kończy się realizm a zaczyna hipokryzja?Im wiecej jest wypalone i wypite tym więcej kasy na różne plusy dla pasożytów, więc chwal palaczy i pijaków.

Edited by fala