Skocz do zawartości

Co z figurami II...


bjar_1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Ale serio cieszy Cie to, że ten naród jest taki tępy i po pogonieniu jednych złodziei i kombinatorów z PO bije teraz czołem przed złodziejami i kombinatorami z PiS? Przecież to świadczy o tym, że ten nasz "naród wybrany" to stado debili. Za przysłowiowe pińcet. Podejrzewam, że gdyby Putin powiedział, że daje im 1500, to wybrali by go na króla Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwaga, w Krakowie rozdają kamienice

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25228039,marian-banas-odpowiada-na-zarzuty-to-wielka-manipulacja.html#a=357&c=159&s=BoxNewsImg5

"...30 lat temu poznałem oficera AK, człowieka, który był samotny, z którym się zaprzyjaźniłem jeszcze w latach "Solidarności". Po wielu latach, w 2007 roku przekazał mi swoją starą rodzinną kamienicę, którą ja wyremontowałem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tyr napisał:

Tylko z tego tytułu cieszy, że nie ta skala co poprzednicy i mam zasadę, że "lubię" tych, których nie lubią Niemcy, Rosja, Izrael i UE...;)

A 447 lubisz? Pewnie tak, bo to kowboje wymyślili...

P.S. Wart Pac pałaca, a pałac Paca. To dlatego od bardzo dawna nie chodzę na wybory, bo kogo by nie wybrać, to i tak tym dziwnym krajem będzie rządziła mafia w białych kołnierzykach, lobbyści i zachodnie korporacje, a naiwni ludzie się cieszą, że maja na coś wpływ. Inna sprawa, że jedynie PiS po serii porażek doszedł do wniosku, że jak się chce dorwać do tortu, to należy sobie kupić tych, których wcześniej określał mianem "spieprzaj dziadu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bodziu000000 napisał:

uwaga, w Krakowie rozdają kamienice

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25228039,marian-banas-odpowiada-na-zarzuty-to-wielka-manipulacja.html#a=357&c=159&s=BoxNewsImg5

"...30 lat temu poznałem oficera AK, człowieka, który był samotny, z którym się zaprzyjaźniłem jeszcze w latach "Solidarności". Po wielu latach, w 2007 roku przekazał mi swoją starą rodzinną kamienicę, którą ja wyremontowałem..."

 

$.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś jest w tym na rzeczy ;-]]] Bo na Podkarpaciu, w sieci burdeli kontrolowanych przez ukraińską SBU, nagrywano naszych klientów, w tym polityków i biznesmenów. Podobno wśród nagranych był wiceminister obrony narodowej, arcybiskup i bardzo ważny polityk z Podkarpacia. Co ciekawe, wygląda na to, że naszych służb, których jest tak z 5-razy więcej niż za komuny, to specjalnie nie interesowało...

https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/afera-podkarpacka-ukrainskie-sluzby-chcialy-zwerbowac-gangsterow-ktorzy-mogli/10y70mh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balans

" Wart Pac pałaca, a pałac Paca" .

Ponad ćwierć wieku   temu gdy mieszkałem na Mazurach i interesowała mnie tylko II  wojna  poznałem na baletach laskę o nazwisku Pac.  Śmieszyło mnie to nazwisko. Pac to jak klapnięcie muchy, tak mi się kojarzyło . Z Mazur na Żmudź to nie aż tak daleko.

 Balety, odprowadziłem do  domu , kawa i... wiadomo co. Ok. godz. 5 rano budzie mnie i mówi że muszę spadać bo zaraz jej chłopak wraca z pracy z nocki.

No to jeszcze numerek i do domu. Jaki ja byłem głupi. Kto wie, w jaką rodzinę mógłbym się wżenić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Tyr napisał:

http://wgospodarce.pl/informacje/68726-szokujaca-propozycja-schetyny-w-brukseli

Teraz każdy nadzwyczajny sekciarz, któremu się rząd nie podoba będzie mógł budżetem UE dla Polski zarządzać. Ulica i zagranica czyli targowica...

Chciałem jedynie przypomnieć, że targowica to była skrajna kato-prawica, z prymasem i biskupami na czele. Kilku z nich trafiło później za to na szubienicę.

Unia płaci i wymaga, a jak nam się nie podoba, to zawsze możemy ogłosić Polexit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie