Jump to content

Moskit1/2

Forum members
 • Content Count

  588
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No to odwrotnie sukcesy PO ?!
 2. A teraz może sukcesy ?!
 3. Dlatego jest zakaz fotografii heheh żeby im w razie draki nic nie udowodnić ^^
 4. Moskit1/2

  Wątek abortywny

  Jesteś za stary żebyś miał taką władzę Jak najbardziej powinieneś mieć trochę kultury osobistej i nie obrażać drugiej osoby Allah jest wielki nie wybacza bluźniercom !
 5. Moskit1/2

  Wątek abortywny

  Szkoda ze przeczytałeś historie jak najbardziej nie mającą do naszego narodu nic wspólnego ! Polska to nie kraj "Rzym czy Bizancjum !!" Niczym się nie różnisz od nich !! szukacie na siebie haka i tyle. Jak ludzi nie głosują z twoją jak zacną ideową logiką nic a nic nie wnoszącą !! Opluwacie że to pisowski naród czarnuchów itp !! Jesteś drugim zwolennikiem tamtej zmiany nadal mnie nie przekonałeś żebym nie glosował na nich ! Nie przekonasz ludzi ze polska jest zadłużona to nic nie da, 500+ i te inne bełkoty na Ludzi nic nie robi !
 6. Moskit1/2

  Wątek abortywny

  słabe i na dodatek opisujesz opozycje i lewactwo no i może co niektórych pis.... Jak Ciebie to uszczęśliwi jesteś idealny, bardzo rozwiniętym człekiem. Pozdrawiam zacnego forumowicza !
 7. Moskit1/2

  Wątek abortywny

  Przestań się ośmieszać !! Lewicki bełkot tobie rozumek odebrał ! Tobie podobni wszystko wiedzący ludziki myślą że zjadali rozumki może zjadali ale ubogie te rozumki !! Puki wasza mentalność się nie zmieni tak będzie cały czas ! Przykro to pisać !!
 8. Moskit1/2

  Wątek abortywny

  Masz u mnie głos na wyborach tylko napisz mi 2 zdaniach coś co mnie przekona do opozycji !!
 9. Moskit1/2

  Wątek abortywny

  Powiedz czym się pomyliłem cały czas jak wylezie "nowy" sposób obalenia owego rządu jest to samo zabij, %^&*j, niszcz, to jest opozycja i wam podobni rozumek malutki nie macie nic do powiedzenia bo nie umiecie przyciągną do siebie ludzi i tyle w temacie
 10. Moskit1/2

  Wątek abortywny

  za długo siedzisz na fb haha fala takie ściemy to pisz sobie Lewicowe bełkoty KOD nowoczesna i tym podobne ... się powtarzają i ni ... nie potraficie Przekonać ludzi do swej racji !! Powiem wam tylko tyle" wpierdalać/lać" na emerytur bo ... umiecie żeby ludzi przyciągnąć do siebie i tu jest Prawda!!
 11. Zgadzam się a nawet sądzę że opylili co niektóre dobra
 12. człeku wybacz, ale raczej tobie to bym polecił
 13. Moskit1/2

  Wątek abortywny

  Tak są proszę wpisać sobie w necie ! tyle ze ja mogę napisać, nie mieszajmy swoich widzi mi się czy religijny lub politycznych pierdół !!!! to co większości pisze to jest tylko szczekanie lewicowe !!
 14. Moskit1/2

  Wątek abortywny

  Nic nie napisałeś !
 15. Moskit1/2

  Wątek abortywny

  Ale Panowie ja w tym wszystkim nie widzę powagi sprawy !! Nikt nie bierze problemu od strony doktorskiej,lekarskiej ! Wszyscy tu chcą pokazać jacy oni są inteligentni i zbijają punkty w sondażach Proszę szanowne gron zapoznać naukowo, można zaleś już od 1995 roku pierwsze poważne opinie jakie są konsekwencje aborcji !! Belgi i Francji dziewięćdziesiątych latach lekarze podnoszą na alarm co się dziej z kobietami po aborcji!! I tu mi się zdaje że to jest punkt odniesienia do dalszych rozmów !! Nie polityka nie swoje poglądy !!
×
×
 • Create New...

Important Information