Skocz do zawartości

Figury ● Rozdział VII


Rekomendowane odpowiedzi

Tyr

"Bo poprzednia ekipa była mało wymagająca... Szczaw i mirabelki, taki mamy klimat, haratanie w gałę i takie tam:) "

Przecież już wyżej napisałem, że niewątpliwie Tusk, UE, Putin, itp itd odpowiadają za wzrost wydatków rząd, wzrost zatrudnienia wokół niego, takie tam...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Jedburgh_Ops napisał:

Był głównym strategiem piss do spraw dzielenia polskiego społeczeństwa. Wredna postać.

Nie wypadało mi tak w dzień śmierci. Dziś mogę się z Tobą zgodzić. Do tego robił to z takim bezczelnym, wywyższającym uśmieszkiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, karpik napisał:

Nie wypadało mi tak w dzień śmierci. Dziś mogę się z Tobą zgodzić. Do tego robił to z takim bezczelnym, wywyższającym uśmieszkiem...

Facet po KUL-u był............ a mógł jeszcze długo wodę z mózgu ludowi ciemnemu robić, szkoda chłopa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Czlowieksniegu napisał:

bjar..

Bo to wszystko wina UE, Tuska, Putina, Żydów, cyklistów, wegan i wegetarian, itp itd...

  Nawet nie pozorujesz obiektywizmu... a ten TVN chyba sympatyzuje z PiS bo rzeczowo wyjaśnił gdzie idzie ta zwiększona o 40 % kasa.

Ps. Albo to powielany przekaz dnia albo odruch Pawłowa na wszystko co jest związane z PiS. Jak z tym gościem u psychiatry co mu się wszystko z dupą kojarzyło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.05.2022 o 23:26, fala napisał:

Facet po KUL-u był............ a mógł jeszcze długo wodę z mózgu ludowi ciemnemu robić, szkoda chłopa.

Był czas, że Polską rządzili historycy, a było ich dość sporo, bo za komuny ten kierunek uchodził za najłatwiejszy, no i władza do pewnego stopnia tolerowała tam dysydentów. Obecnie przyszedł czas na tych po KUL'u, no i należy jeszcze pamiętać o tym, że Czarnoksiężnik z Torunia też kształci swój narybek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, balans napisał:

Nie ma co tragizować. Trzeba jakoś to przeżyć. Z głodu nikt u nas nie będzie umierał.

Złożyć ofiarę, którą będzie obniżenie poziomu życia, na te parę lat. Świat jest bezpieczniejszy z każdym wysadzonym ruskim czołgiem, a jak pójdą atomówki, to co mnie obchodzi kryzys.

Wojna spadła nierządowi z nieba. Już przed nią było wiadomo, że to ebnie, a teraz można się "pitinflacją" zasłaniać.

Ps. Możnaby zamknąć kilka innych frontów na których jest piss i skończyć z rozdawnictwem, ale nie oszukujmy się, najważniejsze są wygrane wybory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

 

 

                                           23 277 200 zł

Firma, która nie ma prawa robić badań, będzie za 23 bańki takowe robić. W sumie wynika z tego, że zrobi je automat...albo i nie zrobi... kasa i tak się będzie zgadzać.

"Ma być prowadzone techniką wywiadu telefonicznego z wykorzystaniem systemu teleinformatycznego i systemu do realizacji wywiadów."
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, karpik napisał:

Złożyć ofiarę, którą będzie obniżenie poziomu życia, na te parę lat. Świat jest bezpieczniejszy z każdym wysadzonym ruskim czołgiem, a jak pójdą atomówki, to co mnie obchodzi kryzys.

Nie sadzę aby świat był przez to bezpieczniejszy. Wystarczy popatrzeć na ostatnie trzy dekady, gdzie świat był jednobiegunowy i niepodzielnie rządził nim jeden hegemon, czyli USA. W tym czasie kilka państw zostało całkowicie zrujnowanych, kilka milionów ludzi straciło życie, a kilkanaście milionów musiało opuścić swoje domy. A to z powodu wojen, zamachów stanu, nielegalnych sankcji, kolorowych rewolucji i wspieraniu "umiarkowanych" obcinaczy głów. A i tak do głównego starcia dojdzie za jakieś 10 lat, bo starcie USA - Chiny na Pacyfiku jest prędzej czy później nieuniknione. A odnośnie wojny na Ukrainie, to ja ją bardzo dawno temu przewidziałem, że taka wybuchnie gdy Ukraina ogłosi akces do NATO, bo to zbyt blisko Moskwy. To co natomiast mnie zaskoczyło, to seria błędów Putina, tego się nie spodziewałem bo uchodził za "szachistę", a jak mawiał klasyk - Błąd to więcej niż zbrodnia...

Wracając na nasze podwórko - Problem w tym, że większość naszego społeczeństwa nie ma z czego zaciskać pasa, bo pod względem PKB Per Capita zajmujemy 43 miejsce na świecie. Ludzie już są zszokowani rachunkami za gaz, energię, paliwo i galopującymi cenami żywności, a ci bogatsi rosnącymi ratami kredytów hipotecznych. Należy przy tym zauważyć, że dochody do budżetu pochodzą u nas w zdecydowanej większości z podatków pośrednich, a te zostały mocno nadwątlone różnymi tarczami, które prędzej czy później zostaną zdjęte, co dodatkowo wywoła drożyznę. Do tego w Europie już zaczyna się recesja i inflacji, a specjaliści przewidują pod koniec roku kryzys energetyczny i emigracyjny. Nas to też czeka, tyle że gdzieś razy 5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie