Jump to content

takafura

Forum members
 • Posts

  1926
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

Everything posted by takafura

 1. Darmowa psychoanaliza, pomówienie o płatne trollowanie. Serio - moderator ?? Ps. To ile w końcu jest ofiar śmiertelnych, rannych, prawie rannych, wystraszonych, zagrożonych ?
 2. Pisałeś setki razy że "prezes tamto, prezes sramto". Jutro też napiszesz w ten deseń. Cokolwiek się zdarzy w ekonomii, gospodarce, polityce - od razu czytam ( ogólnie na forum i w necie) że od 7 lat pisowska policja, pisowkie wojsko, pisowska służba zdrowia, pisowska SG, WOT, prokuratura, pogoda itp. Więc jak można wątpić że to nie prezes osobiście podniósł cenę baryłki...
 3. Może tyle razy czytałem że prezes odpowiada za wszystko że to się rozumie samo przez się ;)
 4. Absolutnie nie odszczekałem a doprecyzowałem że takie "środowiska lewicowo-liberalne" jak GW ( czy przykładowy Lis) wpierali całym sercem i umysłem aborcję, strajk kobiet, drwili z +500 a teraz leją krokodyle łzy nad dzieciątkami na granicach. No ale Ty nie widzisz ciągu przyczynowo skutkowego pomiędzy powszechnym dostępem do aborcji i eutanazji. Bzdura, prawda ?
 5. W LP z 10 % rotacji kadr wyższego szczebla to układy, nepotyzm. Jestem przyzwyczajony do takich zjawisk...
 6. Udajesz czy serio nie widzisz ? Ja się zastanawiam skąd wzrost cen i ile w tym światowych tryndów, Ty że prezes może to, albo tamto i że 10 lat temu sugerował obniżkę akcyzy. Podsumowując insynuowanie że Kaczor odpowiada za ostatni wzrost cen w Polce i pewnie w Niemczech jest tak samo głębokie. A ze mogą obniżyć akcyzę to wiemy. Mogą całkiem zrezygnować z akcyzy i paliwo będzie po 2,50 zł :)
 7. Podziwiam Twój wysiłek intelektualny aby trzymać kurs na ***** ***. Albo chociaz prezesa :) Bo jak można nie zauważyć stabilnych cen przez 7 lat ? I Zimbabwe powiadasz: "Ceny paliw w Niemczech wciąż rosną, osiągając wartości najwyższe od 2012 r." Znaczy się: Kaczyński podnosi ceny w Niemczech ?
 8. No, nie wiem do kogo zadzwonić i gdzie złożyć podanie o przyjęcie do rady. Nie byłem TW więc choć w tym mam przewagę :)
 9. Sorry, ale to banały. Pytałem o przyczynę ostatniego skoku cen - czy jest jakaś korelacja ze wzrostem cen paliw w Europie ? Tylko w Polsce wzrosły z powodu podatków a wszędzie maleją ?
 10. A propo cen paliw i niezdrowego podniecenia z tym związanego - czy obecny wzrost cen po 8 latach terroru PiS jest czymś wyjątkowym na tle zmian cen paliw w Europie ? Jak się uśredni to ceny przez 7 lat był mega stabilne i dość przyjazne.
 11. Gdybym chciał się dostać do rady nadzorczej to kto decyduje - konkretny minister, jakieś gremium ? Ciekawi mnie kto Kujde wywindował skoro w 2019 wypłynęła jego teczka przechowywana w zbiorze zastrzeżonym.
 12. Gdyby mi kazali zaśpiewać hymn to bym pewnie obywatelstwo stracił ;)
 13. Oglądałem wiele razy dziwne i zagadkowe fanty znajomych poszukiwaczy ale tak jak piszesz - na propozycję wrzucenia foty na forum wpadali w panikę. Szkoda, bo to fajna zabawa, nauka, poznawanie historii...
 14. ...i brak oddziaływania na środowisko. I co na to sarenki, jelonki ? To mnie uspokoiłeś że powody tak zgodnego głosowania ( miało być 100 % posłów KO i Lewicy) są tak merytoryczne. Myślałem naiwnie że tradycyjnie chodzi o ***** ***.
 15. Może coś w tym jest ? Głosowanie w sprawie budowy bariery na granicy z Białorusią - 100 posłowie KO i Lewicy przeciw. To co, jak dojdą do władzy ( a wiadomo że w końcu ją zdobędą) to zaproszą połowę Afryki i cały Bliski Wschód ? Będzie jak w Libanie który zbankrutował głównie przez uchodźców ?
 16. Uogólniając całe środowisko lewicowo-liberalne popiera aborcję jako jedno z podstawowych praw człowieka, widowiskowo i kulturalnie promuje to szczególnie Strajk Kobiet. Pisząc o eutanazji przyznaję wybiegłem ( złośliwie) odrobinę w przód ale jak się prześledzi chronologię w Belgii czy Holandii jak szybko zyskiwała popularność to jestem pewien Tusk po dojściu do władzy jest w stanie szybko nadrobić 8-letnie zacofanie Polski.
 17. Dzięki za świetny ( serio) przykład "dyskusji" ( ironia) z własnymi fobiami i urojeniami ( serio) i z tym czego nie napisałem. Napisz coś w komentarzu o pisowskim fanatyzmie, amoku, nietolerancji, podziałach na zwalczające się plemiona. Buziaki :))
 18. @Julekcezar Co Cię tak zbulwersowało ? To że z tego kpię czy to że tak faktycznie rozpoczyna się ten świetnie zrobiony serial ?
 19. Z naciskiem na "podobno" ... Co do mobilizacji rezerwistów - u nas od lat jest z tym lipa a na defence24 z podziwem i zazdrością opisywali ćwiczenia rezerwistów w Rosji. Nie tylko rozmach ( kilkadziesiąt tyś. jednocześnie) ale także fakt że ich transportowano na odległe poligony, zakwaterowano na kilka dni, szkolono.
 20. Może nie tylko wygaszanie a jednoczesne przenoszenie do Chin ? Europa będzie miało niedługo zero emisji wszystkiego, a w Chinach już brakuje węgla, prądu...
 21. Skąd Taki nagły ból dupy ? To przecież tylko lajtowe rozważania. I czemu sam czynisz to co innym zarzucasz - coś mi tam zakazujesz, nakazujesz. Odrobina konsekwencji wskazana :)
 22. Kononowicz ( nie będzie niczego) czy "róbta co chceta" Twoją dewizą życiową ? I czy ktoś Ci tu mówi jak musisz żyć ? Raczej padło stwierdzenie jak warto żyć - to też zbyt wiele ?
 23. Z sympatii pominąłeś alkoholizm, narkotyki, pedofilie i choroby psychiczne ;)
 24. Jak ktoś być może nie uznaje 10 przykazań to może coś wspólnego się znajdzie w prawie naturalnym...
 25. Serio ? Mam Ci recenzować postulaty np. Strajku Kobiet" ? A co do Lisa: Jako ojciec jestem dumny z moich córek, które nie tylko popierają protesty, ale w nich uczestniczą( chodzi oczywiście o protesty związane z orzeczeniem Trybunału Konstytucyjnego ws. dopuszczalności aborcji). Nie rozumiem czemu w tak prostej i oczywistej sprawie rżniesz głupa ?
×
×
 • Create New...

Important Information