Jump to content
ekiosk egazety next prenumerata

takafura

Forum members
 • Content Count

  234
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

takafura last won the day on March 28

takafura had the most liked content!

Community Reputation

32 Excellent

Recent Profile Visitors

374 profile views
 1. Jestem pod wrażeniem głębokości Twoich przemyśleń. W tej Unii to sami Samarytanie i altruiści sypiący kasę na prawo i lewo która w sumie nie wiadomo skąd się bierze. Nie pytam czemu 2 gospodarka Europy czyli Angole rezygnuje z tej darmowej kasy bo pewnie coś o srebrnikach czy ichnich wyklętych wymodzisz. Więc nie pytam i nie odpowiadaj. Dzięki.
 2. Wiem, wiem, nie mogłem sie oprzeć aby o w/w marszałkach nie wspomnieć
 3. Najpierw marszałek Grodzki ( lekarz) poleciał do Włoch a po powrocie sam polazł na izbę przyjęć się zbadać. Nawet Olejnik była zszokowana głupotą. Drugi miszcz ze świecznika to też marszałek ale Pomorskiego "pojechałem do Włoch by zabrać do siebie do domu moją małą, czertoipółletnią wnuczkę". Efekt - urząd zamknięty, ponad 60 osób ma kwarantannę.
 4. Koniec świata. 4 lata słuchałem pierdzielenia jaki to reżim mamy: Diduszko prawie zamordowany, Frasyniuk prawie aresztowany ( na szczęście sąd zezwolił na kopanie policji i podawanie fałszywych danych osobowych) a teraz sie tak odmieniło że opozycji to za mało zamordyzmu i Stanu Wojennego się domagają a wredny PiS nic a nic.
 5. Pod Szczecinem z internatu wynoszone są wszystkie osobiste rzeczy uczniów - ten sam cel co w Poznaniu.
 6. W sumie to mógł się zarazić na części nieoficjalnej w trakcie kontaktów z personelem pomocniczym
 7. Dzięki za domorosłą psychoanalizę plus czytanie w myślach ale pisanie co się Tobie niby wydaje że ja tak myślę i polemizowanie z tym to pisanie samemu ze sobą czyli intelektualna masturbacja. A ja w sumie tylko liczę na poznanie opinii każdej ze stron konfliktu - wiem że to archaizm ale tak mnie uczono i tego się będę trzymał
 8. Szukanie w necie to jak grzebanie w śmietniku, wupe i inne onety to jednak zbyt duża dawka emocji a za mało obiektywizmu. Staram się w sprawach wojska opierać na defence24 i unikać stron typu pudelek czy wróżka.pl
 9. Dzięki za uzupełnienie, setne z kolei informacje o końcu świata w GW podane przez anonimowe źródło jakoś mnie nie przekonują. Nadal ciekawi mnie przyczyna tego zamieszania.
 10. Tak dla zasady trzeba rewelacje GW zweryfikować w innym źródle.
 11. Szef się zmienił i laboratorium przestanie istnieć ? Czy inne zamykają ?
 12. Jak będzie podobnie lub raczej gorzej jak we Włoszech to nastroje wyborcze mogą pisowi nie sprzyjać.
 13. Osobiście nie mam pojęcia ale komuś mogą być pomocne wymiary w mm.
 14. Jedno z kilku ogniw albo pojedyncza bateria. Ten rdzeń z grafitu na to wskazuje.
 15. Na fotce z prawej strony widać charakterystyczne dla breneki bruzdy.
×
×
 • Create New...

Important Information