Jump to content

Mirosław Jastrzebski

Forum members
 • Posts

  791
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

Mirosław Jastrzebski last won the day on August 20

Mirosław Jastrzebski had the most liked content!

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Mirosław Jastrzebski's Achievements

35

Reputation

 1. Nie lawiruj. W prawie okołonaturalnym są takie kwiatki typu: " obarczę cię niezmiernie wielkim trudem twej brzemienności, w bólu będziesz rodziła dzieci". Od kiedy zaczniemy zabraniać analgezji okołoporodowej? A propos, protestanci i żydzi uznają in-vitro, to w kontekście prawa naturalnego.
 2. @takafura Zmuszanie kobiet do rodzenia niezdolnych do życia, zdeformowanych płodów jest wyrazem troski o rodzinę?
 3. Skoro można polewać wodą święconą zasieki, armaty, karabiny maszynowe itd. Zastanawiam się, czy poświęcili bomby atomowe przed użyciem? Co do meritum, czyli jaj. Wystarczy woda z kranu i mydło.
 4. Zamiast święcić lepiej myć, przynajmniej na Wielkanoc.
 5. @bjar Ostrożnie. Panowie z „Reduty Dobrego Imienia” czuwają.
 6. Pan Morawiecki nie tak dawno opowiadał dyrdymały o budowanych z pieniędzy unijnych wyłącznie chodnikach. Polska dostała od UE na czysto 130 miliardów €, drogie te chodniki jak diabli. Teraz broni tej „kulawej” Uni Europejskiej jak Rejtan i szczerzy ząbki, bo ta wspiera Polskę w obecnej sytuacji. Miesza się facetowi pod deklem i to poważnie, czy jednak uważa mieszkańców kraju nad Wisłą za debili?
 7. @takfura ”pod tlenem”- osoby wymagające tlenoterapii na oddziałach ogólnych to jedna odsłona dramatu, kolejna nastąpi gdy zabraknie miejsc na oddziałach intensywnej terapii dla tych którym to już nie wystarczy. Tak było.
 8. Nie w testach sprawa. Tylko w ludziach, którzy będą wymagać ( oby nie) leczenia szpitalnego, w tym na oddziałach intensywnej terapii. W zeszłym roku o tej porze była cisza, dramat zaczął się dziać w październiku.
 9. @bjar Zapewne przeczytałeś ostatnie kilka zdań artykułu, dotyczące czasu trwania hospitalizacji pacjentów, którzy otrzymali szczepionkę. Jeżeli uważasz, że nie jest to wymierny efekt szczczepień to chyba nic nie zmieni Twoich przekonań. O ile szpitale znów przepełnią się chorymi na Covid-19, wszyscy inni, także ludzie z innymi chorobami zapłacą wysoką cenę.
 10. @takafura Terenów zdewastowanych, pokopalnianych, niezalesionych jest na Śląsku od groma i ciut ciut. Jeden właściciel. Do tego dobra siatka dróg i wykwalifikowana kadra.
 11. @balans Gwoli ścisłości. Jaworzno nie jest śląskim miastem, leży na terenie województwa śląskiego. Zaorano śląski przemysł - w większości - z powodu dramatycznego stanu infrastruktury. W hutach i kopalniach pracowały maszyny z XIX wieku. Widziałem na własne oczy np. w Hucie „Batory” obrabiarki sprowadzone przez Niemców w trakcie wojny z Francji, w Hucie „Baildon” prasę z 1908 roku. Fabryka samochodów może powstać na Śląsku w wielu miejscach, zdewastowanych rabunkową gospodarką. Lokalizacja Jaworzno jest decyzją polityczną i szlus. Słowa prezydenta Jaworzna są zrozumiałe, istnienie fabryki spowoduje znaczny napływ pieniędzy do kasy miejskiej.
 12. @Czlowieksniegu Myślisz, że pan w czarnym przyodziewku lepszy? Pokaże i objaśni.
 13. Polecam przeczytanie zaleceń WHO. Jest tylko jeden szkopuł. To jest tekst dla rozgarniętych osób, potrafiących czytać i zrozumieć sens przekazu. A tu interpretacja, z punktu widzenia osoby, którą trudno powiązać z tzw. lewactwem. https://klubjagiellonski.pl/2019/03/19/who-ani-nie-promuje-pornografii-ani-nie-uczy-dzieci-masturbacji-polemika/
×
×
 • Create New...

Important Information