Jump to content

srbm

Forum members
 • Content Count

  353
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

srbm last won the day on July 19

srbm had the most liked content!

Community Reputation

28 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wiem, wiem. Dokonali już pięciu zamachów stanu i ośmiu polexitów. Do tego faszyzm, komunizm i dyktatura. To stało się już nudne. Mógłbyś np. wymyślić, że budują już komory gazowe albo wysyłają przeciwników na wyspy sołowieckie (w naszych warunkach oznaczałoby to chyba Wolin).
 2. Mam nadzieję, że płaci. Gorzej gdybyś wypisywał te brednie z własnej woli i za darmo.
 3. Przecież wróciliśmy już dawno do PRL. Totalsi powtarzają to od sześciu lat. Chyba, że jakiś czas temu znowu wyszliśmy a teraz wracamy ponownie.
 4. Idąc tym tropem słynna informacja o wielorybie pływającym w Wiśle również była prawdziwa ale nieprecyzyjna. Wszak istnieje taka rzeka jak Wisła i coś w niej pływa. Tyle tylko że są to ryby a nie wieloryby. Afery onetu warte są tyle co historia o pilocie który o tym, że został zestrzelony dowiedział się od mechanika na ziemi. Jedynym efektem jest pogłębiające się foliarstwo wyznawców spod znaku Węglaczyka i Żemły. Straszenie PRL bis nie ma sensu. Już od sześciu lat słyszę, że już żyjemy w PRL, faszyzmie, dyktaturze. itp. Musisz wymyślić coś lepszego. Proponuję grozić przekształceniem Pol
 5. Niedolę członków plutonu egzekucyjnego, których bolały nogi. Musieli mordować na stojąco.
 6. Onet zamieścił sprostowanie i przeprosił za swoje bajki? Interesujące.
 7. Część druga ostatniego filmu czyli wielkie wiadro zimnej wody: Tank Talk #2 - Co dalej z K2? 2/2 - YouTube
 8. W następnym artykule onet opisze wstrząsającą historię okrętu podwodnego który trafiony został bombą głębinową a jego załoga nawet tego nie zauważyła.
 9. Małżeństwo z miłośnikiem onetowych rewelacji z pewnością nie było najtrafniejszym wyborem w jej życiu. Onet trafił jak MiG-29 na zamieszczonym obrazku. Orzeł został zatopiony a jego załoga dowiedziała się o tym od obsługi kiedy okręt wrócił do bazy. (Według źródeł onetu oczywiście).
 10. Na jej miejscu nie traktowałbym serio niczego co mówi małżonek.
 11. O ile pamiętam zamieściłeś kiedyś cytat, który nie zahaczał nawet o treść wypowiedzi osoby cytowanej tak więc nie powinieneś być zawiedziony.
 12. Zapisz sobie ten obrazek i patrz na niego przed każdym wejściem na ten jakże wiarygodny portal. Gwarantuję, że na tym skorzystasz.
 13. Nie ma to jak onet i jego źródła.
 14. Jako, że ostatnio bardzo obrodziło zwolennikami tanków z Korei warto obejrzeć ten oto film: Tank Talk #2 - Co dalej z K2? 1/2 - YouTube
×
×
 • Create New...

Important Information